Αλλαγές στους κανόνες του φόρουμ

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Αγαπητοί χρήστες του BB Forum!
Πριν από λίγες ημέρες, συμπληρώσαμε 2 χρόνια ζωής! Έχουμε κάνει πολλή δουλειά μέσα σε δύο χρόνια, η μικρή αλλά πολύ δεμένη ομάδα μας εργάζεται σκληρά κάθε μέρα για να διασφαλίσει ότι το φόρουμ συντονίζεται σχεδόν άμεσα και καθημερινά προστίθεται νέο χρήσιμο περιεχόμενο. Πειραματιστήκαμε, άλλοτε προσθέσαμε νέα χαρακτηριστικά, άλλοτε τα αφαιρέσαμε. Σύμφωνα με την πολιτική μας, δεν πήραμε χρήματα για την προβολή των διαφημίσεών σας στην αγορά και δεν σκοπεύουμε να το κάνουμε. Επίσης, ξαναζωντανέψαμε αρκετά μπλοκ του καναλιού μας στο YouTube. Τελικά, το κύριο κανάλι μας μπλοκαρίστηκε στο όριο των 30.000 συνδρομητών.

Σήμερα, μπορούμε με σιγουριά να πούμε ότι είμαστε το καλύτερο φόρουμ στη θέση μας. Στο BB Forum, μπορείτε να βρείτε όλα όσα χρειάζεστε για την παραγωγή των πιο δημοφιλών ψυχοδραστικών ουσιών σε οποιαδήποτε κλίμακα, ακόμη και βιομηχανική. Επιπλέον, όλα αυτά τα αγαθά μπορούν να παραγγελθούν ανώνυμα, χρησιμοποιώντας το σύστημα BB Escrow. Επιπλέον, μπορείτε να λάβετε επαγγελματικές συμβουλές από τους ειδικούς μας και, στο συντομότερο δυνατό χρονικό διάστημα, να δημιουργήσετε μια ολοκληρωμένη παραγωγή, να οργανώσετε τις πωλήσεις των προϊόντων σας.

Σήμερα το φόρουμ επισκέπτονται περισσότεροι από 6000 μοναδικοί επισκέπτες κάθε μέρα! Και ο αριθμός αυτός αυξάνεται καθημερινά. Στην πραγματικότητα, μόνο το 5% των μοναδικών επισκεπτών είναι χρήστες μας. Αυτό είναι αναμενόμενο, επειδή όλο το περιεχόμενο είναι εξίσου διαθέσιμο τόσο στους εγγεγραμμένους επισκέπτες όσο και στους επισκέπτες που βλέπουν το φόρουμ χωρίς εγγραφή.

Σήμερα, εκπροσωπούμε ορισμένες αλλαγές για να ενθαρρύνουμε τις εγγραφές και τη βαθύτερη εμπλοκή του κοινού, ως εξής.
1. Καταργούμε τη δυνατότητα αγοράς πληρωμένων καταστάσεων (premium και χορηγός)
2. Από εδώ καιστο εξής, όλα τα status θα εκδίδονται αυτόματα και θα πρέπει να κερδίζονται.
Από προεπιλογή, σε όλους τους πρόσφατα εγγεγραμμένους χρήστες θα δίνεται η κατάσταση "Νέο μέλος"
Εάν οι χρήστες παραμείνουν μαζί μας περισσότερο από 30 ημέρες, δείξουν λίγη δραστηριότητα στο φόρουμ κατά τη διάρκεια αυτού του χρόνου, η κατάστασή τους θα αλλάξει σε "Μέλος".
Περαιτέρω, εάν το "μέλος" συνεχίσει να χρησιμοποιεί το φόρουμ και δείξει περισσότερη δραστηριότητα κατά τη διάρκεια των επόμενων 30 ημερών, τότε ο χρήστης αυτός θα λάβει την κατάσταση "Κάτοικος".


