Charges dropped Amarvelbio: Ακύρωση παραγγελίας

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Πρόκειται για μια πολύ ενδιαφέρουσα κατάσταση. Εδώ δεν υπάρχει σωστό ή λάθος. Γινόμαστε μάρτυρες μιας εικόνας όπου η έλλειψη προμηθευτών επηρεάζει την ποιότητα των υπηρεσιών. Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο, ακόμη και αν είναι ανυπόμονος. Είναι προτιμότερο να έχετε 10 θετικές κριτικές και καμία αρνητική, παρά 20 θετικές και 1 αρνητική.

Παρ' όλα αυτά, βεβαιωθήκαμε ότι η Amarvelbio δεν είναι απατεώνας. Αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι πρέπει να χρησιμοποιείτε escrows όταν κάνετε συμφωνίες.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Όπως είπε ο hizenberg
Δεν υπάρχει σωστό ή λάθος
Jenny refund me .
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Ο κ. Χάιζενμπεργκ ως ιδιοκτήτης θα πρέπει να παραμείνει ουδέτερος και να αντιμετωπίζει όλους ισότιμα (αυτό που έκανε - σεβασμός).
Ωστόσο όλοι βλέπουν τι είδους "δράμα" είναι αυτό.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Δεν έχω έτσι στην κατάσταση που εξετάζεται, αλλά νομίζω ότι είναι πολύ κακό για μια εταιρεία να μοιράζεται εικόνες από ιδιωτικές συνομιλίες μεταξύ εσάς και του πελάτη, τώρα αυτές οι συνομιλίες μπορούν να χρησιμοποιηθούν εναντίον του πελάτη εάν εμπλακεί η επιβολή του νόμου για παράδειγμα, εισαγωγή παράνομων πρόδρομων ουσιών.

Εάν υπάρχει ένα σημείο που πρέπει να γίνει γνωστό, συζητήστε το κατ' ιδίαν με έναν διαχειριστή, όχι δημοσίως. Συμβουλεύω τους διαχειριστές να διαγράψουν τα στιγμιότυπα οθόνης για λόγους ασφαλείας.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Εάν ένας πελάτης συκοφαντεί τον πωλητή δημοσίως, τότε θα πρέπει να αναμένει ότι η υπόθεση 'll επίσης να επιλυθεί δημοσίως. κοινόχρηστα στιγμιότυπα οθόνης δεν περιέχουν ευαίσθητες πληροφορίες.
αν δεν έχετε έλεος για τους απατεώνες τότε δεν θα πρέπει να έχετε και για τους συκοφάντες και τους αξιολύπητους πελάτες.
αν απαιτείτε επαγγελματισμό από τον πωλητή , να είστε επαγγελματίας πελάτης.
 
Last edited:

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Ως προμηθευτής, κατανοώ βαθιά τη σημασία της εμπιστευτικότητας για τους πελάτες και δεν θα αποκαλύψω καμία πληροφορία πελάτη. Τα στιγμιότυπα συνομιλίας μου δεν αποκάλυψαν καμία πληροφορία πελάτη. Ανέβασα τα στιγμιότυπα συνομιλίας μόνο και μόνο για να αποδείξω αυτό που είπα.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Είναι η πραγματική διαπραγμάτευση, δεν είμαι σίγουρος τι σας συνέβη, αλλά είναι ύποπτο να είναι ότι όλοι οι άλλοι έχουν θετικές κριτικές.
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Ενδιαφέρον. Φαίνεται ότι εσείς απολαμβάνετε τη διασκέδαση παραγγέλνοντας από αυτή την Amarvel/Wingroup της οποίας τα δύο στελέχη εκδόθηκαν στις ΗΠΑ πέρυσι και βρίσκονται ακόμα εκεί. Και η αστυνομία τους επισκέπτεται κατά καιρούς, μην επιτρέποντάς τους να φύγουν. Ακόμη και νέα εταιρεία καταχώρησαν, άλλαξαν τοποθεσία, και φαίνεται ότι αυτό το κακό τους έφερε τόσο υψηλή φήμη. Τρελός κόσμος. Καλή τύχη, παιδιά.
 

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Παρακαλώ σημειώστε ότι το telegram@AmarvelbioVendor δεν είναι ένας πραγματικός πωλητής από το amavelbio, ότι είναι μια απατεώνισσα:mad:, ήρθε να προσποιηθεί ότι είμαι εγώ:mad:(Αν κάποιος μπορούσε να μου πει πώς να απαλλαγώ από αυτόν τον απατεώνα θα ήμουν πολύ ευγνώμων)

Όσον αφορά τις αμερικανικές ειδήσεις, απαντήσαμε πολλές φορές, δεν έχουν κανένα αποτέλεσμα για εμάς
Οι πελάτες έχουν κοφτερά μάτια και μπορούν να κάνουν σωστή επιλογή, παρακαλώ αυτοί οι κρυφοί ανταγωνιστές να μην μας συκοφαντούν ξανά και ξανά:confused:

KqIcl9rMLi
 

pelicansix

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
όλοι αυτοί οι πωλητές είναι απατεώνες. όλος αυτός ο ιστότοπος έχει στηθεί ως μια γιγαντιαία απάτη.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Δεν ξέρετε τίποτα! Πολλοί καλοί πωλητές εδώ. Αυτό σημαίνει ότι ο κόσμος είναι τέλειος, όχι. Σίγουρα πρέπει να είσαι μπάτσος και να προσπαθείς να προκαλέσεις φόβο. Πήγαινε να πιάσεις έναν πραγματικό εγκληματία, ξέρεις αυτούς που σκοτώνουν ανθρώπους και βιάζουν μικρά παιδιά. Χρειάζεσαι αστυνομικό, αλλά όχι εδώ.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top