Question τα καλύτερα μέρη για τη διακριτική παραγωγή συνθετικών ουσιών

beast369

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
θα πρέπει να το κάνω σε ένα αγρόκτημα, ένα γκαράζ, ένα τροχόσπιτο στη μέση του πουθενά...;
 

bakoi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, μπορείτε να το κάνετε αυτό οπουδήποτε, αρκεί να είστε σίγουροι ότι ΚΑΝΕΙΣ δεν θα έρθει. Αν κάνετε χημεία σε εξωτερικό χώρο να είστε προσεκτικοί με τη θερμοκρασία του αέρα (αν ζείτε προς τη Ρωσία ή στον Άρη για παράδειγμα). Ένα αγρόκτημα είναι μια καλή ιδέα για μένα.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Για συνθέσεις, μπορείτε να εγκαταστήσετε ένα εργαστήριο στο υπόγειο ενός ιδιωτικού σπιτιού. Είναι επιθυμητό το σπίτι να βρισκόταν στα περίχωρα, χωρίς κοντινούς γείτονες. Τα αντιδραστήρια και ο εξοπλισμός θα πρέπει κατά προτίμηση να παραδίδονται μέσω του γκαράζ, ώστε να μην είναι ορατά από άλλους ανθρώπους.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Προσπαθήστε να έχετε ένα μέρος που δεν μπορεί να εντοπιστεί σε εσάς - αντίθετα με τη γνώμη άλλων δεν θα το έκανα στο σπίτι μου!

Ίσως η ανώνυμη ενοικίαση ενός γκαράζ (πληρωμή σε μετρητά & χρήση πλαστής ταυτότητας) θα ήταν μια καλή αρχή προς το παρόν
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Το έκανα @ home και αυτό που είπε ο kokos μην το κάνεις. αν το κάνεις μην το πεις σε κανέναν. (προσωπική χρήση)
But i am realy intrested to θέλω να κάνω μικρές παρτίδες 1L A, αλλά νομίζω ότι εμείς ή εγώ να βάλω κάτω κάποιο χαλύβδινο εξοπλισμό να το κάνω μερικές φορές και μετά να προχωρήσω.
Νομίζω ότι δεν είναι δυνατόν σε ένα ξενοδοχείο ένα αξιοπρεπές. ίσως το leuckart είναι. έτσι πρέπει να βρω μια κενή περιοχή για να τρέξει μια γεννήτρια και να μετατρέψει bmk γλυκιδικό και απευθείας στον ατμό, αλλά τα μπαλάκια μου δεν είναι αρκετά μεγάλα για να πάει Βέλγιο υπάρχει τι ξέρω πολλά κενά. Προς το παρόν ψάχνει σε σπίτια προς πώληση ή γραφεία.
και εν τω μεταξύ σκέφτομαι για νόμιμες δουλειές.

Μου είπαν ότι...
...ότι δεν είμαι εγώ, για να ξέρεις,
Αλλά το έκανα ήδη, υποθέτω.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Αληθινή ιστορία. Έμεινα σε ένα τοπικό ξενοδοχείο ένα ζευγάρι νύχτες περίπου πριν από ένα χρόνο. μια αρκετά μεγάλη αλυσίδα, μερικές εκατοντάδες δωμάτια, εσωτερική / εξωτερική πισίνα σάουνα κ.λπ., ΟΛΗ τη νύχτα, κάθε μισή ώρα περίπου, σαν ρολόι, ξεκινώντας περίπου στις 2:00 π.μ. και τελειώνοντας στις 6:00 π.μ., :το δωμάτιο δίπλα μου θα τραβήξει το καζανάκι της τουαλέτας περίπου 5 φορές στη σειρά και θα μυρίσω υδροχλωρικό οξύ ή όποια μυρωδιά βγάζει, άσχημα! Προσπάθησα να ερευνήσω και συνειδητοποίησα ότι δεν υπήρχε κανένα δωμάτιο δίπλα μου! Tα φυλλάδια είχαν τη διάταξη ολόκληρου του ξενοδοχείου και απλά δεν υπήρχε πόρτα εκεί και η επόμενη πόρτα άξιζε 2 πόρτες, στο τέλος του διαδρόμου. Σε ολόκληρο το ξενοδοχείο ήταν το μόνο μέρος που δεν ήταν σε μια σπονδυλωτή μέτρηση τύπου μεταξύ των θυρών. Η θεωρία μου είναι ότι περνούσαν ένα σωλήνα από την τουαλέτα για να βγάλουν τις αναθυμιάσεις. Είμαι πεπεισμένος ότι πρόκειται για μια εσωτερική επιχείρηση που γίνεται εκεί. Μόνο κάποιος που έμενε ξύπνιος όλη νύχτα κάθε βράδυ και έτυχε να βρίσκεται στο διπλανό δωμάτιο θα το είχε προσέξει.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
ορισμένα φάρμακα μπορούν να παρασκευαστούν στο δάσος μέσα σε λίγες ώρες, π.χ. a-pvp 4mmc 3mmc 2mmc 4cmc 3cmc bk mdma.Speed form A-Oil
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
ποια θα ήταν η ευκολότερη;
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Γνωρίζετε αν υπάρχει σύνθεση της bk mdma σε αυτό το φόρουμ; και της A-PVP
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Μπορεί να είναι περίεργο, αλλά η παραγωγή τους σε νοικιασμένα σπίτια με καλό ή αυτοσχέδιο εξαερισμό μπορεί να λειτουργήσει
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ναι νοικιασμένα σπίτια που δεν είναι στο όνομά σας ,
και χρησιμοποιήστε μια αναρροφητική νεροτριβή είναι μεγάλη. χρήση σε ένα δοχείο και συνδέστε ένα σωλήνα στην κορυφή και βάλτε το αληθινό το σιφόνι (εκεί ήταν το νερό μένει κατά την μυρωδιά εξέγερση)αποχέτευση νερού ντους ή κουζίνα. και ανοίξτε το νερό που και που. σε διαμερίσματα ή ήταν πολλά άτομα που συνδέονται με τον ίδιο σωλήνα αποχέτευσης ίσως μυρίζουν κάτι.
Τουλάχιστον η μυρωδιά δεν προέρχεται από το (καλύτερα όχι το δικό σου) σπίτι. τέλος πάντων δεν συνιστώ να το κάνεις σε σπίτι που είναι και άλλοι άνθρωποι τριγύρω. όταν σε πιάσουν θα σε τιμωρήσουν που έφερες ανθρώπους σε κίνδυνο νομίζω ότι δεν αξίζει τον κόπο ακόμα και αν ξέρεις τι κάνεις. Απλά ρίξτε μια Cobra στο διάδρομο για να κρατάτε τους ανθρώπους σε εγρήγορση για τρομοκράτες, το τελευταίο μέρος είναι ένα αστείο.
Όταν η θερμοκρασία έξω είναι πιο άνετη νομίζω ότι η μικρή κλίμακα είναι εφικτή. γεννήτρια καυσίμων ή λίγες μπαταρίες αυτοκινήτων για ανάδευση και αντλία νερού. Δεν το έχω κάνει ποτέ αυτό, αλλά νομίζω ότι είναι εφικτό.
 
Top