DIY Pill-Mix

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Hey im ψάχνει για το ακριβές ingridietnts για τα χάπια XTC. Ποια είναι λοιπόν τα ακριβή ingridients; χρώμα, μικροκρυσταλλική κυτταρίνη και σιλικόνη; Τι άλλο είναι απαραίτητο για να πάει ένα ωραίο γυαλιστερό στερεό χάπι;
Θα ήταν υπέροχο αν κάποιος μπορούσε να μου πει τα σωστά ποσοστά των διαφόρων συστατικών.

Thx εκ των προτέρων!!
Στην υγειά σας!
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Η διαδικασία παρασκευής χαπιών είναι μια διαδικασία πολλών βημάτων, διαβάστε πρώτα το άρθρο.
Η σύνθεση της XTC μπορεί να ποικίλλει:
Το κύριο συστατικό είναι το MDMA.
Το βοηθητικό συστατικό μπορεί να είναι διαφορετικές ουσίες, ανάλογα με τις ιδιότητες που πρέπει να έχει το χάπι.
Η ακριβής σύνθεση επιλέγεται από τον τεχνολόγο του εργοστασίου.
 
Last edited by a moderator:

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Ευχαριστώ. Επιλέγω να αναδημιουργήσω τη συνταγή για το χάπι Mix στο YouTube και τ Forum του και ήδη κατέχω το ή τουλάχιστον τα περισσότερα από τα ingridients. Η ερώτησή μου ήταν, ποια είναι τα ποσοστά των διαφόρων ουσιών. Υπάρχει κάτι σε αυτό το φόρουμ, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν αυτά είναι ακριβή στοιχεία.
 

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Up ! pleased Help! Δεν μπορώ να βρω καμία επίσημη πληροφορία

Βρήκα αυτό Δεν ξέρω αν είναι ακριβές .

Ας πούμε ότι κάποιος θέλει να πιέσει 1000x xtc δισκίο με 400 mg συνολικό βάρος και με .150mg mdma

- 150 mg = .150g mdma x 1000 (150g mdma)

- 1% των 400mg = 0,004g κολλοειδούς πυριτίας x 1000 (4g κολλοειδούς πυριτίας)

- 3% των 400 mg = 0,012g στεατικού μαγνησίου x 1000 (12g στεατικού μαγνησίου)

150+04+12 = 0,166g 162,4g
.400g - 0,166g = 237,6g μικροκρυσταλλικής κυτταρίνης

Σύνολο - 166g MDMA ACTIVE ingrident + 237.6 = 443g συνολικό μείγμα

Οποιαδήποτε βοήθεια με είναι appriciate, ofcorse κάνω γεωμετρική αραίωση και χρώμα βαφής, micro pan .
 
Last edited:

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Χαιρετισμοί,

20-50% MCC
20-50% φωσφορικό ασβέστιο Di ή λακτόζη βαθμού DC
1% κολλοειδές πυρίτιο
0,5-1% στεατικό μαγνήσιο.
 

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Ευχαριστώ πολύ!
 

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Το μόνο ερώτημα είναι πού να αγοράσετε το κολλοειδές πυριτικό οξύ Σκόνη τοπικά. Θέλω να το παραγγείλω σε απευθείας σύνδεση
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
μόνο εσείς ξέρετε πού είναι τοπικά. μπορείτε να δοκιμάσετε μικρά καταστήματα επιστημονικών/χημικών προϊόντων.
ή μεγάλο προμηθευτή τροφίμων/φαρμακευτικών προϊόντων, αλλά συνήθως έχουν MOQ, αναγκάζοντάς σας να πάρετε μεγάλη ποσότητα και Είναι εφιάλτης η εργασία με κολλοειδές πυρίτιο.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Γεια σας,

Ειδικές φόρμουλες μείγματος για αυτό πωλούνται στο διαδίκτυο με όλα τα απαραίτητα προϊόντα και χρώματα. Firmapress για παράδειγμα.
Ευχαριστώ.
 

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Έχω ήδη στην κατοχή μου όλα τα ινδρίδια εκτός από το κολλοειδές πυρίτιο.
Και δεν θέλω να το παραγγείλω στο διαδίκτυο επειδή θέλω να ξεκινήσω aus το συντομότερο δυνατό.

