Question Γεια σας αγόρασα λίγη μεθαμφεταμίνη#btcboss2022...

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Καθώς ο πάγος δεν είχε απολύτως κανένα αποτέλεσμα, ένιωσα να κοιμάμαι μετά από 5 λεπτά λοιπόν έστειλα δείγμα σε test@Energy Control στην Ισπανία το μόνο εργαστήριο που διαχωρίζει dextro & levo πλευρά της Meth όλοι γνωρίζουν ότι το Levo Meth είναι φτιαγμένο μόνο για εισπνοή Vicks όχι ως φάρμακο κοιτάξτε τα αποτελέσματα που πήρα

Ευχαριστώ#Btcboss2022 you re the Master chemist.....

You re really the Boss.....
 

Attachments

  • 4CYfjBsVoA.png
    4CYfjBsVoA.png
    9.7 KB · Views: 65
  • RwjL2itc4P.png
    RwjL2itc4P.png
    6.5 KB · Views: 38

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Έχω κάνει δύο συναλλαγές μαζί του και πιστεύω ότι είναι πολύ καλός. Επιπλέον, έχω δει τις μεθόδους σύνθεσης και τις λύσεις που μοιράστηκε σε πολλές τεχνικές αναρτήσεις. Είμαι πολύ ευγνώμων για τη συμβολή του στο φόρουμ. Μπορεί να αντιμετώπισε κάποια προβλήματα πρόσφατα. Ούτε εγώ μπορώ να επικοινωνήσω μαζί του.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Και οι τεχνικές του ικανότητες αποτελούν άμεση απόδειξη ότι ήξερε ακριβώς τι έκανε και ότι αυτό ήταν ένα σκόπιμο τέχνασμα
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Το whple unclean crystals πράγμα κάνει μια μυστική τέλεια εντύπωση. Προφανώς έχει κάνει καλά αποτελέσματα ναρκωτικών ακόμα ως poeple αγοράζουν από τον σαν αυτό και στη συνέχεια ξαφνικά να πάρει έξοδο scammed. Τα factorys είναι καθαρά καθαρή φαρμακευτική αν και με τα μηχανογραφημένα εργαστήρια τους. Ποιον μπορείτε να εμπιστευτείτε.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Τα απόβλητα iso του ενός είναι ο θησαυρός του άλλου
 
Top