Όλα όσα χρειάζεστε για να αρχίσετε να μαγειρεύετε

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
im begginer σε αυτό, μπορώ να προετοιμάσω το δικό μου ψυχεδελικό, όπως psilocybe, LSD, mdma; κάτι σαν αυτό
 
View previous replies…

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
27
Reaction score
10
Points
3
Η σύνθεση DMT ; 5-MeO-DMT και MDMA δεν είναι πολύ περίπλοκη
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Τα απλούστερα ψυχεδελικά για σύνθεση είναι η μεσκαλίνη και το TMA.
 
View previous replies…

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ενδιαφέρον, δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με τη σύνθεση της μεσκαλίνης, αλλά είναι κάπως περίεργο, αφού είναι το πιο απλό ψυχεδελικό που μπορεί να παρασκευαστεί, που δεν το βλέπεις πολύ στους εμπόρους του δρόμου.

Βρήκα ότι η μεσκαλίνη είναι ένα από τα πιο δύσκολα μόρια για να αποκτήσει κανείς Για να είμαι ειλικρινής, δεν μπορούσα να τη βρω πριν από 10 χρόνια, οπότε άρχισα να καλλιεργώ και να συλλέγω ενεργούς κάκτους τότε. Έχω έναν αρκετά άρρωστο κήπο με κάκτους και έχω ατελείωτη προμήθεια του αγαπημένου μου φαρμάκου.

Υποθέτω ότι αφού είναι το απλούστερο ψυχεδελικό, ότι οι προμήθειες είναι αρκετά δύσκολο να αποκτηθούν, καθιστώντας το μια πιο σπάνια ουσία για να δούμε;
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Χωρίς παρεξήγηση, αλλά σκέφτηκε κανείς άλλος εκτός από εμένα ότι θα ωφελούσε πραγματικά εμάς τους noobs να διαβάσουμε μερικά βιβλία οργανικής χημείας; Αν είστε νέοι σαν εμένα, διαβάστε, διαβάστε, διαβάστε και μετά διαβάστε κι άλλο! Ξεκίνησα με τη χημεία για χαζούς τους μετακόμισε Ober σε βιβλία κειμένου, στη συνέχεια δημοσιεύθηκε υλικό. Σοβαρά, να είστε έξυπνοι!! εκπαιδεύστε τον εαυτό σας πρώτα, και μετά κάντε ερωτήσεις.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Υποθέτω ότι κάθε μάγειρας διαβάζει βιβλία και παρακολουθεί βίντεο χημείας
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Φαντάζομαι ότι υπάρχουν πολλοί shake and bake ή ψευδοαναγωγείς HI που δεν είχαν καταλάβει τι στο διάολο έκαναν όταν έμαθαν από έναν φίλο: πώς να "ζεσταίνουν αυτό με εκείνο" ή "ρίχνουν όλα αυτά σε ένα μπουκάλι σόδας για 30 λεπτά" και στη συνέχεια πώς να παράγουν αέριο HCl. Μπορεί να μην ήταν μέχρι να αποκτήσουν κάποια εμπειρία και να εκτεθούν στην επίσημη ορολογία και γνώση ώστε να καταλάβουν πραγματικά τι συνέβαινε όταν πρόσθεταν αυτά τα πράγματα μαζί. Μια μορφή αντίστροφης μηχανικής αν θέλετε.

Εγώ άρχισα να διδάσκω τον εαυτό μου από βιβλία πριν από πολύ καιρό. Δεν είχα τη δυνατότητα να εξασκηθώ σε πειράματα ή να παρακολουθήσω βίντεο. Μπορείτε να τα κάνετε όλα αυτά στα χαρτιά στη θεωρία, αλλά δεν είναι το ίδιο μέχρι να τα εφαρμόσετε. Τώρα που είμαι σε θέση να εξασκώ τις τεχνικές και να πειραματίζομαι με απτά αντικείμενα και ουσίες μπροστά μου, η μάθηση είναι παιχνιδάκι σε συνδυασμό με τη μελέτη. Έχοντας χτίσει αυτά τα θεμέλια εδώ και πολύ καιρό, είναι πολύ πιο εύκολο να αναγνωρίσω και να θυμηθώ - "Ω, θυμάμαι να έχω διαβάσει γι' αυτό". Ή να μπορώ να φανταστώ να πραγματοποιώ ένα συνθετικό που δεν έχω δοκιμάσει ποτέ και να μπορώ να πω "Εντάξει, αυτό είναι που έλεγαν" κ.λπ.

Δεν μπορώ να το τονίσω αρκετά, όποιος θέλει να γίνει μάγειρας, να διαβάσει, να μελετήσει, να εξασκηθεί και να ξεκινήσει από μικρό και ΑΣΦΑΛΩΣ! Μπορεί να μπορέσετε να δείτε μια συνταγή μεθαμφεταμίνης και να την κάνετε χωρίς καμία γνώση ή μεγάλη εμπειρία, αλλά μάλλον μέχρι εκεί θα φτάσετε, και μάλλον θα έχει άσχημη κατάληξη για σας τελικά. Παρακαλώ συνειδητοποιήστε ότι παίρνετε ένα ρίσκο κάθε φορά που ρίχνετε όλα αυτά τα πράγματα μαζί αν δεν έχετε καμία κατανόηση του τι ακριβώς έχετε να κάνετε και τι προσπαθείτε να κάνετε. Αν δεν έχετε γνώσεις χημείας, πώς θα ξέρετε αν μια συνταγή φτιάχνει ναρκωτικά, δηλητήριο ή εκρηκτικά; Εκπαιδεύστε τον εαυτό σας!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Πιέστε το κουμπί μαγειρέματος το πιέστε το κουμπί ANYKEy και BOBS YER UNCLE
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Im πραγματικά ενδιαφέρονται για τα διεγερτικά, αγόρασα γυάλινα σκεύη και εξοπλισμό και προσπάθησα να κάνω αμφεταμίνη, αλλά διαβάζοντας τη σύνθεσηγια το P2NP, είδα ότι το P2NP ήταν εξαιρετικά ακριβό, έτσι αποφάσισα να κάνω το δικό μου, αλλά χρειάζομαι νιτροαιθάνιο, καλά, μαντέψτε τι ? Έπρεπε να φτιάξω το δικό μου, αλλά και πάλι, ΑΛΛΑ ένα από τα αντιδραστήρια για να το φτιάξω ήταν πολύ ακριβό, συνειδητοποίησα ότι θα κοστίσει πάρα πολύ, οπότε οποιαδήποτε εναλλακτική λύση ή άλλα εύκολα/πολύ εύκολα διεγερτικά για να φτιάξω ή ακόμα και οποιαδήποτε βοήθεια θα ήταν μεγάλη ευχαριστώ
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Είναι προτιμότερο να αγοράσετε το P2NP άμεσα. Δεν μπορείτε να το κάνετε φθηνότερα μόνοι σας από το να αγοράσετε απευθείας από την Κίνα.
 
View previous replies…

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ρώτησε δύο πωλητές σε ιστοσελίδες, το πουλάνε για 260-300$ οπότε idk
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Η φθηνότερη τιμή στο φόρουμ είναι από τον @Mona857, 100 δολάρια ανά κιλό. Αλλά όλα εξαρτώνται από το πόσο θα πάρετε, αν πάρετε από 100 κιλά, η τιμή θα είναι χαμηλή σε όλους τους πωλητές.
Ελέγξτε το
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Καταλαβαίνω, ευχαριστώ που αφιερώνετε χρόνο για να απαντήσετε, σίγουρα βοηθάει !
 
Top