Οι καταστάσεις "Νέο μέλος", "Μέλος", "Κάτοικος " είναι μη εμπορικές, οπότε οι χρήστες με αυτές τις καταστάσεις θα έχουν μια ειδική επιγραφή "Μην αγοράζετε από εμένα". Οι μη εμπορικοί χρήστες δεν επιτρέπεται να δημοσιεύουν ανοιχτά τα στοιχεία επικοινωνίας τους, εισάγουμε αυτόν τον κανόνα για να ελαχιστοποιήσουμε τις πιθανές απάτες.
3. Εισάγουμε ένα σύστημα αξιολόγησης των πωλητών. Χωρίζουμε τους πωλητές σε τρεις κατηγορίες.
"Νέος Πωλητής" - Για να αποκτήσετε αυτή την ιδιότητα, αρκεί να δηλώσετε την πρόθεσή σας να εμπορεύεστε στο φόρουμ (με την τοποθέτηση της αγγελίας σας στην Αγορά ή στη Λίστα, ή με το άνοιγμα ενός γραφείου εκπροσώπησης στο εμπορικό τμήμα του φόρουμ). Οινέοι πωλητές δεν επιτρέπεται επίσης να δημοσιεύουν τις επαφές τους.
"Πωλητής" - Για να αποκτήσετε αυτή την ιδιότητα, πρέπει να δώσετε τουλάχιστον 3 δωρεάν δείγματα, να έχετε τουλάχιστον 3 επιτυχημένες συμφωνίες μέσω του συστήματος μεσεγγύησης, να έχετε τουλάχιστον 3 κριτικές.
"Κατασκευαστής Πωλητής" - Έχουμε τις ίδιες απαιτήσεις για τους κατασκευαστές όπως και για τους Πωλητές, αλλά επιπλέον, οι κατασκευαστές πρέπει να αποδείξουν στους ειδικούς του φόρουμ την ύπαρξη του δικού τους εργαστηρίου, τα προσόντα του προσωπικού του εργαστηρίου, να παρέχουν πληροφορίες σχετικά με τη μέθοδο σύνθεσης της ουσίας που παράγουν.

4. Οι ομάδες θα διαλυθούν εντός των επόμενων δύο εβδομάδων. Η απόφαση αυτή οφείλεται στο γεγονός ότι οι χρήστες δημιούργησαν τις ομάδες τους, δημοσίευσαν εκεί πληροφορίες και τις επαφές τους και δεν εμφανίστηκαν καν στο φόρουμ πλέον, δεν επέδειξαν καμία δραστηριότητα και δεν συμμετείχαν στη ζωή της κοινότητας. Όλοι οι χρήστες, οι οποίοι είχαν εμπορικές ομάδες, θα μπορούν να ανοίξουν δωρεάν ένα εμπορικό γραφείο εκπροσώπησης στο εμπορικό τμήμα του φόρουμ εντός των επόμενων δύο εβδομάδων. Επιπλέον, εισάγουμε ένα τέλος ενοικίασης 50$ το μήνα. Το μέτρο αυτό είναι απαραίτητο ώστε οι αντιπροσωπείες των πωλητών, οι οποίοι δεν είναι ενεργοί, να κλείνουν αυτόματα.

5. Δεν θα εφαρμόσουμε τον κανόνα σχετικά με την απαγόρευση δημοσίευσης επαφών σε πωλητές, οι οποίοι ξεκίνησαν εμπορική δραστηριότητα στο φόρουμ πριν από αυτή την ημέρα.
Πωλητές, παρακαλούμε να εξοικειωθείτε με τους κανόνες επιχειρηματικής δραστηριότητας στο φόρουμ BB.
Χρήστες, σας υπενθυμίζουμε ότι οποιεσδήποτε συμφωνίες αξίζει να πραγματοποιούνται με τη χρήση του συστήματος escrow. Μην δίνετε τα προσωπικά σας δεδομένα, όπως e-mail, επαφές κοινωνικών δικτύων και messenger για επικοινωνία με οποιονδήποτε χρήστη στο φόρουμ. Ηασφάλειά σας είναι στα δικά σας χέρια!


Με τους καλύτερους χαιρετισμούς, Διοίκηση του φόρουμ BB.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Οι χρήστες, οι οποίοι έχουν ενεργή συνδρομή premium, μπορούν να δημιουργήσουν δωρεάν τη δική τους εκπροσώπηση στο τμήμα του εμπορικού φόρουμ. Απλώς δημιουργήστε ένα θέμα χωρίς να πληρώσετε γι' αυτό και το θέμα θα αναρτηθεί.
 
