Ερώτηση σχετικά με τη φεντανύλη

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Έχω υγρή φεντανύλη (κιτρικό 50mcg), αναρωτιέμαι πώς μπορεί να εμπλουτιστεί με χόρτο. Ξέρω ότι η fent είναι διαλυτή στο νερό/μεθανόλη, αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος ότι αν αναμείξω το κιτρικό με νερό/μεθανόλη θα έχει αποτέλεσμα όταν το δέσω. Χρειάζεται πρώτα να πάρω το καθαρό HCL της φαιντανύλης (σκόνη) από την υγρή έκδοση ή μπορώ να το χρησιμοποιήσω σε αυτή τη μορφή;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Η καλύτερη λύση θα ήταν να απαλλαγούμε από τη φεντανύλη. Δεν αξίζει καν να πειραματιστείτε μαζί της.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Εδώ στη χώρα μου , πολλοί άνθρωποι καπνίζουν συνθετικό χόρτο ! Πριν την απαγόρευση της Ολλανδίας RC χρησιμοποιώ 15g mdmb-4en-pinaca σε 60g χόρτο και οι άνθρωποι δεν το θέλουν γιατί μου είπαν ότι είναι αδύναμο . Το rc απλά δεν τους δίνει αυτή την έξαψη / χτύπημα στο πρώτο τσιγάρο που τους δίνει η φεντανύλη και για αυτό θα χρησιμοποιήσω το fent .
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Αυτό δεν ακυρώνει τη σύστασή μου.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Γιατί το fent είναι τόσο μισητό; Επειδή πωλείται ως ηρωίνη που οδηγεί σε θανάτους;

Αν το ξέρω καλά, τότε το fent έχει ήδη αντικαταστήσει την ηρωίνη.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Ναι, αυτό είναι σωστό, στις ΗΠΑ οι άνθρωποι δεν γνωρίζουν τα όριά τους και παίρνουν υπερβολική δόση και γι' αυτό υπάρχει τόσο πολύ μίσος για τη φεντανύλη
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Απλά οι άνθρωποι είναι τσαντισμένοι που τα καρτέλ βάζουν fent σε κάθε φάρμακο
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ακούστε, ούτε εσείς γνωρίζετε τα όριά σας. Ούτε κι εγώ. Η φεντανύλη είναι τόσο ισχυρή που η υπερβολική δόση συμβαίνει εύκολα σε όλους. Μετά το πρώτο χτύπημα, ή αν πάρεις κάτι άλλο, ή αν είσαι μεθυσμένος ... κανείς δεν είναι πάντα στην κορυφή του παιχνιδιού του. Και το να παίζεις με τη φεντανύλη είναι σαν να κοιμάσαι με έναν κροταλία στο κρεβάτι σου. Δεν μπορείς να χαλαρώσεις και να το αφήσεις να περάσει. Και γίνεται ακόμα πιο απρόβλεπτο αν το καπνίσεις.
Απλά ακούστε τις καλές συμβουλές και ξεπλύνετε το φαιντανύλιο.
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Απολύτως!!! Μόλις έχασα έναν πολύ πολύ καλό φίλο από αυτό το ΣΚΟΥΠΙΔΙ και με εξοργίζει τόσο πολύ που οι άνθρωποι παίζουν με αυτά τα σκουπίδια σαν να είναι κάποιο ακίνδυνο παιχνίδι! Δένοντας ένα τσιγαριλίκι με γαμημένο FENTANYL???? Τώρα τα έχω ακούσει όλα! Απλά μην ασχολείσαι φίλε! Πετάξτε αυτό το σκατό το συντομότερο δυνατόν. Και αν τελικά καταλήξεις να είσαι ένας ηλίθιος αυτοκτονικός, φρόντισε να μην φτιαχτούν άλλα "τσιγαριλίκια αυτοκτονίας" που θα μπορούσαν με κάποιο τρόπο να καταλήξουν στα χέρια κάποιου κακομοίρη που δεν έχει ιδέα τι πρόκειται να καπνίσει! Αυτό δεν θα σας χαλούσε τη μέρα! Ο μικρός σας αδελφός κλέβει ένα από τα τσιγαριλίκια σας και την επόμενη μέρα βρίσκεται νεκρός. Απλά τα 2 σεντς μου. FLUSH IT!
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Ίσως έχει να κάνει με το γεγονός ότι μερικά κομμάτια στο μέγεθος ενός κόκκου αλατιού είναι η διαφορά ανάμεσα σε ένα μεγάλο high και ένα φέρετρο! Η φεντανύλη είναι ένα γαμημένο σκουπίδι! Υπάρχει ένας πολύ καλός λόγος για τον οποίο υπάρχει τόσο μίσος για το ΣΚΟΥΠΙΔΙ! Ίσως μισείται επειδή από μόνη της είναι υπεύθυνη για πάνω από 80000 θανάτους σε άτομα 18-45 ετών σε ένα χρόνο στις ΗΠΑ! Πραγματικά δεν έχει καμία σχέση με το να ξέρεις τα όριά σου! Δεν υπάρχει κανένας καταραμένος τρόπος να ξέρεις πόσο ΔΟΛΟΦΟΝΙΟ παίρνεις σε κάθε ένα από αυτά τα ψεύτικα χάπια οξυγόνου που πουλάνε ή πόσο κομμένη και πόσο καλά αναμεμειγμένη είναι η σκόνη σε εκείνο το χτύπημα που μόλις αγόρασες. Αν μπλέξετε με τη φεντανύλη οι μέρες σας είναι μετρημένες και αυτό είναι ένα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ. Ακόμα και το να μπλέκεσαι με το φαρμακευτικό προϊόν είναι εξαιρετικά επικίνδυνο και ο λόγος είναι η δραστικότητα. Απλά μείνετε μακριά από τη φεντανύλη και θα είστε μια χαρά.
 