Υπάρχει κάτι που θα μπορούσα να αντικαταστήσω το κολλοειδές διοξείδιο του πυριτίου;
Τι γίνεται με την "κανονική" (Kieselerde στη Γερμανία) πυριτία που μπορείτε να αγοράσετε σε ένα τοπικό φαρμακείο;
Θα μπορούσε να λειτουργήσει και αυτό;
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Πολλοί άνθρωποι δεν τη χρησιμοποιούν καν. Γι' αυτό δώστε του μια ευκαιρία.
Απλά αναμείξτε καλά τα συστατικά σας και προσπαθήστε να μην χρησιμοποιείτε ποτέ μπλέντερ για τίποτα, καθώς αυτό θα μπορούσε να δημιουργήσει πολλά σούπερ λεπτά, δίνοντάς σας κακή ροή για τα συστατικά σας.
 

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Thx a Lot i'll let you Knie how ist worked today. Στην υγειά μας!
 

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Τα χάπια φαίνεται να bei stabile αλλά αναρωτιέμαι πώς να τα κάνω να λάμπουν; Νομίζω ότι υπάρχει κάποια χημική ουσία που το πετυχαίνει αυτό.
Κάποια σύσταση;
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
ποιες είναι οι αναλογίες και τα συστατικά που χρησιμοποιήσατε;
Τι είδους πρέσα έχετε
 

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Φτιαγμένο με μια χειροκίνητη πρέσα diy.
 

aryljones215

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
yo fam έχω ένα diy handpress που χρειάζομαι βοήθεια . είστε σε θέση να βοηθήσετε;
 

Stimplobibb

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Είναι
Γεια σας παρακαλώ βοηθήστε!
Το 20/50% τοις εκατό είναι μεγάλη διαφορά μεταξύ τους. Ποια είναι τα ακριβή ποσοστά για την παρασκευή XTC;
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Οι ακριβείς αναλογίες επιλέγονται μέσω μιας δοκιμαστικής παρτίδας. Πρώτα επιλέγεται η δοσολογία του δραστικού συστατικού και στη συνέχεια επιλέγονται οι αναλογίες των εκδόχων. Οι ίδιες αναλογίες σε διαφορετικές μηχανές πρέσας μπορούν να παράγουν χάπια διαφορετικής ποιότητας. Οι πρώτες ύλες μπορεί επίσης να διαφέρουν από παρτίδα σε παρτίδα. Κάθε παρτίδα πρέπει να ελέγχεται και οι αναλογίες να προσαρμόζονται πριν από την κυκλοφορία. Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο υπάρχει τέτοια ανοχή στις αναλογίες των εκδόχων.
 
Last edited by a moderator:

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Έχω χρησιμοποιήσει 49% MCC, 49% φωσφορικό διασβέστιο, 1% πυρίτιο και 1% στερικό μαγνήσιο. Δεν υπάρχουν χρωστικές ουσίες για δοκιμές.
Για να είναι εύκολο έκανα μια παρτίδα των 10g. Πριν πάρω το διοξείδιο του πυριτίου (είναι πραγματικά δύσκολο να το χειριστώ επειδή είναι τόσο κονιορτοποιημένο) έφτιαξα χάπια χωρίς αυτό και πήρα χάπια τα οποία ήταν πιο ασταθή και γίνονταν σκόνη πολύ πιο γρήγορα.

Δεν είμαι 100% σίγουρος, αλλά νομίζω ότι έχω διαβάσει για ένα ingridient που κάνει τα Pille πιο λαμπερά.

Για παράδειγμα, τα χάπια από το διάσημο qdance crew ήταν εξαιρετικά γυαλιστερά και τέλεια φτιαγμένα.
Ξέρω ότι είχαν πολύ καλύτερα πιεστήρια, αλλά ήταν πραγματικά τα Μηχανήματα που τους έδωσαν αυτή την ιδιαίτερη εμφάνιση;
 

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
OK thx νομίζω ότι θα είναι μια δύσκολη εργασία για μένα...
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
η γυαλιστερή εμφάνιση των δισκίων μπορεί να δοθεί με τη βοήθεια του υαλώματος
 
Top