• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Another City Γεια σας Σλοβακία

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Γεια σας, υπήρχε μια ενεργή σλοβακική αίθουσα στο παρελθόν μετά το κλείσιμο των τοπικών ομάδων, αλλά οι διαχειριστές συνήλθαν και την επανέφεραν. Υπάρχουν ακόμα ενεργά μέλη;
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Είναι σαφές ότι είναι ..... Nazdarek
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Helou helou paradička... τι κάνεις εδώ ή απλά είσαι παθητικό μέλος;
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Δεν είναι το πρώτο μου φόρουμ, αλλά είναι απολύτως το καλύτερο από άποψη ιδεών και μπορείτε να μάθετε πολλά εδώ .... Και οι sefks δεν έχουν κανένα πρόβλημα να εξηγήσουν για να βοηθήσουν με οτιδήποτε καλέσω μου αρέσει εδώ. Τι γίνεται με το p2p το έχει δοκιμάσει κανείς ?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
p2p Έχω εμπειρία αλλά όχι εδώ ... στη Βοημία έχω μια-δυο εμπειρίες με αλβανούς σούπερ με αμερικανούς το αντίθετο (ούτε αγαθά ούτε χρήματα)... αλλά εδώ δεν έχω καμία εμπειρία ακόμα
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Zdravim Vas
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Γεια σας Spiritus καλώς ήρθατε... μη διστάσετε να συστηθείτε στο .... ώστε να αρχίσουμε να χτίζουμε τη δομή των θεμάτων που θα ξεκινήσουμε εδώ
 
View previous replies…

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Σίγουρα, είμαι απλά ένας αρχάριος αυτή τη στιγμή που προσπαθεί να καταλάβει πώς να πάρει ψευδοεφεδρίνη από Modafen επειδή δεν μπορώ να φτάσω σε μια άλλη πρόδρομη ουσία meth
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Μην χρησιμοποιείτε το modaphene είναι ένα ακριβό σκουπίδι. Παιδιά πρέπει να γαμήσετε όλο το σκυλί δεν υπάρχει περίπτωση. Μπορώ να σας δώσω μια συμβουλή ή να σας κατευθύνω στο πού προέρχεται η ζάχαρη, αλλά γαμώ τη Σλοβακία.....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Αυτό θα ήταν υπέροχο, θα ήμουν πολύ ευγνώμων για να μάθω κάτι καινούργιο. Μη διστάσετε να μου γράψετε θα είμαι πολύ χαρούμενος.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Όχι σούπερ @maserkooo παρακαλώ ξεκινήστε ένα νέο θέμα όπου θα μπορούσατε να αναπτύξετε ώστε να μάθουν και άλλοι
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Η συμβουλή μου είναι να έχετε πάντα μαζί σας μια μεγάλη βρεγμένη πετσέτα και να διατηρείτε ψυχραιμία σε κάθε περίπτωση. Τα ατυχήματα είναι μέρος της δουλειάς, οπότε να είστε πάντα προετοιμασμένοι για αυτά και ένα καθαρό μυαλό είναι
ο τρόπος για να προχωρήσετε.
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ahooj ahoj aj aj ja ta zdraviim
 

hreskovladoo3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Caute.μπορεί κάποιος να προμηθευτεί υγρή εφεδρίνη ?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Δεδομένου ότι η εφεδρίνη και η ψευδοεφεδρίνη είναι το θέμα με το οποίο ασχολείστε εδώ, ξεκίνησα μια ξεχωριστή συζήτηση σχετικά με αυτό, ώστε οι άλλοι χρήστες να το έχουν σε ένα μέρος
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Αν θέλετε αρκετά σάκχαρα για λίγα € κοιτάξτε online φαρμακεία στην Ισπανία (respidina)και την Ιταλία (reactine duo) δεν έχουν κανένα πρόβλημα να στείλουν 100 περιπτώσεις. Ή αναζητήστε μια επαφή στην Πολωνία (cirrus,sudafed pseudoefedrina espefa) Και αν είστε αρχάριος η ευκολότερη εξαγωγή είναι sudafed. Εκεί θα μάθεις διάφορες τεχνικές πολλή δοκιμή και λάθος . Και ειδικά vpn pay και google χωρίς κάποιον να σε διδάξει δεν είναι καθόλου δύσκολο αλλά εγώ είμαι αυτοδίδακτος και 5 χρονών διαβάζω και διαβάζω κάθε μέρα κρατάω σημειώσεις . Κατά τη γνώμη μου και αυτό που μου ταιριάζει καλύτερα είναι shake &bake one pot . Δεν το κάνω για δουλειά το κάνω για τον εαυτό μου για την ποιότητα που υπάρχει στην Σλοβακία.
 

