Question Γεια σας αγόρασα λίγη μεθαμφεταμίνη#btcboss2022...

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Καθώς ο πάγος δεν είχε απολύτως κανένα αποτέλεσμα, ένιωσα να κοιμάμαι μετά από 5 λεπτά λοιπόν έστειλα δείγμα σε test@Energy Control στην Ισπανία το μόνο εργαστήριο που διαχωρίζει dextro & levo πλευρά της Meth όλοι γνωρίζουν ότι το Levo Meth είναι φτιαγμένο μόνο για εισπνοή Vicks όχι ως φάρμακο κοιτάξτε τα αποτελέσματα που πήρα

Ευχαριστώ#Btcboss2022 you re the Master chemist.....

You re really the Boss.....
 

Attachments

  • 4CYfjBsVoA.png
    4CYfjBsVoA.png
    9.7 KB · Views: 64
  • RwjL2itc4P.png
    RwjL2itc4P.png
    6.5 KB · Views: 37

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@btcboss2022 σας εξαπάτησε 😅. Πάντα λέω ότι θα το κάνω αυτό, αλλά δεν θα έφτιαχνα καν μεθαμφεταμίνη όταν μπορώ να την αγοράσω για 10 δολάρια/γρ. Αντέδρασε τη ρακεμική του μεθαμφεταμίνη με ένα χειρικό οξύ και απέσπασε το 42% του D. Είναι αρκετά γνωστός ως απατεώνας. Σίγουρα δεν θα έκανα συμφωνία μαζί του.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Είναι τόσο κακός πωλητής;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Εγώ απλά βασίζομαι στο πόσο συχνά βλέπω ανθρώπους στον πίνακα να μιλούν. Πρόκειται ουσιαστικά για έναν Κινέζο με διαφορετικό όνομα. Αμφιβάλλω αν υπάρχει 50% πιθανότητα να βγει μια καθαρή συμφωνία από αυτόν.
Θα μπορούσε να κάνει ό,τι ήθελε εδώ. Θα μπορούσε να είχε πετάξει πίσω τη μισή Δ που απέσπασε. Έκανε τόσο κόπο, θα ήταν κυριολεκτικά 0 περισσότερη δουλειά, απλά να το πετάξει πίσω πριν την ανακρυστάλλωση. Τότε ο τύπος μπορεί να ένιωθε κάτι και να μην ήταν καχύποπτος. Το να κλέβεις ανθρώπους είναι ένα παιχνίδι με αριθμούς. Η άλλη πλευρά αυτού του νομίσματος είναι ότι θα μπορούσε να είχε εξουδετερώσει το μητρικό λικέρ και να το ισομερίσει ξανά και να αντλήσει 20% περισσότερο από το D που είχε απομείνει και να στείλει στον τύπο κάποιο 83% L. Πιθανώς ο λόγος που δεν μας το έκανε γιατί το πρώτο τράβηγμα είναι τα χρήματα και το δεύτερο αξίζει μόνο το 1/2 τόσο για τους ίδιους πόρους. Μια 3η και μια 4η θα έπαιρνε ουσιαστικά όλο το D, αλλά οι μειούμενες αποδόσεις το κάνουν να υπάρχει ένα σημείο που συνήθως δεν είναι 100% όπου προσπάθεια και αποτέλεσμα ισορροπούν. Δεν θα με εξέπληττε αν ο άλλος λογαριασμός του είναι πωλητής πρόδρομων ουσιών. Οι ΜΟ ταιριάζουν.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Θα μπορούσε να τα έχει μπερδέψει lol ένα άλλο ένα στο τμήμα απατεώνες 😄
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Δεν θα αποκαλούσα το btcboss2022 απατεώνα, τουλάχιστον όχι σκόπιμα. Στην πραγματικότητα πιστεύω ότι προσπαθεί ειλικρινά, αλλά υπάρχει ένα πρόβλημα. Οι μέθοδοι που περιγράφονται εδώ στον πίνακα είναι στην πραγματικότητα αυθαίρετες, ας πούμε ότι είναι θέμα τύχης ποιο στερεοϊσομερές κρυσταλλώνεται πρώτο και αυτό θα είναι σε περίσσεια στο σχηματιζόμενο άλας. Μπορεί τη μια φορά να είναι d- και την επόμενη φορά l- και ναι 70 προς 30 αυτό ακριβώς θα πάρεις με αυτόν τον τρόπο. Τώρα αν δεν έχεις πολωσίμετρο για να ελέγξεις μόνος σου την οπτική περιστροφή (εύκολο) τότε παίρνεις ωραίους κρυστάλλους και καθώς τα βίντεο και οι αναρτήσεις εδώ πάντα ισχυρίζονται ότι θα είναι μόνο d- σκέφτεσαι "Τέλεια! Κρύσταλλοι! Πρέπει να είναι d-Meth!".