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Νόμιζα ότι αυτό ήταν ένα φόρουμ για πληροφορίες σχετικά με την παρασκευή και τη σύνθεση φαρμάκων. Γιατί όλοι σας λέτε στο άτομο να αφήσει ήσυχο το φεντανύλιο; Έκανε μια ερώτηση, αν δεν έχετε απάντηση κρατήστε τη γνώμη σας για τον εαυτό σας. Αν θέλετε να συζητήσετε ποια ναρκωτικά είναι κακά και ποια όχι τότε γιατί δεν ξεκινάτε δικό σας νήμα; Είναι η κρυσταλλική μεθαμφεταμίνη καλύτερη από τη φαιντανύλη επειδή δεν σκοτώνει τόσους πολλούς ανθρώπους; Είμαι σίγουρος ότι και αυτό θα μπορούσε να συζητηθεί. Αλλά αυτό δεν είναι το κατάλληλο μέρος. Τι θα λέγατε να συνεισφέρετε αν έχετε γνώσεις και να το βουλώσετε αν δεν έχετε.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Ναι αυτό είναι σωστό , κανείς δεν θέλει να σκοτώσει κάποιον , για αυτό ψάχνω για πληροφορίες για να κάνω τα πάντα με ασφάλεια :)
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Ενώ έχετε κάθε δικαίωμα να ρισκάρετε τη ζωή σας με αυτό, νομίζω ότι ο Beavinator έχει ένα βάσιμο επιχείρημα. Ας πούμε ότι δένετε το τσιγαριλίκι σας, το καπνίζετε και πεθαίνετε. Τώρα έρχονται οι φίλοι/οικογένειά σας να καθαρίσουν το σπίτι σας και να βρουν την κρυψώνα σας. Ο άνθρωπος είμαι σίγουρα λυπημένος και ένα τσιγαριλίκι θα βοηθούσε να ελαφρύνει τη διάθεση. Ω, κοιτάξτε, ας καπνίσουμε την κρυψώνα του madmaximus. Τώρα και οι φίλοι σου είναι νεκροί. Όλα τα ναρκωτικά μπορούν να γίνουν αντικείμενο κατάχρησης και κακής χρήσης, αλλά το fent είναι πολύ ισχυρό και σχεδόν αδύνατο να ανιχνευθεί.

