• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Νεκρές σταγόνες στις ΗΠΑ - Ποια πόλη;

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 22.0%
  • Los Angeles

    Votes: 5 12.2%
  • Chicago

    Votes: 7 17.1%
  • Houston

    Votes: 3 7.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.9%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.8%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.8%
  • Dallas

    Votes: 3 7.3%
  • Austin

    Votes: 4 9.8%

  • Total voters
    41

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Δεν προσπαθώ να γίνω προσβλητικός gordon απλά ακούστηκε σαν να κάνεις μεθαμφεταμίνες dead drops και η τιμή της μεθαμφεταμίνης είναι εξαιρετικά χαμηλή επειδή τα καρτέλ προσπαθούν να καταστρέψουν κάθε ανταγωνισμό και το καταφέρνουν. Απλά προσπαθούσα να σε βοηθήσω φίλε, γιατί να γίνω αλμυρός όταν προσπαθώ να σε πείσω να με βοηθήσεις σε κάτι εξαιρετικά σημαντικό για την επιβίωση τη δική μου και των δικών μου. Προσπάθησα να γίνω πολύ συγκεκριμένος γιατί στα πρώτα δύο μηνύματα που ανταλλάξαμε δεν είχε φανεί ότι με καταλάβαινες, αυτό ήταν όλο.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Ναι, αλλά όλα τα προϊόντα που έρχονται από το Μεξικό είναι εντελώς χάλια. Θα πλήρωνα ευχαρίστως 100 δολάρια το γραμμάριο, αν ήταν και πάλι αληθινό. Αυτό που είναι ενοχλητικό είναι ο μεσάζων που δεν τον νοιάζει αν είναι σκουπίδια, θέλει μόνο τα λεφτά και πουλάει τα πάντα και λέει ότι όλα είναι καλά αρκεί να βγάλει ένα δολάριο. Αυτή είναι η προσφορά των ΗΠΑ από το 2018/2019 περίπου. Οποιοσδήποτε ερχόταν με πραγματικό, δυνατό, αγνό υλικό θα καταλάμβανε την αγορά σε χρόνο μηδέν.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Χρειάζεστε μερικές σταγόνες γύρω από το Τσατανούγκα Τενεσί είναι
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Νέα Ορλεάνη η μεγαλύτερη πόλη πάρτι στον κόσμο και αγαπάμε τα ναρκωτικά μας
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Τα προάστια του Σικάγο θα ήταν επίσης ωραία, ώστε να μη χρειαστεί να οδηγήσω σε αυτό το κολαστήριο και να μου φυτέψει ξανά η αστυνομία ναρκωτικά.
 

KingCharles1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Η Ατλάντα έχει μεγάλη ανεκπλήρωτη αγορά 4-MMC
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Καμία αδιέξοδη περίπτωση στο Ορλάντο;😬
 

terminus

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Το Ουισκόνσιν, η Μινεσότα και το Μίσιγκαν θα μπορούσαν σίγουρα να χρησιμοποιήσουν λίγη αγάπη.
Μιλγουόκι, WI
Appleton, WI
Grand Rapids, MI
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
pm me if anyone is willing to do dead drops in denton texas (like an hour away from dallas) 😽
i need stims
 
  • Like
Reactions: vis

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Μια φορά οδηγούσα στο Τέξας σε ένα επαγγελματικό ταξίδι. Δύο πιστόλια στο πορτμπαγκάζ του ενοικιαζόμενου αυτοκινήτου, γιατί ξέρετε ότι είναι το Τέξας. Παρατήρησα έναν αστυνομικό να με ακολουθεί στον αυτοκινητόδρομο για χιλιόμετρα. Τελικά με σταμάτησε. Με έβαλε στο μπροστινό κάθισμα του περιπολικού του. Πέρασαν αρκετά λεπτά. Μετά μου είπε ότι ήμουν ελεύθερος να φύγω. Ήταν παράξενο.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Στοιχηματίζω ότι υπάρχει μια καλή ποσότητα πελατών σε όλες αυτές τις πόλεις
 

