Έχει δοκιμάσει κανείς εδώ το IV 4-MMC Mephedrone;

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Η IV είναι σίγουρα η λιγότερο συνηθισμένη RoA για τη Μεφεδρόνη 4-MMC με τις διαδρομές του σνιφάρειν και του στόματος να είναι πολύ πιο δημοφιλείς. Έχει δοκιμάσει κανείς τη μεφεδρόνη IV; Υπάρχουν οφέλη που το καθιστούν άξιο λόγου; Ειδικά όταν το δείγμα που πήρα από τους BioHackers είχε τόσο ευχάριστη μυρωδιά (δεν καταλαβαίνω από πού προέρχεται η ιστορία ότι μυρίζει σαν κάτουρο γάτας) και απαλή στη μύτη που την κάνει κάτι που θέλεις να σνιφάρεις και όχι να αποφεύγεις όπως κάποιες άλλες ουσίες.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Το δοκίμασα μερικές φορές πριν από πολλά χρόνια, όταν απλά ένιωθα ότι έπρεπε να βιώσω τα πάντα. Το κανονικό μου RoA είναι το boofing, ακολουθούμενο από το στόμα. Δεν μπορώ να το συγκρίνω με πολλά πράγματα, καθώς σταμάτησα να κάνω ενέσεις μόλις οι φλέβες μου άρχισαν να κυλούν για να αποφύγω τη βελόνα και μια νοσοκόμα το σχολίασε.

Η βιασύνη είναι... ουάου. Είναι μεγάλη βιασύνη. Αυτό το έντονο συναίσθημα διαρκεί μερικά λεπτά και στη συνέχεια διαλύεται απαλά σε μια κανονική εμπειρία 4MMC. Εάν δεν έχετε ξανακάνει ενδοφλέβια χορήγηση, βεβαιωθείτε ότι έχετε κάνει έρευνα σχετικά με το πώς να το κάνετε με ασφάλεια. Εάν παραλείψετε μια ένεση, μια μεγάλη περιοχή γύρω από το σημείο που κάνατε την ένεση θα μουδιάσει και θα χρειαστούν εβδομάδες για να επανέλθει, οπότε, να είστε προσεκτικοί.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ναι, το IV Cat ... είναι ... το νιαούρισμα της γάτας ... κατά κάποιο τρόπο. Θα έλεγα ότι είναι μάλλον πολύ πιο συνηθισμένη και δημοφιλής από ό,τι νομίζετε. Πάντα μισούσα τη μυρωδιά της γάτας. Μισούσα τη μυρωδιά και τη γεύση, και το υλικό που είχα έκαιγε σαν κόλαση. Οι περισσότεροι άνθρωποι που ξέρω θα προτιμούσαν να το IV σε σύγκριση με άλλες διαδρομές. Πιθανώς η πιο έντονη βιασύνη/εμπειρία που μπορώ να σκεφτώ να στέκεται μόνη της. Είναι εκεί πάνω με την ενδοφλέβια κοκαΐνη όσον αφορά την ένταση, αλλά πολύ περισσότερο, νομίζω, συν ότι διαρκεί λίγο περισσότερο, οπότε ακόμα καλύτερα... μπορείς να εγκατασταθείς σε αυτό και να το απολαύσεις. Είναι καλό για δύο σφηνάκια πριν φύγει η "μαγεία" και είναι απλά διεγερτικό. Με άλλα λόγια, η ανοχή αποκτάται γρήγορα. Για περίπου 30 λεπτά μετά τη δόση σας θα είστε πιο ψηλά από ένα mofo, θα έχετε οπτική παραμόρφωση σε υψηλότερες δόσεις (.25g και πάνω) .3-.4 είναι μια πραγματικά καλή δόση, οποιαδήποτε άλλη και είστε πραγματικά σε αυτό για να το κερδίσετε. Έχετε λίγο κρύο νερό κοντά για να πίνετε και να πιτσιλάτε στο κεφάλι σας, ίσως (μου αρέσει να το κάνω αυτό) - ζεσταίνομαι τόσο πολύ που το νερό αρχίζει να εξατμίζεται από μένα και έχω ατμό που βγαίνει από το κεφάλι μου.

