Looking for a vendor Υπάρχουν προμηθευτές RC από όλο τον κόσμο εκτός από την Κίνα;

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
οποιουσδήποτε συνιστώμενους προμηθευτές RC που παρέχουν


Κίνα RC προμηθευτές νομίζω ότι ως επί το πλείστον είναι απάτη τώρα, αλλά η Ευρώπη πωλητή στην BB φόρουμ λίστα δεν παρέχουν αυτά, οποιαδήποτε άλλη πρόταση πωλητές;
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Οι ουσίες αυτές δεν αποτελούν πρόβλημα για την αγορά τους στην Ευρώπη και την Κίνα, είναι νόμιμες. Δεν είναι ψυχοδραστικές (RC), χρησιμοποιούνται στη σύνθεση κανναβινοειδών
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Μπορείτε να κάνετε συμφωνία με νόμιμες κινεζικές εταιρείες χημικών προϊόντων για αυτές τις χημικές ουσίες.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
τι γίνεται αν (1H-indol-3-yl)(2,2,3,3-tetramethylcyclopropyl)methanone cas 895152-66-6 ?

επειδή παρήγγειλα από την Κίνα και δεν έχω απάντηση τώρα, μερικές φορές απλά παραγγείλαμε όλα σε ένα αντί να παραγγείλουμε από πολλούς προμηθευτές με πολλά χημικά.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ναι
Η Zero Day μπορεί να βοηθήσει με έναν αξιόπιστο προμηθευτή
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Ξέρετε, αν μπορέσετε να φτάσετε στη Γερμανία θα γίνετε πλούσιος άνθρωπος. Χρειάζομαι 2000 λίτρα το μήνα από εκεί. Έχω το γάντζο, αλλά χρειάζομαι κάποιον να το μεταφέρει κρυφά στις ΗΠΑ. Θα πλήρωνα δέκα δολάρια τη μονάδα πάνω από το κόστος και τα έξοδα. Αυτό είναι πολύ καλό φαγητό. Με 20 ράφια το μήνα μπορείς να τα καταφέρεις και να μαζέψεις για μια δύσκολη μέρα. Κάνε επαφές εκεί πέρα. Αξίζει να το σκεφτείς.
o o
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Επιπλέον, θα πρέπει να έχετε someo
ne στη BASF, που είναι ένας πολύ καλός κατασκευαστής χημικών προϊόντων νομίζω.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Συγγνώμη, αλλά πρέπει να καταλάβω τι εννοείτε, χρειάζεστε 2000L noids από τη Γερμανία στις ΗΠΑ;
 
Top