Question Χρησιμοποιεί κανείς άλλος εφαρμογές/πράγματα diff για να αγοράζει φάρμακα online;

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ζητώντας για έναν φίλο ofc! :)

Έχω μείνει εκτός για λίγο καιρό... συνήθιζα να αγοράζω μικρές ποσότητες μεθαδόνης, κόκας, ηρωίνης, methadon, zenes και άλλα synth opis στις αγορές αλλά δεν αστειεύομαι, τι στο διάολο συνέβη; σχεδόν καμία κανονική αγορά δεν στέκεται ακόμα και είναι μόνο XMR πάρα πολύ που είναι κάπως ενοχλητικό. είναι πολύ απωθητικό και δεν μπορώ να φανταστώ τους κανονικούς να χρησιμοποιούν πραγματικά το TOR ή τις αγορές για ναρκωτικά πολύ ακόμα.. από τότε που όλη η απάτη, είναι δύσκολο για τους κανονικούς να ffiguree έξω XMR κ.λπ.

Αλήθεια μετακόμισαν στο teleegram;
 

dskaggs502

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 13, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Δεν μπορώ να βρω πουθενά να πάρω nuttn
 
  • Wow
Reactions: vis

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ξέρω ότι στην περιοχή μου λειτουργεί μόνο το τηλεγράφημα και το wa προς το παρόν, lol
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
μόνο τηλεγράφημα; σε ποια χώρα ζείτε;
 
  • Like
Reactions: vis

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
53
Στείλτε μου dm παιδιά
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Άκουσα ότι το wickr είναι το #1 μέρος αυτή τη στιγμή, αλλά αν θέλετε να μην σας εξαπατήσουν, αυτό είναι περίπου το μόνο μέρος.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Απ' όσο γνωρίζω, το wickr είναι απλώς ένας αγγελιοφόρος, ο οποίος υπάγεται επίσης στη δικαιοδοσία των ΗΠΑ
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ναι, είναι βασικά σαν το τηλεγράφημα. Εύκολο να σε κοροϊδέψουν. Εύκολο να ανοίξετε ένα σωρό λογαριασμούς και να δώσετε στον εαυτό σας πολλές ψεύτικες μαρτυρίες. Έχω κάνει έρευνα αγοράς και οι πληροφορίες είναι λιγοστές, αλλά αν συνδυάσετε τα είδη των υπηρεσιών, τα κοινωνικά μέσα και οι υπηρεσίες ιδιωτικών μηνυμάτων είναι οι 2 μεγαλύτερες αγορές ναρκωτικών με τα υψηλότερα έσοδα στις ΗΠΑ.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Νομίζω ότι η Wickr μπορεί να ανήκει τώρα ακόμη και στην Amazon. Αμφιβάλλω αν είναι ασφαλές.
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Φαίνεται ότι είναι πολλά αυτά που ξέρω. Αν μπορείτε να αφιερώσετε λίγες ώρες στην έρευνα, θα τα καταφέρετε όμως. (Ξέρει κανείς αν έχουμε τη βίβλο του darknet στο bb; Αν ναι, θα μπορούσατε να την παραπέμψετε;) Θα χαρώ να βοηθήσω κι εγώ. Δυσκολεύεστε να πάρετε xmr; Να βρείτε το φάρμακο της επιλογής σας; Πες μου φίλε.

Επίσης ξέρω ότι το telegram έχει πωλητές, αλλά αυτό το μέρος μπορεί να είναι τόσο απατεώνας χωρίς κανένα πραγματικό τρόπο να ελέγξεις έναν πωλητή.
 
