Νεκρή πτώση ή ταχυδρομική παράδοση;

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Αλλά αν έχετε ένα δάσος κοντά, για τους ανθρώπους που ζουν σε αγροτικές περιοχές που φαίνεται τέλειο, πολύ εύκολο να βρείτε μέρη για να κρύψετε τα φάρμακα, δεν χρειάζεται πολλή δουλειά.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Απλώς δεν υπάρχουν αρκετοί πελάτες στις αγροτικές περιοχές...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Είναι ωραίο να κατασκευάζεις σε μια αγροτική περιοχή, αν και έχεις το πρόβλημα της διανομής και φυσικά της έλλειψης πελατών...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Δεν έχω πολλές επιλογές, δεν υπάρχει αγορά για αυτό που θέλω να παράγω στην τοποθεσία μου. Έτσι, αν θέλω να βγάλω κάποια μετρητά από αυτό θα πρέπει να το πουλήσω W.W., το οποίο προφανώς δεν μπορώ να πετάξω, οπότε, η ταχυδρομική υπηρεσία να πάει.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Τώρα ακούστε με προσεκτικά, αν δεν έχετε μια οργανωμένη και επαγγελματική ομάδα, δεν μπορείτε ούτε να ονειρεύεστε τη διεθνή αποστολή φαρμάκων.
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Χμμ, μπορείτε να το αναλύσετε αυτό, παρακαλώ, και συγγνώμη για την άγνοιά μου, καθώς είμαι νέος σε αυτό.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Είμαι πρόθυμος να βοηθήσω τους αρχάριους όσο μπορώ, πρώτα απ' όλα θα προχωρήσω υποθέτοντας ότι δεν έχετε οργανωμένη ομάδα. Αν έχετε μια ποσότητα που θέλετε να πουλήσετε, χρησιμοποιήστε την παράδοση, αν ζείτε σε μια πολυσύχναστη πόλη η παράδοση θα είναι απλούστερη, μπορείτε να πουλήσετε τουλάχιστον 3-4 γραμμάρια ανά άτομο, αλλά αν είστε στην ύπαιθρο πρέπει να πουλήσετε χύμα γιατί είστε μακριά από τον αγοραστή και ο αγοραστής πρέπει να ξέρει ότι αξίζει. αν έχετε κάτι άλλο στο μυαλό σας μπορώ πάντα να απαντήσω.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Αν εξακολουθείτε να επιμένετε να χρησιμοποιείτε τις ταχυδρομικές υπηρεσίες, είτε πρέπει να γνωρίζετε κάποιον που εργάζεται είτε πρέπει να εργαστείτε (αλλά αν παράγετε και φάρμακα, δεν έχει και πολύ νόημα, διότι αυτό ισοδυναμεί με επιπλέον χρόνο και εργασία). παρεμπιπτόντως, σε ποια χώρα ζείτε, το σύστημα κάθε χώρας είναι λίγο παρόμοιο αλλά όχι όλα τα ίδια.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Σας ευχαριστούμε για την ευγενική σας απάντηση! Ναι, εργάζομαι μόνη μου.
Ζω σε μια μάλλον απομακρυσμένη επαρχία. Συγγνώμη που δεν μπορώ να μοιραστώ ποια χώρα ακριβώς, καθώς είμαι πολύ προσεκτικός με την ανωνυμία γενικά.

Σε αυτή την περίπτωση, πώς θα μπορούσα να κάνω μαζικές πωλήσεις από την τοποθεσία μου; Η φορολόγηση των κρατικών συνόρων είναι μάλλον αυστηρή στη χώρα μου για τις πολιτικές μεταφορές, όπως λεωφορεία, αυτοκίνητα, ποδήλατα και τρένα για παράδειγμα.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ένα πράγμα που παρατήρησα χάρη στο μήνυμά σας είναι η έλλειψη σύνδεσης με τους διανομείς... Βλέπετε, η χώρα μου έχει πολύ λίγους ενεργούς χρήστες του Tor/I2P/etc που είναι έμποροι ναρκωτικών/κινγκπίνες/διανομείς. Είναι μάλλον δύσκολο να κάνεις τέτοιες συνδέσεις γι' αυτό είχα την ιδέα της αποστολής W.W.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Ναι, καταλαβαίνω τι εννοείτε. Δεν μπορώ να πω τίποτα με βεβαιότητα, επειδή δεν μοιράζεστε τη χώρα σας. τότε πρέπει να χρησιμοποιήσετε τη δική σας δημιουργικότητα. τέλος, για παράδειγμα, αν μεταφέρετε ναρκωτικά στο εσωτερικό της χώρας, αυτό δεν αποτελεί μεγάλο πρόβλημα, μπορείτε ακόμη και να βρείτε κάτι για τον εαυτό σας από βίντεο στο youtube, όπως η απόκρυψη σε ένα μπουκάλι νερού. μείνετε ασφαλείς My FreshMeat.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Θα ήθελα επίσης να πω ότι τα dropoffs χρησιμοποιούνται ήδη κυρίως για διεθνείς αποστολές ναρκωτικών (αυτοκίνητα που διασχίζουν τα σύνορα, υποβρύχια στον ωκεανό, ανεμόπτερα κ.λπ.), αλλά θα ήταν χρήσιμο να υπάρχει και εδώ μια ομάδα(προαιρετικά).
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
παιδιά, ξεχάστε για την παράδοση μετά i δεν έχετε μια complitely επαγγελματική κατάσταση των μουλάρια.
dead drops η τέχνη της μπορείτε να σκάψετε 60 κιλά μεφεδρόνης στο δάσος και ποτέ δεν σας έπιασαν, νομίζω ότι η fedex δεν θα σας αφήσει να κάνετε το ίδιο.
Επίσης στη χώρα μου οι ντίλερς εξασκούνται, ή καλύτερα λένε ήδη εμπλέκονται στην παράδοση οδηγών ταξί)))
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Για τους πωλητές που αποστέλλουν παγκοσμίως
Συνήθως χρησιμοποιούμε το ταχυδρομείο
Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι υπάρχουν ορισμένοι ανεξέλεγκτοι παράγοντες
Αλλά θα ελαχιστοποιήσουμε αυτόν τον κίνδυνο
Χρειαζόμαστε την πιο ασφαλή διεύθυνση παράδοσης από τους πελάτες μας
Επειδή έχουμε παγκόσμια εμπειρία στη ναυτιλία
Συγκαλύπτουμε επίσης το φορτίο.
Για παράδειγμα, εάν τα εμπορεύματα κρατούνται από το τελωνείο ή χάνονται κατά τη μεταφορά, (θα διαπραγματευτούμε με τον πελάτη) θα τα επανεκδώσουμε γενικά στον πελάτη για να ελαχιστοποιήσουμε την απώλεια του πελάτη.
Για τους πωλητές (Dead drops)
Αν και είναι οι παλαιότερες μέθοδοι κατασκοπείας
Αυτή η μέθοδος μπορεί να λειτουργήσει μόνο στην τοπική χώρα, δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί διεθνώς και έχει ορισμένους περιορισμούς. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο σε μια μικρή περιοχή.
Εάν είστε πωλητής στη Γερμανία, δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τις Dead drops για να πουλήσετε σε άλλες χώρες, όπως οι Ηνωμένες Πολιτείες.
Η τελωνειακή επεξεργασία των εμπορευμάτων δεν είναι δυνατή για ιδιώτες.
 
Top