Sly4Stkn

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Η περιοχή Stockton της Καλιφόρνιας....αντιπροσωπεύει μεγάλο πληθυσμό σε σχέση με τις κοντινές πόλεις. Και οι τρεις μεταφορές εδώ λιμάνι νερό έξω στην περιοχή του κόλπου σιδηροδρόμους διασταυρούμενη χώρα και το αεροδρόμιο. Ισχυρό κέρδος εδώ ...είμαστε έτοιμοι να δουλέψουμε χτύπησε με επάνω
 

Brujo222

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Καμία νεκρή θέση στην Τάμπα;
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Υπάρχουν προϊόντα στις Ηνωμένες Πολιτείες, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Απλά η ανεπίσημη εμπειρία μου, αλλά δεν νομίζω ότι οι νεκρές σταγόνες θα ήταν εύκολο να πιάσουν τόπο στην Αμερική.

Πρώτον, ο πελάτης αισθάνεται λιγότερο ασφαλής. Δεν είναι συνηθισμένοι σε αυτό, οπότε θα πρέπει πραγματικά να τους δελεάσετε, ίσως με ένα μικρό δείγμα ή έκπτωση για τον πρώτο αγοραστή, αλλά οι άνθρωποι είναι πολύ δύσπιστοι όταν δίνουν χρήματα χωρίς ένα προϊόν στο χέρι.

Δεύτερον, εκτός αν πρόκειται για μια ασφαλή εφαρμογή ανταλλαγής μηνυμάτων, η οποία είναι μόνο τόσο ασφαλής, οι περισσότεροι δεν θα μπουν στον κόπο. Θέλουν απλώς να κάνουν ένα τηλεφώνημα και να εμφανιστεί κάποιος ή να τους παραδώσει αυτό που θέλουν. Η ευκολία είναι ο βασιλιάς, και οι νεκρές παραδόσεις είναι λιγότερο βολικές από την παράδοση.

Είναι εφικτό, απλά θα χρειαστεί χρόνος και πολλή προσπάθεια.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Νομίζω ότι κάποιες αγροτικές πόλεις από κάποιες από αυτές τις μεγάλες θα ήταν μια καλή ιδέα
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Η Βόρεια Καρολίνα κοιμάται εδώ και χρόνια ... Οδηγώ πάνω και κάτω από την ανατολική ακτή και στην ηλικία των ×× ξέρω αρκετά για την επικράτεια και τι είναι το πιο δημοφιλές για να χρησιμοποιήσετε σε κάθε πολιτεία είδος της, αλλά μπορώ να εντοπίσω τίποτα
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Imo, νομίζω ότι το κλειδί εδώ είναι να ορίσετε με ποια κλίμακα εργάζεστε.

Μικρή έως μεσαία κλίμακα, ίσως από γραμμάρια έως ουγγιές, θα μπορούσε εύκολα να γίνει τόσο σε αγροτικές όσο και σε αστικές περιοχές. Και οι δύο θα είχαν τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματά τους. Για μικρές ποσότητες όμως οι άνθρωποι είναι λιγότερο πιθανό να θέλουν να οδηγήσουν π.χ. πάνω από 20 λεπτά για γραμμάρια, imo, οι ουγγιές 30 είναι ανεκτά.

Για λίβρες και πάνω, νομίζω ότι πρέπει να είναι στα περίχωρα μιας μεγάλης πόλης. Δεν είμαι καθόλου ειδικός, αλλά η πιθανότητα να συναντήσει κάποιος το κιλό ή τα κιλά είναι πολύ μεγάλη, και από ένα σημείο και μετά δεν μπορείς να κρύψεις εύκολα τα πράγματα, αλλά αυτό είναι μεγάλο βάρος.
 
Top