DIY Pill-Mix

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Φτιαγμένο με μια χειροκίνητη πρέσα diy.
 

aryljones215

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
yo fam έχω ένα diy handpress που χρειάζομαι βοήθεια . είστε σε θέση να βοηθήσετε;
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Από την ανάρτησή σας φαίνεται ότι χρειάζεστε μεγαλύτερη δύναμη συμπίεσης. Βεβαιωθείτε ότι η μηχανή σας μπορεί να παράγει την απαραίτητη δύναμη ή/και ότι γεμίζετε την οπή της μήτρας όπως απαιτείται.
Τα προβλήματα ροής θα σας κάνουν να ξύνετε το κεφάλι σας νομίζοντας ότι η πίεσή σας είναι εκτός, ενώ στην πραγματικότητα δεν υπάρχει αρκετή σκόνη για να φτιάξετε ένα πλήρες σκληρό δισκίο.
Εάν δεν αισθάνεστε καμία αντίσταση όταν πιέζετε το δισκίο, τότε δεν δημιουργείται αρκετή συμπίεση ώστε να δημιουργηθεί ένα σκληρό και γυαλιστερό δισκίο.
Η προσθήκη ραγών όπως το crystal mdma κάνει το μείγμα δισκίων πιο πυκνό, ώστε να συμπιέζεται πιο σκληρά και γυαλιστερά. Τα πρόσθετα μεταλλικού χρώματος βοηθούν επίσης στη δημιουργία ενός πιο σκληρού και γυαλιστερού δισκίου σε σχέση με ένα απλό λευκό μείγμα.
 

ModusVivendi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Γεια σας,

τι χρώμα μπορώ να χρησιμοποιήσω; Πρέπει να είναι αδιάλυτο στο νερό. Δυσκολεύομαι να βρω κάτι στο διαδίκτυο. Είδα ότι η χλωροφύλλη θα μπορούσε να είναι αυτό που ψάχνω. Παρακαλώ, βοηθήστε με.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Στην υγειά σας
 
Last edited:

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Κάντε κάποια έρευνα σχετικά με τις χρωστικές ουσίες/τις χρωστικές ουσίες/τα άλατα και τα μίκα. Μόλις εντοπίσετε έναν κατάλληλο τύπο, μπορείτε εύκολα να προμηθευτείτε και να αγοράσετε από το Alibaba ή να βρείτε έναν μικρότερο προμηθευτή στην περιοχή σας.
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Έχω ένα μηχάνημα tdp-0 για την παρασκευή χαπιών, αλλά όχι τα έκδοχα όπως το κολλοειδές πυρίτιο, το στεατικό μαγνήσιο, η μικροκρυσταλλική κυτταρίνη και το φωσφορικό ασβέστιο Di, είναι δύσκολο να βρεθούν στη χώρα μου.
Έχω δει ότι το άμυλο και το τάλκη έχουν πολλές λειτουργίες έκδοχων, σε ποια αναλογία θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω άμυλο και τάλκη για να αντικαταστήσω τα περισσότερα από τα έκδοχα που έχουν ήδη αναφερθεί για να φτιάξω χάπια 200mg ή 250mg;
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Το άμυλο και το ταλκ, δεν είναι κατάλληλα ως συνδετικά υλικά. Μόλις πρόσφατα είδα ένα θέμα σχετικά με δισκία εφεδρίνης με συνδετικό ποβιδόνη. Ίσως είναι διαθέσιμο στη χώρα σας; Υπάρχουν επίσης τρόποι να κάνεις χάπια χωρίς συνδετικά, αλλά αυτό δεν είναι δυνατό για όλες τις ουσίες, χρειάζεται ελεγχόμενη κρυστάλλωση για ένα συγκεκριμένο μέγεθος κρυστάλλων.
 
Last edited by a moderator:
Top