Last edited:

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
αρκεί κάποιος να ενδιαφέρεται για τον ιστότοπο, κάποιες ειδικές υπηρεσίες και να χακάρει αυτόν τον ιστότοπο, έχοντας πρόσβαση στα δεδομένα, ποιος τα έχει ή πού βρίσκονται κ.λπ. Δεύτερον, γιατί πρέπει να περιγράψω τη σύνθεση σε κάποιον και να την μοιραστώ, και στη συνέχεια θα διατεθεί στο φόρουμ και με 1 labo θα υπάρξουν 1000 νέα, πράγμα που σημαίνει μείωση των τιμών, οπότε τα μικρά labo δεν θα είναι κερδοφόρα για την παραγωγή ..... Αν έτσι πρέπει να μοιάζει, θα προτιμούσα να μην πουλήσω εδώ.....
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Γεια σας, δεν έχετε εφεύρει τίποτα το ιδιαίτερο. Επίσης, δεν σας ζητάμε να μας πείτε την τεχνογνωσία σας ή οποιαδήποτε προσωπικά δεδομένα (όλοι το γνωρίζουν αυτό). Μόνο δύο πράγματα, τα οποία απαιτήθηκαν από εσάς, είναι να αποδείξετε ότι δεν είστε απατεώνας και να δημοσιεύσετε την αγγελία σας στο BB Market. Εσείς αποφασίσατε να αρνηθείτε. Γι' αυτό, σας παρακαλώ, μην παίζετε το ρόλο του μάρτυρα.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Yo άνδρες η γνώση είναι το μόνο πράγμα που πολλαπλασιάζεται όταν μοιράζεται αυτό το φόρουμ είναι για τον εραστή της ουσίας και της χημείας εραστή δεν θα μπορούσα ποτέ να είχα κάνει την πρώτη μου σύνθεση χωρίς αυτό το μέρος, νομίζω ότι αν δεν είναι εντάξει για την ανταλλαγή νομίζω ότι δεν έχετε τίποτα να κάνετε σε οποιοδήποτε φόρουμ ...
<3
 

lchemist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Οι πραγματικοί χημικοί μοιράζονται γνώσεις και τεχνικές. Πώς νομίζετε ότι φτάσαμε ως εδώ; Με τη συνεργασία. Έχεις καμιά πατέντα που μπορείς να πουλήσεις; Πήγαινε για αυτό.

Η απόκρυψη της πληροφορίας είναι αυτό που θέλει η άρχουσα τάξη και αυτοί που έχουν την εξουσία.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Σκέφτεστε πολύ παλιομοδίτικα.

Οι διαδρομές είναι διαθέσιμες, πρέπει να αποδείξετε την τεχνογνωσία σας στη διοίκηση του φόρουμ για να αποκτήσετε την ιδιότητα του κατασκευαστή, αυτό δεν συνοδεύεται από συμβιβασμό της ασφάλειάς σας.
Επίσης, αρκεί να τους πείτε ότι το εργαστήριό σας βρίσκεται στην Πολωνία, κάτι που δεν είναι δύσκολο να μάθουν. :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Μου αρέσει πολύ αυτό και ήταν τιμή μου να συμμετέχω στο αρχικό στάδιο του Breaking Bads και χαρά μου να το βλέπω να εξελίσσεται σε αυτό που είναι σήμερα!

Κατάσταση πωλητή/κατασκευαστή


Θεωρώ ότι για τους νέους χρήστες μπορεί να είναι δύσκολο να κάνουν διάκριση μεταξύ "κατασκευαστή" και "πωλητή".
Μπορεί να φαίνεται ότι οι κατασκευαστές δεν είναι πωλητές.
Υπάρχει περίπτωση να το τροποποιήσετε ώστε οι κατασκευαστές να μπορούν επίσης να αποκτήσουν την ιδιότητα του "πωλητή";
Όσον αφορά την Αμφεταμίνη, είμαι κατασκευαστής και πιστεύω ότι η ιδιότητα αυτή μπορεί να οδηγήσει πιθανούς πελάτες σε μένα. Εν πάση περιπτώσει, αυτό μπορεί να μην ισχύει για πιθανούς πελάτες που αναζητούν προμηθευτή για χημικά φάρμακα ή φαρμακευτικά προϊόντα που πουλάω, επειδή δεν υπάρχει τίτλος που να εγκρίνει ότι είμαι πιστοποιημένος πωλητής για τις εν λόγωομάδες :)

Προσωπικές ομάδες

Λυπάμαι που ακούω ότι η ομάδα μου θα εξαφανιστεί. Ήταν πολλή δουλειά και κατάφερα να δημιουργήσω μια ενεργή κοινότητα εκεί για το κατάστημά μου.
Επίσης, διαχειρίζομαι μια άλλη ομάδα που εξυπηρετεί το σκοπό της δημιουργίας κοινότητας μόνο, χωρίς εμπορικούς λόγους. Θα πρέπει να κλείσει και αυτή η ομάδα;