Εν πάση περιπτώσει, μετά από περίπου 30 λεπτά θα αρχίσετε να κατεβαίνετε και πιθανότατα θα θέλετε να ξαναδώσετε δόση περίπου τότε, αν μπορείτε. Θα εξακολουθείτε να είστε ψηλά για μια ή δύο ώρες μετά την αρχική βιασύνη, αλλά μειώνεται, και ο ύπνος μπορεί να επιτευχθεί όχι πολύ καιρό μετά, ελπίζω. Το κατέβασμα δεν είναι πάρα πολύ κακό, όχι τόσο κακό όσο η κόκα ΙΜΟ. Βοηθάει πραγματικά να έχεις κάποιο εργαλείο προσγείωσης. Ένα οπιούχο, ένα βενζόλιο, ίσως ακόμη και κάποιο είδος ηρεμιστικού - το seroquel (quetiapine) και το zyprexa (olanzipine) κάνουν θαύματα για να σκοτώσουν τη συντριβή και το άγχος και να κάνουν μια μεγάλη εμπειρία.

Έχω παρατηρήσει στο παρελθόν ότι αν έκανα κοκαΐνη λίγες ημέρες πριν από τη χρήση της γάτας, ειδικά ενδοφλέβια, η εμπειρία μειωνόταν σημαντικά. Κάποιοι μπορεί ακόμη και να νομίζουν ότι τους πούλησαν ψευτοναρκωτικά ή ότι απλά δεν ήταν τόσο καλό. Έχω IV'ed γάτα μία ή δύο φορές πριν πήρα την ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ πλήρη εμπειρία, και ήταν μια μεγάλη διαφορά. Έτσι, αν μπορείτε, δώστε στον εαυτό σας ένα διάλειμμα πριν από τη χρήση της γάτας, αν μπορείτε, και δώστε αυτή τη συμβουλή σε όποιον σκέφτεται να χρησιμοποιήσει γάτα. Είναι σχεδόν σαν μια εμπειρία MDMA. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι ο εγκέφαλός σας είναι ωραίος και φρέσκος και φορτισμένος και έτοιμος να πλημμυρίσει με μαγεία. Διαφορετικά, δεν αξιοποιεί πλήρως τις δυνατότητές της και είναι απλά ένα είδος σπατάλης.

Αν πρόκειται να κάνετε IV, δεν το "στέλνετε σπίτι" μέχρι να ξέρετε ότι είστε καλά σε αυτή τη φλέβα. Πάρτε μια ωραία σημαία/μητρώο, και δοκιμάστε το παίρνοντας αίμα μέσα, αν πλημμυρίσει μέσα ... τότε χτυπήστε αυτό το σκατό και κρατηθείτε για την αγαπημένη σας ζωή! Δεν είναι κάτι που θέλεις να το κάνεις με το πάσο σου και να το κάνεις αργά. Το τελευταίο πράγμα που θέλετε να κάνετε είναι να χτυπήσετε το μισό και μετά να πρέπει να ψαχουλεύετε προσπαθώντας να ξαναβρείτε ένα μητρώο. Ξέρετε τη δόση σας, βρείτε την και στείλτε το γαμώτο. Χρησιμοποιήστε μια νέα βελόνα κάθε φορά και δέστε καλά. Χρησιμοποίησε αρκετό νερό ώστε να μην αρχίσει να κρυσταλλώνει η γάτα, επίσης όχι τόσο πολύ ώστε να δυσκολεύει ο χειρισμός της σύριγγας. 0,05g για 0,1ml είναι μια καλή αναλογία, νομίζω. Έτσι, το 0,5 θα χωρέσει σε μια σύριγγα του 1cc. Άρα το 0,3 - 0,4 θα είναι περίπου 60-80 λεπτά. Βοηθάει πολύ συνολικά να ζεστάνεις το διάλυμα πριν το τραβήξεις στη σύριγγα και φυσικά να χρησιμοποιήσεις βαμβάκι για να το φιλτράρεις, αλλά θα πρέπει να τραβήξει μια χαρά και χωρίς αυτό. Αυτό είναι πραγματικά το μόνο που χρειάζεται να γνωρίζετε.