Γι' αυτό πιστεύω ότι είναι λάθος να αποκαλέσετε τον btcboss2022 απατεώνα, αν δεν σας αποζημιώσει ή δεν σας παρέχει χρήσιμο υλικό, ε, αυτό θα ήταν κάτι άλλο.

Και φυσικά είναι προφανές ότι δεν θα μπορέσετε να αγοράσετε d-Meth καλής ποιότητας, ας πούμε 85% ή περισσότερο d- για λιγότερο από 30 €/g και αυτό για κιλά. Καθώς η προσπάθεια και το κόστος κατασκευής είναι απλά πολύ υψηλά και οτιδήποτε λιγότερο έχει μηδενικό οικονομικό νόημα.
Το ίδιο ισχύει και για κάθε ναρκωτικό που συντίθεται σε παράνομα εργαστήρια. Αν κάποιος έχει ένα χημικό εργοστάσιο, ε τότε μπορεί να τα φτιάξει όλα αυτά σχεδόν δωρεάν, σε άριστη ποιότητα. Αυτό αποδείχθηκε με το Imhausen XTC τη δεκαετία του '80, τα καλύτερα χάπια MDMA που κυκλοφόρησαν ποτέ στην αγορά.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται να φτιάξει ένα βίντεο ή ένα σεμινάριο με εικόνες για το πώς να ελέγξει (περίπου) την οπτική περιστροφή με πολύ απλά μέσα που είναι διαθέσιμα σε όλους, στείλτε μου ένα μήνυμα και θα τον εφοδιάσω με ό,τι χρειάζεται να ξέρει, απλά δεν έχω ούτε χρόνο ούτε νεύρα γι' αυτό.

