Δωρεάν δείγματα από το BB Forum για όλους!

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
9bMFjGYeiR
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Αυτό είναι το δείγμα που πήρα από τους ανθρώπους της BB. 2g 4mmc ή "cat". Συγγνώμη που δεν έβγαλα καλύτερη φωτογραφία έξω από τη σακούλα. Ήταν ως επί το πλείστον θρυμματισμένο και κονιορτοποιημένο, οπότε δεν υπάρχουν πολλά να δεις, αλλά όπως και να έχει, δωρεάν ναρκωτικά, οπότε δεν υπάρχουν παράπονα εδώ (y). Αναγνωρίζω αυτή τη μυρωδιά... ναι... αυτή την ξεχωριστή μυρωδιά... και τη γεύση! Αυτό είναι λίγο πολύ αυτό που κυκλοφορούσε ως "molly" στην περιοχή μου πριν από ~10 περίπου χρόνια. Ήταν σε θέση να περάσει ως MDMA ή ένα ανάλογο του λόγω του "κυλιόμενου" αποτελέσματος που δίνει.

Πήγα κατευθείαν στο κυνήγι και έκανα ενδοφλέβια ένα .3 ή κάτι τέτοιο .. και ναι.. αυτό είναι το πράγμα. Για όσους δεν γνωρίζουν, είναι κάτι σαν ψυχεδελική αμφεταμίνη είναι ο καλύτερος τρόπος που μπορώ να το περιγράψω. Είναι ένα ιδιαίτερα ευφορικό διεγερτικό, σε αρκετά υψηλή δόση έχεις οπτικά εφέ. Χρησιμοποιείται IV είναι μια αρκετά έντονη υψηλή σε ~.25g και πάνω θα πρέπει να δείτε οπτική παραμόρφωση (ανάλογα με το βάρος, είμαι περίπου 180lbs.) Παίρνετε μια έντονη ευφορία βιασύνη για περίπου 30 λεπτά και στη συνέχεια αρχίζει να πέφτει και είστε ψηλά για περίπου άλλη μια ώρα ή έτσι. Είναι διαφορετικό από άλλα stims όπως η κοκαΐνη ή η δεξαμεθαμίνη επειδή σας δίνει αυτή την χαρακτηριστική αίσθηση "κυλίσματος". Είναι δύσκολο να το εξηγήσω - είναι υπερβολικά διεγερτικό, αλλά ταυτόχρονα σχεδόν αισθάνεται κάπως ηρεμιστικό ή χαλαρωτικό... αλλά απλά σε τραβάει μαζί του. Σας κάνει να αισθάνεστε κάπως "ντοπαρισμένοι" αλλά όχι σαν ναρκωμένος από ηρωίνη.
Μοιράστηκα το υπόλοιπο με μερικούς φίλους και ζήτησα τα σχόλιά τους... το πήραν επίσης ενδοφλέβια, περίπου την ίδια ποσότητα με εμένα. Δεν είχαν πραγματικά πολλά να πουν εκτός από το "τους άρεσε, και ήταν καλό... και αν είχα ή δεν μπορούσα να πάρω περισσότερο." Ήλπιζα για κάτι λίγο περισσότερο, αλλά δεν μπορείς πραγματικά να περιμένεις τόσο εύγλωττες αναφορές ταξιδιού από τους εθισμένους στο δρόμο.
Έδωσα σε έναν άλλον φίλο ένα .8 για να κάνει αλεξίπτωτο (να το φάει). Της άρεσε πολύ επίσης. Είπε ότι ήταν φτιαγμένη σαν κόλαση για περίπου 3 ώρες, μετά κατέβηκε για άλλες 2 και επέστρεψε στο φυσιολογικό μετά από περίπου 6 ώρες μετά τη χορήγηση της δόσης. Ήθελε να μάθει πόσο σύντομα ήταν σε θέση να πάρει οποιαδήποτε άλλη επίσης. Έτσι, ας γίνει γνωστό ότι αυτό το δείγμα έγινε δεκτό και θα λείψει, καθώς υπάρχει καλή ζήτηση, αλλά δεν υπάρχει προσφορά.

