Έχετε ερωτήσεις;

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Τι σας παρακίνησε να κάνετε αυτό το φόρουμ;
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Ψάχνω για precusor για να φτιάξω lsd

πρόδρομος πρόδρομος εργοταμίνη, lsa, λυσεργόλη, μεθυλεστέρας λυσεργικού οξέος

ή έχω σπόρους από ξυλοτριανταφυλλιά της Χαβάης ή σπόρους από μανιτάρια ερυσιβώδους, αλλά δεν είναι η καλύτερη γνώμη.....
Καμία ιδέα για μένα;
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Αγαπητέ Walt, θυμάμαι ότι η ομάδα σας διακινούσε κιτ σύνθεσης 4MMC. Μπορώ να συμμετάσχω σε αυτό; Δεν μπορώ να βρω αυτή την ανακοίνωση τώρα((((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Σταματήσαμε να τα στέλνουμε δωρεάν. καθώς έχουμε στείλει περισσότερα από 100 κιτ συνολικά, τα οποία μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την παραγωγή περισσότερων από 10 κιλών αγαθών. Αλλά οι άνθρωποι δεν άφησαν σχόλια. Είμαστε έτοιμοι να παρέχουμε όλα όσα χρειάζεστε σε εμπορική βάση.
Επικοινωνία @WillD
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Είναι ο περιορισμός της συνομιλίας πραγματικά permament, και δεν υπάρχει κανένας τρόπος στην κόλαση να λάβετε 2η ευκαιρία; :)
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Μπορεί κάποιος να κάνει νήμα για την τοπική ονομασία ,Βαλκάνια,νομίζω ότι υπάρχουν inafe άνθρωποι για αυτό το νήμα,ευχαριστώ
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Γεια σε όλους Αναρωτιέμαι αν μπορείτε να με συμβουλέψετε, μετά από ένα δεύτερο μαγείρεμα, αντίδραση Lukart δεν υπήρξε διαχωρισμός όλο το υγρό ήταν ένα σκούρο κόκκινο/καφέ χρώμα και μετά το τελικό στάδιο το Α λάδι βγαίνει το χρώμα του μεγαλύτερου όχι συνήθως έτσι αλλά πάντα ήταν το χρώμα του νερού
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Frst of all im wanna say big thanks to bb team whos share there product and knowledge.about chemistry 🧪
I don't wanna be arogant or bad person in some eyes 👀
But im thinking if it promotion for people whos just register and get immediate free good sample( i don't say it's.bad)..
Μπορούμε εμείς που έχουμε την ιδιότητα ''resident'' να πάρουμε κάτι παρόμοιο εκτός από αυτό,όπως για παράδειγμα το 4mmc synth kit ή για άλλα προϊόντα, κάποια σε αυτό το deregtion αν είναι δυνατόν(μπορούμε να wote)αυτό θα ήταν τόσο σπουδαίο για κάποιους που είναι λίγο περισσότερο και θέλουν να προχωρήσουν περισσότερο στη χημεία

Ευχαριστώ για όλους

Είναι απλά η γνώμη μου

Δεν θέλω να προσβληθούν κάποιοι από μένα.


Είμαι πολύ ευγνώμων για όλες τις δουλειές που κάνατε bb



Μείνετε ασφαλείς και θετικοί 😺🍀🧪🤞
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Μπορεί η ομάδα διαχειριστών παρακαλώ απλά να πάρει κάποια καλύτερη ασφάλεια για το νέο selle?r coze φορά που θέλω να πάρω κάποια πράγματα δίνουν πληροφορίες και το άτομο φεύγει απλά,δεν υπάρχει πλέον σύνδεση,με πληροφορίες,και ακούω περισσότερες παρόμοιες ιστορίες που συμβαίνουν εδώ
Εδώ οι άνθρωποι ψαρεύουν και νομίζω ότι αυτό δεν είναι καλό για μας. 😆
 
Top