Αυτό είναι πολύ λυπηρό, θα ήμουν πρόθυμος να πληρώσω ένα μηνιαίο τέλος για να έχω αυτές τις ομάδες σε λειτουργία, καθώς αισθάνομαι ότι χρειάζομαι κάποια μορφή σύνδεσης με τους πελάτες μου/την κοινότητά μου για να τους διασκεδάζω με παιχνίδια ή να τους ενημερώνω σίγoυρα με πληροφορίες

Κατάσταση χορηγού/προνομιούχου μέλους

Θεωρώ ότι αυτό είναι μια εξαιρετική περιγραφή και ο "πίνακας κατάταξης δωρεών" μπορεί να αποτελέσει έναν νέο τρόπο έκφρασης του θαυμασμού προς το συμβούλιο.

Η μεγαλύτερη ανησυχία μου είναι μόνο ότι μπορεί να μην αναγνωρίζομαι ως πωλητής και ότι θα χάσω σημαντική πρόσβαση και άμεση επικοινωνία με την ιδιωτική μου κοινότητα για την οποία έχω δουλέψει πολύ σκληρά :)
Βλέπω το Breaking Bad μου σαν το ιδιωτικό μου facebook για τους δικούς μου πελάτες ναρκωτικών, θα ήταν λυπηρό να το δω να φεύγει :(
 
  • Like
Reactions: T 3
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Μπορείτε να αναδημιουργήσετε την ομάδα σας στο εμπορικό τμήμα του φόρουμ. Όσον αφορά την ιδιότητα του κατασκευαστή, ας την ονομάσουμε
"Πωλητής κατασκευαστής"
 
Last edited:
  • Like
Reactions: T 3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Καταλαβαίνω :) Θα είναι ένα σκληρό χάπι που πρέπει να καταπιεί κανείς προς το παρόν, αλλά μακροπρόθεσμα ωφελεί το φόρουμ!
Είμαι ήδη έτοιμος να προετοιμάσω τις αναρτήσεις μου για το εμπορικό τμήμα!

Νομίζω ότι τώρα θα είναι ωφέλιμο να καθαρίσουμε την ενότητα "Shadowsphere Serviecs", καθώς υπάρχουν ακόμη τακτικές αναρτήσεις εκεί που μπορεί να είναι παραπλανητικές.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε το προσωπικό σας προφίλ ως ροή ειδήσεων για τους συνδρομητές σας
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Από πόσες καθημερινές αναρτήσεις θα θεωρηθεί spam; Δεν θέλω να με αποκλείσουν ξανά :D
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Γεια σας, θα το κάνουμε εμείς.
Λυπούμαστε γι' αυτό, αλλά είναι απαραίτητο να γίνει. Έχετε δύο εβδομάδες για να ενημερώσετε και να μεταφέρετε τα πάντα/όλους από την ομάδα σας στο εμπορικό τμήμα.
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας :)

Δεν πειράζει, θα κλάψω λίγο τώρα και θα είναι μια χαρά αργότερα.
Θα δημιουργήσω τις αναρτήσεις μου στο εμπορικό τμήμα σήμερα και θα τους βάλω όλους εκεί, είμαι σίγουρη ότι αυτή η εξέλιξη είναι προς το καλύτερο!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Νομίζω ότι η επωνυμία "μην αγοράζετε από εμένα" είναι περιττή και αποθαρρυντική. Όποιος αγοράζει σε αυτόν τον ιστότοπο θα πρέπει να έχει διαβάσει τους κανόνες και αυτοί αναφέρουν αρκετά ξεκάθαρα ότι οι πωλητές και οι κατασκευαστές είναι οι εγκεκριμένοι πωλητές, οπότε όποιος δεν εμφανίζει μια πινακίδα που υποδεικνύει ένα από αυτά δεν έχει την έγκριση του ιστότοπου να πουλήσει.
Αισθάνομαι σαν να μου έδωσαν το καπέλο του βλάκα και να κάθισα στη γωνία προληπτικά.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Υποτιμάτε την ευπιστία και την ανοησία των ανθρώπων. Θέλουμε να προστατεύσουμε αυτούς τους ανθρώπους από κάθε είδους απάτη εδώ.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Σκεφτείτε τα προβλήματα του κόσμου. Πολλά έχουν προκληθεί από τους ανθρώπους που κατακλέβουν τη φυσική επιλογή . Θα έδινα μια αναλογία αλλά θα ήταν προσβλητικό. Θα περιλάμβανε τον εξαναγκασμό των τρανς να φορούν ένα αστέρι ⭐ για να μην μπερδεύονται οι άντρες.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Κανένα πρόβλημα με το μήνυμα, αλλά η διατύπωση είναι σίγουρα άτυχη, για τους λογικούς ανθρώπους* αυτό μπορεί να ακούγεται κάπως ατιμωτικό. Επίσης όλη η εμπειρία δείχνει ότι τέτοια πράγματα δεν αποτρέπουν κανέναν με κακές προθέσεις αλλά τείνουν να εκνευρίζουν τους έντιμους.