Μείνετε ασφαλείς και απολαύστε το o7
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
η μυρωδιά του κατουρήματος της γάτας δεν έχει να κάνει με τη μυρωδιά της ουσίας, αλλά με το πώς μυρίζει ο ιδρώτας και τα ούρα σας μετά τη χρήση της.

και βρίσκω αυτή τη δήλωση 100% αληθινή, ο χρήστης μυρίζει απολύτως κάτουρο γάτας.

Έχω γάτα, είχα περίπου 5, οπότε ξέρω ακριβώς πώς μυρίζει. αλλά η θεωρία για το κάτουρο της γάτας δεν σημαίνει απαραίτητα ότι μυρίζει ΟΠΩΣ ΚΑΤΩ από κάτουρο γάτας, καταλαβαίνετε;

δεν είναι ακριβώς η ίδια μυρωδιά, αλλά το πώς βρωμάει αυτό το σκατό. η ένταση και το γεγονός ότι ΔΕΝ μπορείς να το ξεφορτωθείς.

μπορείς να πλύνεις τα ρούχα και τα σεντόνια σου αλλά η μυρωδιά παραμένει. όπως ακριβώς και το κάτουρο γάτας, δύσκολα ξεφορτώνεσαι αλλά μυρίζει και αυτό παρόμοια.

Φανταστείτε τι κάνει αυτό το σκατό στα όργανά σας lol

η ίδια η ουσία μυρίζει σαν τουρσί ή βανίλια ή και τα δύο. θα έπρεπε να είναι άοσμη αλλά σας εγγυώμαι ότι δεν θα βρείτε άοσμο 4mmc.

είναι ένα από τα χαρακτηριστικά του meph και είναι το κλειδί για την αναγνώρισή του.

Συγγνώμη τα αγγλικά μου είναι χάλια idk γιατί, χάνω λέξεις και δεν μπορώ να βρω τις σωστές..
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Μίλησες μια χαρά, φίλε. Είμαι Αμερικανός.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
χαχα ναι το ξέρω απλά δυσκολεύομαι να βρω τις κατάλληλες λέξεις μερικές φορές και πρέπει να βάλω αυτές που δεν ταιριάζουν ακριβώς στη σκέψη μου.

μια φορά κάποιος στα σχόλια είπε ότι είναι έκπληκτος από τα αγγλικά μου και είπε ότι μίλησα τέλεια χωρίς λάθη κάτω από ένα πολύ μεγάλο σχόλιο που έκανα και έβαλα "sorry for my english its not my first language" στο τέλος χαχαχα
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Το ότι η μεφεδρόνη μύριζε πάντα κάτουρο γάτας ήταν κάποτε αλήθεια. Όμως οι άνθρωποι έχουν βρει άλλους τρόπους σύνθεσής της τώρα που δεν αναδίδουν καμία οσμή. Μπορεί και βγαίνει τώρα ως άοσμη πολύ ελαφριά καθαρή λευκή χνουδωτή σκόνη, και δεν σας αφήνει να μυρίζετε τίποτα. Εξακολουθεί να ελέγχεται στο FTIR ως καθαρό.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
χμμ ενδιαφέρον, το δοκίμασα για πρώτη φορά φέτος και από τότε έχω κάνει περίπου 50gs ίσως.

Δεν είχα καθόλου επίγνωση του ΠΟΣΟ πολύ μύριζα.
Εννοώ ότι ήξερα ότι μύριζα, αλλά δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι οι άνθρωποι μπορούσαν να το μυρίσουν από απόσταση 3 μέτρων.

αλλά πώς γίνεται ένας διαφορετικός τρόπος σύνθεσης να εξαλείφει την οσμή αν η ίδια η ουσία είναι η ίδια;

Ξέρω ότι μπορεί να είναι σε μορφή HCl και σε κρυσταλλική μορφή, αλλά νομίζω ότι και το HCl σε άφηνε να μυρίζεις. έχω διαβάσει πολύ γι' αυτό.

