Question Looking for a vendor Γάμμα-βουτυρολακτόνη GBL/GHB

evolutionzzz

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ο στόχος στο μυαλό είναι η απόκτηση GBL ή GHB. Όποιος διαβάζει αυτό το κείμενο γνωρίζει όλα τα προβλήματα που συνεπάγεται αυτό. Έτσι, ψάχνει για κάποια βοήθεια.
Έτσι, οι πελάτες μου δεν τους αρέσει το BDO, όταν λέω δεν τους αρέσει, εννοώ ότι το ΜΙΣΟΥΝ. Ωστόσο, φαίνεται να αγαπούν την GBL & GHB φυσικά (ποιος ξέρει).
Τέλος πάντων, όλοι ξέρουμε ότι γίνεται όλο και πιο δύσκολο να το πάρεις στα χέρια σου, ειδικά χωρίς να εξαπατηθείς πρώτα δεκάδες φορές. Αυτή η ανάρτηση επρόκειτο να ρωτήσει πώς να το συνθέσω αλλά δεν είμαι χημικός, έχω μηδενικές γνώσεις σε αυτόν τον τομέα και φαντάζομαι ότι οποιαδήποτε προσπάθεια θα έκανα θα κατέληγε σε φωτιά. Πολλή φωτιά. Επίσης, δεν θα πληρώσω/δεν μπορώ να πληρώσω τα γελοία $1500+ που το πουλάνε οι άνθρωποι στις περισσότερες από αυτές τις αγορές.
Πριν με πλημμυρίσουν με προσφορές από ανθρώπους που μου λένε να κάνω western union / στείλω bitcoin / κλπ... Μην σπαταλάτε το χρόνο και των δύο μας. Οποιαδήποτε συναλλαγή κάνω, θα γίνει μέσω μιας πλατφόρμας πληρωμών όπως η αγορά breaking bad. Κάτι με μια υπηρεσία μεσεγγύησης, δεν είμαι χαζός και ΚΑΜΙΑ ΕΞΑΙΡΕΣΗ...

Ιδέες που πρέπει να αποκτήσω:
1) Απλά να το αγοράσω. Φυσικά αυτό θα ήταν ιδανικό, να βρω έναν προμηθευτή που μπορεί να περιηγείται και να δει αυτή τη θέση. Αλλά δεν είμαι πολύ αισιόδοξος. ΚΑΙ ΠΆΛΙ, ΔΕΝ ΑΓΟΡΆΖΩ BDO.
2) Βρίσκοντας έναν τρόπο να το παραγγείλω από την Sigma Aldrich ή από κάποιον λιανοπωλητή τους. Προσπάθησα να δημιουργήσω έναν λογαριασμό χρησιμοποιώντας μια νόμιμη επιχείρηση, αλλά δεν λειτούργησε. Ειδικά με την τιμή στην οποία το πωλούν, αυτή θα ήταν η ιδανική οδός. Είχα δει κάποιον να προτείνει σε ένα άλλο άτομο εδώ να πάει μέσω μιας εταιρείας που αγοράζει από την Sigma Aldrich, αλλά η προσπάθειά μου απέτυχε (το αρνήθηκαν επειδή είπαν ότι δεν στέλνουν στις Ηνωμένες Πολιτείες, αλλά φαντάζομαι ότι θα το είχαν αρνηθεί με οποιονδήποτε τρόπο λόγω των νομικών ζητημάτων) Ίσως κάποιος γνωρίζει ένα άτομο/μια εταιρεία που έχει τη δυνατότητα να αγοράσει από αυτούς και πουλάει σε μια αγορά darkweb;
3)Synthesis.... Θέλω να πιστεύω ότι είμαι πολύ έξυπνος και πολυμήχανος... Το οποίο σημαίνει επίσης ότι γνωρίζω τους περιορισμούς μου. Υπάρχει μια διαδικασία που θα μπορούσε να γίνει από έναν ερασιτέχνη χωρίς εργαστήριο και όχι τον μεγαλύτερο προϋπολογισμό;
4)Διαχωρισμός από ένα νόμιμο προϊόν... Ξέρω ότι υπάρχουν νόμιμα προϊόντα με GBL μέσα σε αυτά. Υπάρχει ένα προϊόν που να περιέχει κυρίως GBL, να είναι φθηνό και να είναι σχετικά εύκολο να δουλέψω με αυτό; Με τον όρο εύκολο εννοώ: διαχωρισμός με θέρμανση/κατάψυξη ή χρήση χημικών ή κάτι άλλο για το διαχωρισμό.
5) GHB σε αποξηραμένη/κρυσταλλική μορφή: Είδα έναν πωλητή που είχε GHB σε κρυσταλλική μορφή; Με αυτόν τον τρόπο η αποστολή θα ήταν πολύ πιο εύκολη και ισχυρίζονται ότι μπορείτε να χρησιμοποιήσετε αποσταγμένο νερό και αυτό είναι όλο. Η τιμολόγησή τους δεν είναι τόσο κακή όσο η GBL στην αγορά, αλλά εξακολουθεί να είναι πάρα πολύ ακριβή.