*οι λογικοί άνθρωποι είναι η μισή Ασία και όλη η Πολωνία ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Μου αρέσει το γεγονός ότι σας δίνεται μια κατάσταση τίτλου μην αγοράζετε από εμένα, καθιστά σαφές ποιοι είναι οι πωλητές & οι κατασκευαστές. Οποιαδήποτε συναλλαγή γίνεται με ένα άτομο που έχει το μην αγοράζετε από εμένα, είναι σαφώς με δική σας ευθύνη και εμπιστοσύνη.

Εκτός αυτού, κοιτάζω πέρα από αυτό, πόσο καιρό ένα άτομο έχει το λογαριασμό του. Είναι κάτοικος ή μέλος, και μετά τι δραστηριότητα έχει εδώ. Η ανοιχτή φύση των προφίλ εδώ για να δείτε αυτές τις πληροφορίες, μπορεί να βοηθήσει στην εμπιστοσύνη ενός ατόμου. Ο τρόπος που το βλέπω εγώ είναι ότι είμαστε όλοι φιλικοί ξένοι ως επί το πλείστον.

Στη συνέχεια, υπάρχει η πτυχή της χημείας, άνθρωποι με ελάχιστη έως καθόλου εμπειρία θα ταπεινώνονταν εντελώς σε άλλες τοποθεσίες. Μόνο και μόνο επειδή έκαναν ερωτήσεις πέρα από τις δυνατότητές τους, εδώ είναι πολύ πιο επιεικής και αφορά την ασφάλεια, την εκπαίδευση και όχι τον εξοστρακισμό ενός ατόμου που κάνει ερωτήσεις.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Το πιο σημαντικό είναι όλα τα μέλη να παραμένουν ασφαλή, κάτι για το οποίο νομίζω ότι οι διαχειριστές προσπαθούν να κάνουν ό,τι καλύτερο μπορούν.
Και ένα άλλο πράγμα όλα τα συνθετικά εδώ είναι διαθέσιμα αλλού, αλλά αυτό που κάνει αυτό το μέρος μοναδικό είναι ότι παίρνετε τις συμβουλές από μέσα για το πώς να τα κάνετε καλύτερα αγοράζουν ανθρώπους που έχουν εμπειρία να τα κάνουν
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Επίσης, η δυνατότητα απόκτησης των απαραίτητων χημικών ουσιών ακριβώς στο φόρουμ είναι μεγάλη :)
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Πολύ αληθινό αυτό είναι ένα καταπληκτικό συν να πάρει πραγματική πρόδρομη ουσία είναι το ήμισυ της μάχης σας ένα δεν έχει σημασία πού ζείτε στον κόσμο με όλες τις πηγές μελών θα πάρετε legit πρόδρομες ουσίες
Για να είμαι ειλικρινής im ανυπομονώ να δω ποιος πωλητής έχει το καλύτερο bmk glycidate στην περιοχή, καθώς αυτή η επιστροφή 800ml του p2p είναι μαλακία περισσότερο σαν 600ml από όλους τους άλλους πωλητές που έχω δοκιμάσει εκτός από bloomteckz δεν υπάρχουν πληρωτικά σε του πήρα το 800ml από το bmk του
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Είναι πλήρως βασισμένο στην εμπιστοσύνη δεν υπάρχει escrow it's a psychedelic dw forum they are the New seller trusted seller ans superstar if i remenber well, the signal must be validated by an administrator befor you get access to the forum
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Αυτό είναι ενδιαφέρον :) Έχετε κάποιο σύνδεσμο για μένα;

Το να βασίζεται πλήρως στην εμπιστοσύνη μου ακούγεται πολύ ψυχοναυτικό. :D
 
Top