Πιστεύετε ότι ήταν η Μεφεδρόνη;

Sobsin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σε όλους, ζω στο Ιράν.
Πριν από περίπου 2 χρόνια κάποιος έμπορος μου έδωσε κάποια καφέ σκόνη και νομίζω ότι έχω κάποια G της κοκαΐνης (σήμερα στο Ιράν το ονομάζουμε OD) , με μυρωδιά αρώματος dior και είναι σαν την καλύτερη εμπειρία που είχα ποτέ (επίσης κάθε ένας που το σνιφάρισε ερωτεύεται) Μόλις ένα λεπτό μετά το σνιφάρισμα το αίσθημα της διαύγειας και περισσότερη φωτεινότητα. και αύξηση του καρδιακού ρυθμού, απολαμβάνοντας τα πάντα και να είναι ευγενικός με όλους. Ομιλητικός και υψηλή κατανάλωση και κάπνισμα, και αύξηση του τρόπου οδήγησης και ακρόαση μουσικής. ανάγκη για σεξ. Και γενικά, όλα ήταν υπέροχα και αν χρησιμοποιούσα περισσότερες από μερικές γραμμές, θα προκαλούσε αϋπνία. Είμαι σίγουρος ότι γίνεται με φαρμακευτικά χάπια και νομίζω ότι είναι ένα είδος μπάλας ταχύτητας. Ίσως Ritalin με Oxy ή..... Θέλω να ξέρω τι σκέφτεστε γι' αυτό.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Η μεφεδρόνη χαρακτηρίζεται από έντονη ευφορία και σύντομη περίοδο δράσης, περίπου μία ώρα.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Συμφωνώ απόλυτα ότι είναι πραγματικά σαν να χτυπάς με ένα τούβλο στο κεφάλι η ξαφνική ισχυρή έναρξη, αλλά είναι πολύ σύντομη. Επίσης, δεν νομίζω ότι το νιάου νιάου προκαλεί αϋπνία.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Θα μπορούσε επίσης να είναι methylone
 
Top