Ίσως τότε να μην είναι η μεφεδρόνη;
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Λάβετε υπόψη σας και άλλα ανάλογα - μεφεδρόνη, μεθυλόνη, αιθυλόνη κ.λπ. Παρατήρησα ότι η μεθυλόνη μύριζε πραγματικά άσχημα, είχε σκουριασμένο πορτοκαλί χρώμα και έκανε μια καλή εμπειρία. Η αιθυλόνη ήταν ένα ανοιχτό κίτρινο χρώμα, δεν μύριζε καθόλου και η εμπειρία ήταν πιθανώς περίπου της ίδιας διάρκειας αλλά δεν ήταν σχεδόν τόσο ευφορική ή έντονη όσο η μεθυλόνη.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Δεν είμαι σίγουρος γιατί πρόσθεσα αυτό το ανέκδοτο τότε, είναι άσχετο εκ των υστέρων. Αυτό συνέβη πριν από περίπου 10 χρόνια και για να είμαι ειλικρινής, δεν είμαι σίγουρος για το τι ακριβώς είχα, το μόνο που είχα να βασιστώ τότε ήταν ο κόσμος των πωλητών. Όλα κυκλοφορούσαν εκείνη την εποχή ως "molly" ή "m1" Διαφορετικά χρώματα, διαφορετικές μυρωδιές. Πάνω κάτω το ίδιο αποτέλεσμα, διάρκεια, ισχύς κ.λπ. σε διαφορετικό βαθμό. Είναι πολύ πιθανό αυτό που αποκαλούσαν m1 ή μεθυλόνη να ήταν στην πραγματικότητα, μεφεδρόνη. Σχεδόν πανομοιότυπη μυρωδιά από ό,τι θυμάμαι με το δείγμα 4mmc που πήρα από τον Glitchy.

Έκανα speedballing με αυτό το πράγμα εκείνη την εποχή τουλάχιστον δύο φορές την ημέρα για 2/3 μήνες, δεν απέκτησα κανένα μακροπρόθεσμο πρόβλημα υγείας. Πέρα από το να γίνω ανθρώπινος σκελετός και η ίδια η σύριγγα να σου καταστρέφει τις φλέβες. Δεν παρατήρησα τίποτα. Είχα έναν φίλο που συνήθιζε να χτυπάει περίπου 0,5 - 0,6 ενέσεις... (γαμημένη τρέλα) ... να βγαίνει από το μπάνιο ήρεμος σαν ινδουιστική αγελάδα, να κουβεντιάζει για λίγο με την παρέα πριν αποσυρθεί στο δωμάτιό του για να κάνει ένας Θεός ξέρει τι στον εαυτό του. .3 με έκανε να νιώθω σαν να είχα μόλις τελειώσει το γάντι - αρκετά για μένα. Εν πάση περιπτώσει, παρατηρήσαμε ένα σύμπτωμα στέρησης μετά τη διακοπή μετά από μια καλή περίοδο συνεπούς χρήσης, μερικές εβδομάδες τουλάχιστον. Μια φορά στο τόσο, τυχαία, χωρίς προειδοποίηση, ο εγκέφαλός σας θα καθυστερούσε και θα έπρεπε να καλύψει το κενό. Ήταν σχεδόν σαν ένα φτέρνισμα για τον εγκέφαλό σας - ή μια "εγκεφαλική κλανιά"... ακόμα και ένα τραύλισμα. Σχεδόν σαν να σε χτυπούσε ένα ηλεκτρικό ρεύμα. Βλέπετε ένα είδος λάμψης στην όρασή σας και το οπτικό σας πλαίσιο ίσως να γλιστράει προς τα πίσω ή προς τα εμπρός ή προς τα πλάγια, όχι σε αντίθεση με την αίσθηση του ιλίγγου ίσως. Δεν ξέρω τι συνέβη με τον "Πολωνό" που αναφέρεται μερικές θέσεις πιο κάτω, ίσως μια κακή παρτίδα; Μπορώ να πω με σιγουριά ότι δεν είναι χαρακτηριστικό της ίδιας της ουσίας(ων).

Ποτέ δεν ασχολήθηκα με το να μυρίζω αυτό το πράγμα, το έχω κάνει μόνο μερικές φορές. Σιχαίνομαι τη μυρωδιά και τη γεύση και έκαιγε σαν κόλαση. Μια φορά έπεσα με αλεξίπτωτο. Ποτέ δεν το βούτηξα. Η ενδοφλέβια είναι σχεδόν η μόνη οδός που έχω χρησιμοποιήσει για αυτές τις ουσίες. Είναι η οδός που προτιμώ. Ωστόσο, δεν συνιστώ σε κανέναν να συνηθίσει την ενδοφλέβια χορήγηση, να την κάνει συνήθεια ή έστω να δοκιμάσει ...σκατά. Λένε ότι η ίδια η σύριγγα γίνεται εθισμός. Είναι μια αρκετά αηδιαστική συνήθεια.
 