Κανένα νέο για τα promo synth kits; :B

Σας ευχαριστώ όλους στην BB - τους διαχειριστές, το προσωπικό, όλους τους χρήστες. Όλους όσους έκαναν αυτό το γεγονός δυνατό. Αυτό ήταν πραγματικά ωραίο και κάτι που δεν βλέπεις... ποτέ;
Ποιος δίνει δωρεάν δείγματα και δεν περιμένει να πάρει κάτι σε αντάλλαγμα; Πολύ φοβερό... ευχαριστώ και πάλι.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Κάτι άλλο που ξέχασα να αναφέρω ήταν η αποστολή/συσκευασία. Χρειάστηκε περίπου μια εβδομάδα για να φτάσει στις ΗΠΑ από την κεντρική Ευρώπη. Χρειάστηκε περίπου άλλη μια εβδομάδα για να φτάσει σε μένα στη βορειοανατολική πλευρά των ΗΠΑ.
Ήρθε σε ένα μικρό φάκελο περίπου στο μέγεθος μιας ταχυδρομικής κάρτας. Ο φάκελος περιείχε μια σφραγισμένη σακούλα mylar που περιείχε ένα μικρό σακουλάκι μήλου όπως φαίνεται στη φωτογραφία (νομίζω μέγεθος 1515;)
Σαφώς δεν υπάρχει τίποτα υπερβολικά μυστικοπαθές σε αυτό, αλλά ούτε και ανάγκη. Το να το παρακάνετε με τη μυστικότητα μόνο κακό θα κάνει σε αυτή την περίπτωση, οπότε δεν χρειάζεται να ανησυχείτε. Κάτι τόσο μικρό δεν πρόκειται να ερευνηθεί ή να καταδιωχθεί. Επιπλέον, δεν υπάρχει κανένα αρχείο συναλλαγής, οπότε, αν μη τι άλλο, απλά κάντε τον χαζό και αρνηθείτε, αρνηθείτε ...αρνηθείτε.

Σας ευχαριστώ και πάλι.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ayy ευχαριστώ για αυτή την ενημέρωση, είμαι ανατολική ακτή των ΗΠΑ απλά πιο κάτω στο νότο. Ειλικρινά σκοντάφτω στο αν θα φτάσει ή όχι, και αυτό με βοήθησε πολύ. Έχει περάσει καιρός από τότε που έλαβα κάτι int.
 

papiflaw666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ενδιαφέρομαι, πάρα πολύ. Ευλογίες
Καπνίζω κοκαΐνη
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Το δείγμα βρίσκεται καθ' οδόν... Είμαι πολύ ενθουσιασμένος να δω τι είναι στο ταχυδρομείο.

Παρεμπιπτόντως, είναι κρυφό;
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Σίγουρα καλή συσκευασμένη :)
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3

Χωρίς μυστικότητα, αλλά με καλό πακέτο. Μυρίζει λίγο σαν κάτουρο γάτας.
Vape σε Alu Foul όχι τόσο καλό!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Αδερφέ, μη βεντουζάρεις 4mmc. Είναι πολύ επικίνδυνο για την υγεία σας και επίσης το 90% των αποτελεσμάτων που χάνονται με την ατμοποίηση. Καλύτερα να το μυρίσετε ή να το πιείτε με νερό :)
Περισσότερες πληροφορίες εδώ ====> http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/wiki/mephedrone/
 

Sibylle

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 25, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Hy, χρησιμοποιώ κάθε Drug.For 35. Χρόνια averybody στείλτε μου ένα δωρεάν δείγμα.Σας ευχαριστώ παιδιά.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Ελέγξτε το DM σας pls :)
 

Jamestheman22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
 

Attachments

  • nH8IOidq70.jpeg
    nH8IOidq70.jpeg
    430 KB · Views: 57

lenoss

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 19, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Θα ήθελα πολύ να πάρω ένα δείγμα, αν είναι ακόμα διαθέσιμο;
 

Jamestheman22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Είμαι έτοιμος Είμαι καλλιτέχνης τατουάζ που μόλις και μετά βίας τα καταφέρνει
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Σας έστειλα μήνυμα στο DM
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Το 4-MMC από εδώ είναι καταπληκτικό. Διαλύεται σε κρύο νερό. Δεν τσιμπάει όταν τραβάτε τη μύτη σας. Ο ατμός σε αλουμινόχαρτο είναι δύσκολος.

Το αποτέλεσμα είναι πολύ παρόμοιο με την αμφεταμίνη σε χαμηλά 25mg - 50mg.
Εάν η μύτη είναι μεγαλύτερη, το αποτέλεσμα είναι πολύ παρόμοιο με το MDMA.

Μηδενική νευρικότητα, καμία παράνοια. Δεν υπάρχουν ταινίες όπως: κάποιος έρχεται κ.λπ.

Κατεβαίνοντας με THC εξαιρετικά χαλαρός, ο ύπνος δεν είναι πρόβλημα 3, 4 ώρες μετά την τελευταία μύτη.

Θέλω να πω, έχει περάσει πολύς καιρός από τότε που είχα μια τόσο καθαρή ουσία από τη μαύρη αγορά. Πόσο καλές ουσίες μπορούν να είναι πραγματικά όταν δεν υπάρχει καμία βρωμιά μέσα τους. Η αμφεταμίνη, την οποία παίρνω στην πόλη μου, δεν αξίζει το όνομα.

Πραγματικά εξεπλάγην με το πόσο καθαρή και ευγενική μπορεί να φαίνεται μια ουσία! Πολλές ευχαριστίες και σεβασμό για τη δουλειά σας!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σας αδελφέ :)
 

Lordbahamut

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Καλησπέρα, είμαι περίεργος για το από τι αποτελείται ο κατάλογος δειγμάτων.

Ευχαριστώ και καλό βράδυ!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Ελέγξτε το DM σας pls :)
 

grudgeloodle1769

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Μπορώ να πάρω ένα;
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Βέβαια αδερφέ, ήδη σε επαφή :)
 
Top