τυχόν πωλητές που είναι πραγματικά νόμιμοι και όχι απλώς κάποιοι απατεώνες σκιώδεις άνθρωποι

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Θέλω αμφεταμίνη ή γνωστές πρόδρομες ουσίες και όχι ένα ναρκωτικό σχεδιασμού που οι επιστήμονες δεν έχουν καν δοκιμάσει ακόμη
ή ταχύτητα μεταμφιεσμένη σε συμπλήρωμα όπως τα χάπια αδυνατίσματος έχουν για παράδειγμα σιβουτραμίνη, γνωρίζει κανείς τέτοιο συμπλήρωμα;
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
61
Points
28
Κάντε μια συμφωνία με escrow για την ανάπαυση του μυαλού & πιο αξιόπιστους πωλητές του φόρουμ είναι ευγενικό & έξυπνο ✨🙏🏻🌹 όταν θα πάρετε το αμφ σας μην ξεχάσετε να απολαύσετε κάθε στιγμή 👁️😌💪🏻
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Γεια σας, χρησιμοποιείτε πάντα τη φιλοξενία για να προστατεύετε τα δικαιώματα και τα συμφέροντά σας. Παρόλο που κοστίζει λίγο περισσότερο τέλος χειρισμού, αξίζει να το πληρώσετε. Μπορεί να κάνει το φόρουμ ΒΒ πιο ομαλό.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
61
Points
28
Γεια σας, μπορώ να σας κάνω dm για να σας εξηγήσω τι ακριβώς είναι αυτό ,δεν έχω αρκετή εμπειρία για να καταλάβω από μόνος μου, οποιοδήποτε πράγμα κάνει την ασφάλειά μου ισχυρή θα το κάνω
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Μπορείτε να μου εξηγήσετε λίγο πώς μπορώ να το κάνω αυτό;
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Γιατί δεν μαθαίνετε απλώς τη σύνθεση της P2NP και να την αναγάγετε μόνοι σας για να φτιάξετε την r-αμφεταμίνη.
Δεν φαίνεται καθόλου δύσκολο....
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
στο σπίτι μου ? για να ανατινάξω το σπίτι μου ? αν μου δείξεις τη συνταγή ίσως μπορέσω
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Αν είχα εργαστήριο θα είχα φτιάξει μεθαμφεταμίνη εδώ και πολύ καιρό, επειδή έχω εφεδρίνη (καθαρή).
 

mefistofeles

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
26
Points
18
έρευνας χημικές ουσίες δοκιμάζονται, ιδίως οι δημοφιλείς. Τα RCs μπορούν στην πραγματικότητα να είναι ασφαλέστερα και πολλά από αυτά είναι, από τα κανονικά σας φάρμακα
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν κι εγώ, βασίλισσα.
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
έχετε δίκιο
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Αν πάτε στην αγορά και βρείτε το φάρμακο που θέλετε, ρίξτε μια ματιά στις αξιολογήσεις. Είπατε αμφεταμίνη, άρα βρίσκεστε στην Ευρώπη και υπάρχει αμφεταμίνη σε διάφορες μορφές διαθέσιμη από διάφορους πωλητές. Δεν υπάρχει καμία απάτη. Δεν μπορείς καν να εξαπατηθείς αν δεν προσπαθήσεις. Μπορώ προσωπικά να υποστηρίξω 10 πωλητές στις ΗΠΑ.
 
Top