Question Μπορώ να φτιάξω MDMA με φάρμακα όπως το Vyvanse ή το ritalin ή το adderal;

kamkam@

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Έχω πρόσβαση σε φάρμακα όπως modafenil vyvanse adderal και έχω εμπειρία στην κατασκευή edibales και φυσίγγια vape thc , ξέρω ότι ενδιαφέρομαι να φτιάξω MDMA ή ectasy ή ροζ κοκαΐνη, δόση κάποιος θα μπορούσε να με βοηθήσει. είναι δυνατόν; ως επιχειρηματίας στον τομέα της κάνναβης, είμαι περίεργος μπορώ να φτιάξω φάρμακα με φάρμακα ADHD;
στη χώρα μου το vyvanse κοστίζει περίπου 10$ για 70mg x 30 , είναι τόσο φθηνό και υποστηρίζεται από την κυβέρνηση και θέλω να βγάλω χρήματα σε αυτή την κατάσταση
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
το mdma και ας πούμε το ritalin έχουν κάποιες χημικές ομοιότητες αλλά θα ήταν πολύ δύσκολο να φτιάξεις το molly με αυτόν τον τρόπο. δεν αξίζει τον κόπο imo. κάποιος να με διορθώσει αν κάνω λάθος

η ροζ κοκαΐνη/tusibi είναι απλά ένα μείγμα διαφορετικών ναρκωτικών, οπότε υποθέτω ότι απλά ρίχνεις adhd meds και κάποια άλλα σκατά εκεί μέσα και βεβαιώνεσαι ότι είναι ροζ lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
mdma και ας πούμε, vyvanse είναι chemicaly παρόμοια, αλλά η μετάβαση είναι σκληρή, έτσι δεν γίνεται έτσι, φθηνότερο να αγοράσετε mdma. Θα πρέπει να πουλήσετε τα φτηνά σας Vyvanse dex.amph caupsules εδώ. Το αρχικό Tussi είναι το μισό του 2CB & Coke. 2CB μπορεί να πάρει φτηνά
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Αν βρείτε έναν τρόπο κάντε μια μικρή ποσότητα και δοκιμάστε την και κάντε μια δοκιμαστική λειτουργία.
 
Top