Συνολικά, προσπαθώ να αποκτήσω GBL ή GHB 5-10L κάθε φορά σε αξιοπρεπή τιμή. Και 1 τελευταία φορά για όλους τους spammers, ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ BDO.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Τι γίνεται με τη διαδρομή μετατροπής του GABA σε GHB, την αφυδρογόνωση του 1,4-BDO σε GBL ή τη σύνθεση του GHB από τετραϋδροφουράνιο; Δεν νομίζω ότι είναι τόσο περίπλοκο.
Κοιτάξτε ΕΔΩ - ίσως σας βοηθήσει.
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ήθελα να πω ότι είναι πιθανό το GHB να είναι μία από τις πιο εύκολες συνθέσεις που μπορούν να πραγματοποιηθούν, αμέσως μετά τις εκχυλίσεις από φυτά!
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Το GBL σε GHB είναι πραγματικά πολύ εύκολο. Και η GBL εξακολουθεί να είναι νόμιμη σε πολλά μέρη του κόσμου. Μπορεί να αγοραστεί ως καθαριστικό. (Στην πραγματικότητα είναι ένα πολύ καλό καθαριστικό)
Συζητούσαν στον ΠΟΥ την απαγόρευση της GBL, αλλά αποφάσισαν να μην το κάνουν.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
στην Ευρώπη είναι φτηνό και εύκολο να πάρει κανείς στο clearnet κοιτάξτε indusclean και ιστοσελίδα όπως αυτό
Είναι δυνατή η χρήση της υπηρεσίας προώθησης επίσης dm μου αν χρειάζεσαι περισσότερες πληροφορίες είναι εύκολο
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Ακολουθεί μια συμβουλή: Υπάρχει τρόπος να αποκτήσετε βιομηχανικά προϊόντα καθαρισμού που θα περιέχουν έως και 80% GBL. το υπόλοιπο θα είναι νάφθα και άλλοι μη πολικοί διαλύτες. Η GBL είναι ένα απολιπαντικό και είναι δύσκολο να αντικατασταθεί. Για να προμηθευτείτε GBL, πρέπει να περάσετε από νόμιμες εταιρείες και να ζητήσετε MSDS και όλα τα έγγραφα ασφαλείας. Δεν θα γράφει "GBL cleaner" στην ετικέτα ή κάτι χαζό. Θα είναι ένα απολιπαντικό.

Δεν θα σας δώσουν το ακριβές ποσοστό, αλλά θα είναι ένα εύρος. Συνήθως 60-80% και μπορεί να είναι πιθανώς 80%. Τώρα θα μπορούσατε να σπαταλήσετε το χρόνο σας κάνοντας κλασματικές αποστάξεις, επεξεργασίες με άνθρακα και διήθηση μέσω σελίτη, αλλά στο τέλος, αν έχετε μια ιδέα για το πόσο GBL υπάρχει στο μείγμα, απλά προσθέτετε την ποσότητα νερού που απαιτείται για το τελικό συμπυκνωμένο προϊόν GHB. Νομίζω ότι ήταν 3 Χ (δεν θυμάμαι από την κορυφή του κεφαλιού μου).

Στη συνέχεια, το μη πολικό στρώμα θα είναι για την κορυφή. Ήταν εκπληκτικά εύκολο να διαχωριστεί. Προσθέστε το απαιτούμενο NaOH σε στερεά μορφή για να μετατραπεί σε GHB. Βεβαιωθείτε ότι κανένα από τα "νοθευτικά" στον τύπο δεν θα μπορούσε να είναι υδατοδιαλυτό. Θυμηθείτε, υπάρχει μεγάλη διαφορά μεταξύ της λέξης Degreaser και του "GBL" για τους καταλόγους συσκευασίας. Όπως και να έχει, θα πρέπει πάντα να είστε προσεκτικοί.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ακούγεται σαν να χρειάζεστε λίγο Multi Gel Remover®

Είναι GBL και μόνο κυτταρίνη.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
U έχετε έναν καλό πόρο και έναν τρόπο να τον διαχωρίσετε;
Νομίζω ότι τότε είναι η μόνη μάρκα που μπορεί να αγοραστεί περισσότερο και λιγότερο εύκολα/νομικά.
Δεν έχω βρει καλύτερη εναλλακτική λύση.
 
View previous replies…

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Έχετε ένα φροντιστήριο;
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Φροντιστήριο:
1. Βάλτε λίγο αλάτι
2. Ανακινήστε το
3. Επαναλάβετε μέχρι να γίνει υγρό.
4. Φιλτράρετε τα σκουπίδια
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ναι, το GHB είναι ένα απλό συνθετικό.
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Πολύ εύκολη σύνθεση. Κάποιος ανέφερε τη διαδρομή από το GABA στο GHB. Αυτό ονομάζεται αντίδραση Sandmeyer BTW.

Ο SWiM μπορεί να υποστηρίξει αυτή τη σύσταση, το παρασκευάζει ο ίδιος με αυτόν τον τρόπο σε τακτική βάση ως άλας νατρίου (κρύσταλλοι Na-GHB).

Με εκτίμηση,
Ali
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Σκόνη Ghb, δοσολογία πολύ άγνωστη για μένα, φαίνεται ότι πρέπει να πάρετε πολλά, για να έχετε αποτελέσματα, οι άνθρωποι δοκιμάζουν 3 γραμμάρια και παραπονιούνται χωρίς αποτέλεσμα, το λάδι με αλκοόλ λειτουργεί πολύ καλά.
 
Top