Last edited:

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
αυτά τα τραντάγματα είναι εγκεφαλικά ζάπινγκ, κάτι φυσιολογικό μετά την κατάχρηση ισχυρών απελευθερωτών σεροτονίνης.

δεν μου συνέβη ποτέ μετά από 3cmc για παράδειγμα, εννοώ ότι μου συνέβη πρόσφατα αλλά μετά από κατάχρηση meph για 3 μήνες.

Αυτό συμβαίνει εξαιτίας της μείωσης της σεροτονίνης.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ναι, μπορείς να συμπεράνεις κατά κάποιο τρόπο ότι είναι ο εγκέφαλός σου που προσπαθεί να επανασυνδεθεί αφού έχουν καεί όλες οι συνάψεις ;]
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
@TheMapleSyrup Η μεφεδρόνη δεν είναι άοσμη. Εάν ανοίξετε τη σφραγισμένη συσκευασία θα έχει οσμή. Εξαρτάται από πολλούς παράγοντες αν θα υπάρχουν και άλλες μυρωδιές.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Χρησιμοποιώ μεφεδρόνη από πριν από την απαγόρευση. Έχω επίσης κάθε παρτίδα που λαμβάνω ελεγχθεί επαγγελματικά με δοκιμή FTIR, η οποία είναι δωρεάν εδώ στο Βανκούβερ. Δεν είμαι οργανικός χημικός, αλλά γνωρίζω αρκετούς διαφορετικούς τρόπους σύνθεσης της 4MMC. Η 4MMC μπορεί να διατίθεται σε κιτρινωπούς κρυστάλλους. Αυτό ήταν το αρχικό σύνθετο που ανέδιδε τη μυρωδιά από κάτουρο γάτας. Μπορεί επίσης να έρθει ως καθαρά λευκά θραύσματα. Αυτό έχει κάποια μυρωδιά, αλλά πολύ λιγότερη από την κιτρινωπή. Εάν βρίσκεστε στον Καναδά και παραγγείλετε από το εργαστήριο που το παρασκευάζει εδώ, θα λαμβάνετε πάντα μια πολύ ελαφριά, αφράτη, λευκή σκόνη. Αυτή δεν μυρίζει καθόλου. Τα αποτελέσματα είναι πανομοιότυπα, ανεξάρτητα από το ποιο συνθετικό χρησιμοποιείται. Είναι προφανές ότι η μυρωδιά προκαλείται από ένα αντιδραστήριο που χρησιμοποιείται στη διαδικασία, το οποίο δεν ξεπλένεται πλήρως στην περίπτωση των κιτρινωπών κρυστάλλων. Δεδομένου ότι το αρχικό υλικό προερχόταν όλο από την Κίνα, αυτό δεν αποτελεί έκπληξη. Το εργαστήριο που το παρασκευάζει στον Καναδά είναι μια πολύ επαγγελματική επιχείρηση, η οποία υπάρχει εδώ και πολύ καιρό και παρασκευάζει μια μεγάλη λίστα με διάφορες ενώσεις. Και το meph είναι όσο πιο καθαρό μπορεί να είναι. Επίσης, είναι πολύ πιο ακριβό από την Ευρώπη.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Η μεφεδρόνη μπορεί να μοιάζει με οτιδήποτε, εξαρτάται από το τι χρησιμοποιείτε για να την κρυσταλλώσετε.