  • Like
Reactions: vis

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Έχω πρόβλημα να παραδώσω μετρητά στο XMR! Όπου κι αν κοιτάξω, χρειάζονται επτά ολόκληρες ημέρες λόγω των "κρατήσεων", είμαι επίσης λίγο μπερδεμένος σχετικά με το πώς να αγοράσω bitcoin και στη συνέχεια να το παραδώσω στο XMR. Προσπαθώντας να είμαι όσο το δυνατόν πιο ασφαλής, υπάρχουν προτάσεις για το πού να αγοράσω bitcoin και στη συνέχεια να το μετατρέψω σε XMR; Με ελπίδα να υπάρχει καλύτερος χρόνος αναμονής;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Εντάξει, μπορώ να σας πω τι κάνω. Αγοράζω ένα νόμισμα με χαμηλά τέλη συναλλαγής από οποιοδήποτε ανταλλακτήριο (litecoin είναι αυτό που χρησιμοποιώ τελευταία) αν έχεις λογαριασμό στο coinbase ή όπου αλλού δεν πρέπει να υπάρχει κράτημα (από την εμπειρία μου) τότε το στέλνω στο cake wallet και το ανταλλάσσω με xmr εκεί. Ή χρησιμοποιήστε το Haveno (δεν το έχω χρησιμοποιήσει αυτό αλλά έχω ακούσει καλά πράγματα. Κάντε τη δέουσα επιμέλεια) Μήπως αυτό βοηθάει;
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Αφού κοιτάξετε για λίγο, θα αντιληφθείτε τις κόκκινες σημαίες που είναι προδοτικές για το 95% των απατεώνων εκεί. Απλά πράγματα, όπως το να σας στείλει πρώτα ένα μήνυμα ο πωλητής, μην το αγγίξετε. Οποιοσδήποτε προσπαθεί να σας πιέσει επινοώντας κάποιο λόγο για τον οποίο πρέπει να πληρώσετε ΤΩΡΑ, αυτό είναι απάτη. Διάολε, αν είναι πρόθυμοι να κάνουν την πραγματική συναλλαγή μέσω telegram, αυτό είναι σχεδόν εγγυημένη απάτη. Είναι ένας τρόπος για να βρείτε πωλητές και να δείτε κριτικές και να λάβετε ενημερώσεις, αλλά μεταφέρετε τις επιχειρήσεις σε μια διαφορετική πλατφόρμα όπως η σύνοδος. Δεν προσπαθώ να ωθήσω κανέναν προς αυτή την κατεύθυνση, απλά σκέφτηκα να το μοιραστώ επειδή με βοήθησε πολύ, ειδικά με φάρμακα που είναι πιο δύσκολο να βρεθούν.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Υπάρχουν ομάδες για την εύρεση νόμιμων προμηθευτών; Αυτό είναι το πιο δύσκολο πράγμα που έχω συναντήσει
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ήμουν ένας τύπος dmarket όλες τις απάτες εξόδου. Έκανα ένα διάλειμμα για λίγο καιρό επιστρέφω και όλα φαίνεται να έχουν κλείσει. Είχα τύχη μια φορά με ένα clearnet pastebin τις υπόλοιπες φορές με έχουν κοροϊδέψει. Ψάχνω για πωλητές περισσότερο ελπίζω πωλητές των ΗΠΑ. Το FXE είναι κυρίως η εστίασή μου, αλλά ασχολούμαι με αρκετές άλλες ουσίες. Οποιαδήποτε βοήθεια θα εκτιμηθεί, νέος στην BB.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Βρήκατε εδώ κάποιο φυλλάδιο που θα σας άρεσε; Είστε ήδη στο φόρουμ, θα μπορούσατε να χρησιμοποιήσετε αυτή την αγορά.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Ούτε εγώ έχω αγοράσει τίποτα ακόμα, αφού πρέπει να περιμένω ένα υπέρογκο χρονικό διάστημα για να "ξεκλειδώσουν" τα κεφάλαια... Πιστεύω ότι από όσα έχω δει μέχρι τώρα και από άλλες έρευνές μου, αυτό είναι το απόλυτα καλύτερο μέρος για να γνωρίσεις τουλάχιστον αληθινούς ανθρώπους, το καλύτερο, νομίζω ότι το βρήκες!
Νομίζω πάντως ότι η αγορά Torzon είναι νόμιμη και πολύ υψηλής ασφάλειας, σχεδιάζω να αγοράσω κάτι και από εκεί, ώστε να υπάρχει τουλάχιστον μια άλλη ημι-νόμιμη επιλογή εκεί έξω.

Και δεν έχει έρθει καμία άμαξα έξω από το σπίτι μου, οπότε νομίζω ότι η ασφάλεια εδώ είναι επίσης πολύ καλή. ;)
 

jambabampa

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Δεν λειτουργεί? 😪😪
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Λειτουργεί! :D :D

Απλά διαρκεί περισσότερο απ' όσο θα ήθελα... Μόλις έχω πραγματικό προϊόν στο σπίτι αμφιβάλλω αν θα γκρινιάζω τόσο πολύ γι' αυτό. Διαβάζοντας πίσω τις θέσεις μου είναι κυρίως αυτό που παραπονιέμαι για lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Η τράπεζα Revolut(ion) λειτουργεί άψογα και λαμβάνει 1,5%. Ο ιστότοπος Trijo φαίνεται ακόμη φθηνότερος.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Η Revolut(ion) Bank φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα ευχαριστώ κύριε έχω εγγραφεί, απλά πρέπει να περιμένω να είναι διαθέσιμη στις ΗΠΑ, ελπίζω σύντομα!
 
  • Like
Reactions: vis

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Το Telegram είναι καλό
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Το έχω κατεβάσει, απλά πρέπει να το ρυθμίσω για μυστικότητα. Προς το παρόν, για να ξεκινήσω, χρησιμοποίησα το "κυβερνητικό μου όνομα".
 
  • Like
Reactions: vis
Top