Υπάρχει μια ιστορία ενός μάγειρα που έφτιαξε κάτι και πειραματίστηκε στον εαυτό του. Πέθανε με μαρτυρικό θάνατο, φαινόταν να είναι δαιμονισμένος, πιθανότατα από δηλητηρίαση από ερύθημα. Μετά το θάνατό του ήρθε η οικογένεια να καθαρίσει το σπίτι και ο μπαμπάς έπινε λίγο κρύο νερό από το ψυγείο. Το νερό δεν ήταν μόνο νερό και ο μπαμπάς δεν μπορούσε να λειτουργήσει για 3 ημέρες. Τώρα ο μπαμπάς όχι μόνο έχασε το γιο του αλλά άλλαξε μόνιμα. Θλίψη πάνω στη θλίψη για την οικογένεια. Να είστε υπεύθυνοι, πετάξτε το!

Αυτό δεν είναι μυθοπλασία, γνωρίζω αυτή την οικογένεια.
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Η φεντανύλη είναι θέμα αρχής. Υπάρχουν πολύτιμα πράγματα και υπάρχουν σκουπίδια. Η εμπειρία μου από τη φεντανύλη είναι υψηλή, αλλά η επιλογή μου είναι να σιωπήσω.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Γιατί; Σχεδόν ο καθένας που θέλει μπορεί να αντέξει οικονομικά ή να παράγει φεντανύλη , είναι σημαντικό εδώ να έχουμε σωστές πληροφορίες για να μην προκαλέσουμε υπερβολικές δόσεις πάνω μας αν κάποιος το χρησιμοποιήσει ή οι άνθρωποι που θα είναι πωλητές !
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Έχω ένα σχέδιο για όσους ενδιαφέρονται για τη φεντανύλη και απλώς έχω ισχυρές απόψεις επί του θέματος. Αλλά όχι σε αυτό το φόρουμ, όχι σήμερα. Θα μου άρεσε να σας κάνω την πρώτη ένεση μεφεδρόνης, αλλά όχι φαιντανύλης.
 
Last edited by a moderator:

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Όπως είπα, συνεισφέρετε αν έχετε γνώσεις. Αν όχι, τότε ποιο είναι το νόημα των αναρτήσεων σας; Αυτή η ανώνυμη καυχησιολογία υποτίθεται ότι θα εντυπωσιάσει κάποιον; "Χαχα, ξέρω πώς να το κάνω αλλά δεν σας το λέω;" Υποθέτω ότι αφού υπάρχει πρόσβαση στο clearnet έχουμε πολλά παιδιά και τρολ εδώ μέσα. Χρησιμοποιώ φεντανύλη σε κάποια Σαββατοκύριακα. Παίρνω επίσης 100mg μεθαδόνης κάθε μέρα. Όπως έκανα πάντα στο ιστορικό μου στη χρήση ναρκωτικών, έχω κουραστεί να πληρώνω λιανική και ψάχνω για έναν φθηνότερο τρόπο. Αλλά αυτός είναι ο λόγος μου. Και μόνο ο δικός μου. Το πρόβλημα δεν είναι η γνώση, αλλά το τι κάνουν οι άνθρωποι με αυτή. Τα όπλα δεν σκοτώνουν ανθρώπους, οι άνθρωποι σκοτώνουν ανθρώπους.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Ναι,ο Luphozi έχει δίκιο , αν παρακολουθήσεις συνεντεύξεις με κοκτέιλ σε μεξικανικά καρτέλ , είπαν ότι η δόση που βάζουν στο χάπι Μ30 για παράδειγμα δεν σκοτώνει ανθρώπους , αλλά οι έμποροι ναρκωτικών του δρόμου στις ΗΠΑ το κόβουν με άλλα ναρκωτικά και γι'αυτό υπάρχουν τόσοι πολλοί θάνατοι στις ΗΠΑ !
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Ωραία το έθεσες, εγώ ο ίδιος αγοράζω φαιντανύλη κάθε εβδομάδα για να υποστηρίξω τη συνήθειά μου και δεν είχα κανένα πρόβλημα σε όλα τα 3 χρόνια χρήσης της. Θα ήταν ωραίο να μάθω πώς να μανούμαι με ασφάλεια το fetty και ήμουν κάπως ενθουσιασμένος όταν μπήκα σε αυτό το φόρουμ μόνο και μόνο για να ανακαλύψω ότι αυτό είναι ένα φόρουμ γνώμης και όχι έρευνας.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
FguB3Me21a
 
Top