Επίσης δεν μου αρέσει που γίνεται να φαίνεται ότι οι Κινέζοι είναι πιο συχνά απατεώνες από τους άλλους, δεν είναι αλήθεια. Βρήκα ότι οι Κινέζοι είναι μάλλον τίμιοι επιχειρηματίες με το μόνο μειονέκτημα ότι δεν μπορείς να πάρεις ποτέ επιστροφή χρημάτων καθώς προτιμούν να πεθάνουν παρά να δώσουν πίσω τα χρήματα που έχουν λάβει. Αλλά είναι αρκετά πρόθυμοι να αποζημιώσουν σε αγαθά που είναι απαραίτητα. Απατεώνες ή σκέτοι κλέφτες και ληστές υπάρχουν στη Νιγηρία (φυσικά) στη Νότια Αφρική (όχι οι μαύροι), σε όλες τις αραβικές χώρες (οι μη μουσουλμάνοι είναι πάντα παιχνίδι) και κορυφαία είναι η Αυστραλία (κάθε έγκλημα νομίζει ότι είναι ο αναγεννημένος Ned Kelly).
Ο κατάλογος είναι απολύτως υποκειμενικός, αλλά αφού είναι δικός μου, κηρύσσεται με το παρόν ευαγγέλιο ;)
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Γεια σας φίλε, σας ευχαριστώ που έχετε μια αμερόληπτη άποψη για τους κινέζους προμηθευτές, ελπίζω να συνεργαστώ μαζί σας αν υπάρχει μια ευκαιρία.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Μου ανήκει ακόμα 3500 us (με ανάγκασε να πληρώσω από escrow ως προπληρωμή προκειμένου να αγοράσω πρόδρομη ουσία) και μου πούλησε 400 γραμμάρια που δεν έκαναν τίποτα απλά με έσπρωξαν κάτω... Του ζήτησα δέκα φορές να μου επιστρέψει τα Xmr 3500 us... Απλά με αγνόησε...Λυπάμαι φίλε Πώς θα αποκαλούσες έναν τύπο σαν αυτόν; απατεώνα ή νόμιμο;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
ο κανόνας μου είναι όπου υπάρχουν escrow μεγάλα χρήματα; από ό, τι κάνω μόνο escrow πληρώνουν και έτσι οι πίνακες γύρισε σε αυτή τη ζώνη ναρκωτικών. Δεν ταλαιπωρία, καμία απάτη εξόδου, αφήστε τον πωλητή να συμπεριφέρεται με την παραγγελία. Ο πωλητής είναι συχνά πιο πλούσιος από τον αγοραστή επίσης και μπορεί να είναι πιο χαλαρός. Αυτό το πρόβλημα δεν θα έχω εδώ. Πληρώστε στον μεγάλο BB το 5% escrow και το έχετε κάνει. Υποθέτω ότι η ΒΒ escrow είναι λίγο περισσότερο από την πλευρά των αγοραστών, αν υπάρχει, δεν έχω ακούσει σχεδόν τίποτα: BB άδικη escrow επιλύει. Εσύ;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Διάβασα μόνο την πρώτη παράγραφο της απάντησής σας και δεν είναι αληθινή, οπότε σταμάτησα.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
συγγνώμη, αλλά ακούγεται σαν μια απόλυτη μαλακία. αυτό το μείγμα (71% l-meth + 29% d-meth) είναι μια ακριβής αναλογία μεθαμφεταμίνης που μαγειρεύεται από p2p.
πιστεύω ότι για κάποιο λόγο δεν εφαρμόστηκε κανένα χειρικό οξύ για το διαχωρισμό τους. είτε από λάθος είτε από σχεδιασμό.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Η μεθαμφεταμίνη από P2P είναι λίγο πολύ αρχετυπική ρακεμική με κατανομή d- και l- Meth 50/50% +/- 1-2%, τουλάχιστον αυτό ισχύει στα μέρη μου στο δάσος, αλλά αν το γνωρίζετε με βεβαιότητα τότε πείτε μου ευγενικά πώς το γνωρίζετε και το έχετε ελέγξει με τη χρήση πολωσιμέτρου;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
όταν προσπαθείς να αγοράσεις φθηνά χύμα ναρκωτικά από τα μεγάλα εργοστάσια sourze της Κίνας και τα proxys τους όπως το Βιετνάμ, βρίσκεσαι σε εγκληματική ζώνη και οι περισσότεροι θα σε ξετινάξουν, αυτή είναι η λογική οπότε δες με να καίγομαι για τους φτωχούς.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Έχω κάνει δύο συναλλαγές μαζί του και πιστεύω ότι είναι πολύ καλός. Επιπλέον, έχω δει τις μεθόδους σύνθεσης και τις λύσεις που μοιράστηκε σε πολλές τεχνικές αναρτήσεις. Είμαι πολύ ευγνώμων για τη συμβολή του στο φόρουμ. Μπορεί να αντιμετώπισε κάποια προβλήματα πρόσφατα. Ούτε εγώ μπορώ να επικοινωνήσω μαζί του.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Και οι τεχνικές του ικανότητες αποτελούν άμεση απόδειξη ότι ήξερε ακριβώς τι έκανε και ότι αυτό ήταν ένα σκόπιμο τέχνασμα
 
View previous replies…

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Ναι, νομίζω ότι έχετε απόλυτο δίκιο...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
btcboss είναι το αντίθετο από το εργοστάσιο τέλεια narcs που πωλούνται κάτω από το τραπέζι στο chat, αν δεν απάτη (πιθανότατα)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Αν διαβάσετε τις αναρτήσεις του, είναι απόλυτα εξοικειωμένος με τους διαχωρισμούς εναντιομερών. Πιθανόν να είναι τουλάχιστον τόσο γνώστης όσο οποιοσδήποτε άλλος σε αυτόν τον ιστότοπο. Δεν έχω διαβάσει κάτι πιο ενημερωμένο πουθενά που δεν ήταν sci-hub ή Google scholar
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Το whple unclean crystals πράγμα κάνει μια μυστική τέλεια εντύπωση. Προφανώς έχει κάνει καλά αποτελέσματα ναρκωτικών ακόμα ως poeple αγοράζουν από τον σαν αυτό και στη συνέχεια ξαφνικά να πάρει έξοδο scammed. Τα factorys είναι καθαρά καθαρή φαρμακευτική αν και με τα μηχανογραφημένα εργαστήρια τους. Ποιον μπορείτε να εμπιστευτείτε.
 
Top