και η μυρωδιά είναι πάντα παρούσα, έπλυνα το μεφεδόν μου και είχε ακόμα τη μυρωδιά τουρσί βανίλιας
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Πριν από όλα βεβαιωθείτε ότι έχετε ένα καθαρό και αγνό προϊόν, δεν θέλετε άλλα βρώμικα κοπτικά μέσα να πηγαίνουν απευθείας στην κυκλοφορία του αίματός σας.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Δεν μπορώ να δώσω πηγή, αλλά η mmc/cmc δεν πρέπει να εφαρμόζεται μέσω IV επειδή είναι πολύ καταστροφική για τις φλέβες, δεν έχει σημασία αν είναι καθαρή ή όχι
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Η ενδοφλέβια χορήγηση CMC είναι αυτοτραυματισμός και ευθεία επιθυμία θανάτου, οριακά καθυστερημένη

Όποιος το κάνει αυτό πρέπει να κλειστεί σε θάλαμο απομόνωσης.
 
View previous replies…

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Έχετε κάποια πηγή αυτών των πληροφοριών που θα μπορούσατε να μοιραστείτε; TIA
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Εεε; Ποιά πηγή έχω; Πηγή για ποιες πληροφορίες;
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Αυτό είναι (ιδιαίτερα) καταστροφικό για τις φλέβες. Υποθέτω ότι ένας επαγγελματίας ιατρός θα υποστήριζε ότι όλες οι παράνομες ουσίες που χορηγούνται ενδοφλεβίως είναι καταστροφικές για τις φλέβες, οπότε αναρωτιέμαι αν η mmc/cmc ξεχωρίζει από αυτή την άποψη.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Λοιπόν, ας σκεφτούμε λίγο, έτσι δεν είναι;

τα
διεγερτικά είναι οι πιο καταστροφικές και επιβλαβείς ουσίες, αυτό είναι γεγονός.

δεν υπάρχει όργανο, δεν υπάρχει μέρος του σώματος που να μην επηρεάζουν και να μην βλάπτουν.

μερικά από αυτά είναι αρκετά καυστικά σε επαφή με το δέρμα, ειδικά με τη μύτη σας.
λογικά θα είναι ακόμα πιο βλαβερά μέσα στις φλέβες. είμαι σίγουρος ότι αυτό δεν ισχύει για όλες, αλλά στην περίπτωση των CMC είναι σίγουρα.

αυτό το πράγμα κάνει τρύπες στη μύτη σου, το έχεις σνιφάρει ποτέ; αφού δοκίμασες το 3cmc, το 4mmc είναι σαν να αναπνέεις αφράτα σύννεφα, είναι μάλιστα αρκετά ευχάριστο να το σνιφάρεις στην πραγματικότητα. οπότε λογικά θα είναι απίστευτα καταστροφικό μέσα στο καρδιαγγειακό σου σύστημα.

Το 3cmc όταν πέφτει από τη μύτη σας σε υγρή μορφή, καίει τα ρουθούνια σας, καίει απόλυτα τα χείλη σας σε σημείο που να είναι βαθύ κόκκινο, στο δρόμο προς τα χείλη σας καίει την περιοχή μεταξύ μύτης και στόματος και αφήνει κοκκινωπά σημάδια εγκαύματος.

το κάνω συχνά εδώ και 2 χρόνια, κάποια στιγμή παρατήρησα ότι δεν υπάρχει ούτε μια τρίχα στη μύτη μου, και οι πληγές που αφήνει το σκατό μέσα στη μύτη σου ή γύρω από τα ρουθούνια σου επουλώνονται μάλλον αργά.

Τα MMC δεν τρώνε το δέρμα σου ούτε τη ρινική σου κοιλότητα, οπότε υποθέτω ότι είναι πολύ λιγότερο σκληρά για τις φλέβες αλλά σίγουρα είναι βλαβερά παρόλα αυτά, οι περισσότερες καθινόνες είναι έτσι, οι περισσότερες stims είναι έτσι.

εκτός αυτού, νομίζω ότι θυμάμαι να διαβάζω για IV'ing cmc'c και κάποιος προειδοποιούσε γι 'αυτό και είπε να μην το κάνει ποτέ και ποτέ, δεν θέλω να διαδώσω λάθος πληροφορίες επειδή δεν θυμάμαι πραγματικά, αλλά σύντομα, αισθανόταν εξαιρετικά άρρωστος.

Θα προσπαθήσω να βρω κάτι σχετικά με αυτό, ωστόσο να έχετε υπόψη σας ότι θα πρέπει να το μεταφράσετε αυτό από τα πολωνικά.
 
Top