hreskovladoo3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Παιδιά έχετε κάποιον επαληθευμένο από τον οποίο μπορώ να αγοράσω μεθαμφεταμίνη και να μην είναι κάποιος γαμημένος; Επειδή έχω ήδη παραγγείλει δύο φορές μέσω dark και τη δεύτερη φορά μέσω telegram και πάλι ήταν μια μαλακία. Μπορείτε να με βοηθήσετε παρακαλώ; και ψάχνω ακόμα για κάποιον που είναι σε λευκές κάρτες και αυτά τα Paypall και δυτικά εμβάσματα. Αν θα μπορούσατε να με βοηθήσετε, θα σας ήμουν ευγνώμων.
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
:) Γεια σε όλους Θα ήθελα να ζητήσω μια συμβουλή, παρακαλώ έχετε κάποια εμπειρία από P2P ? Ποιος είναι ο ευκολότερος τρόπος για να φτιάξουμε φαινυλακετόνη από τις τοπικές μας "Διαθέσιμες" πρώτες ύλες ? Ευχαριστώ
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
για τις πρώτες ύλες θα πρότεινα το gordon ramsey ή το constantylious, το constatylious είναι προμηθευτής από την Πολωνία έχουν όλα όσα χρειάζεστε για μεθαμφεταμίνη ο ευκολότερος τρόπος για να φτιάξετε P2P είναι να το φτιάξετε από P2NP οι δημιουργοί του φόρουμ έχουν φτιάξει ένα πώς να βίντεο είναι εύκολο αν ακολουθήσετε το βίντεο ακριβώς έτσι δεν υπάρχει τίποτα να πάει στραβά
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Σε καμία περίπτωση μέσω του p2np δεν πρόκειται για μια περιττά χρονοβόρα και χαμηλής παραγωγικότητας μέθοδο. Σίγουρα μελετήστε πολύ για να βρείτε τη σωστή διαδρομή. Είστε στο σωστό δρόμο p2p al/hg amalgan😉
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Την τελευταία φορά που έφτιαξα ήδη αμφεταμίνη από p2np, απλά δεν ξέρω ακριβώς πώς να φτιάξω αμφεταμίνη - μεθαμφεταμίνη... Είμαι αυτοδίδακτος, μελετάω από τα βασικά μόνος μου, γι' αυτό σας παρακαλώ, μην με μισείτε.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Δυστυχώς, δεν μπορείτε να φτιάξετε πολλά από τις διαθέσιμες πρώτες ύλες μας. μόνο στην Κίνα. Μελετήστε το φόρουμ για να πάρετε όλες τις απαντήσεις...
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ved αυτό εννοούσα επίσης τα προϊόντα χωρίς ιατρική συνταγή... Αλλά το p2p εξακολουθεί να έχει μέλλον, αν μπορώ να σε ρωτήσω, I2, έχεις ένα αποδεδειγμένο βάμμα;... Έβλεπα τους μαστούς των αγελάδων μετά το άρμεγμα, εκεί χρησιμοποιείται σχεδόν καθαρό ιώδιο, θα μπορούσες να μου δώσεις περισσότερες συμβουλές για το πώς να εξαγάγεις ιώδιο; Σας ευχαριστώ.
 
View previous replies…

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Αν δεν κάνω λάθος, μπορείτε κανονικά να αγοράσετε ιώδιο οπουδήποτε. Βρήκα για παράδειγμα: https://t.ly/oNYMh (η τιμή είναι αυτή που είναι, αλλά αυτό είναι το πρώτο πράγμα που βρήκα)
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Γράψτε για πόσα € θέλετε θα σας στείλω ό,τι βάρος παίρνετε από καθαρό κρυσταλλικό ιώδιο...
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Χρειάζεστε υπεροξείδιο του υδρογόνου για τα βάμματα, και είναι ήδη ένα πράγμα υψηλού προφίλ...
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Zdravim προσθέστε στη σλοβακική μας κοινότητα, έχετε παρατηρήσει την εισαγωγική προσφορά εργασίας για τη δημιουργία νεκρής πτώσης σε μεγάλες πόλεις ελάχιστη κατάθεση 100€ τι σκέφτεστε γι 'αυτό; Νομίζω ότι ακούγεται ενδιαφέρον.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Φανταστείτε τώρα ότι δεν θα χρειαστεί να περιμένετε να φτάσει το πακέτο σας. Απλώς αγοράζετε αυτό που θέλετε και λαμβάνετε την ακριβή διεύθυνση στην οποία βρίσκεται. Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να πάτε και να παραλάβετε την αγορά σας.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Οι απατεώνες υπάρχουν πάντα και παντού. Δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα γι' αυτό. Εμείς θα χειριστούμε προσεκτικά τυχόν αμφισβητούμενες καταστάσεις.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
ok σχετικά με αυτή την προσφορά εργασίας θα επικοινωνήσω μαζί σας περαιτέρω σε ιδιωτικά μηνύματα
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Κατά τη γνώμη μου, αυτός είναι ένας πολύ καλός τρόπος για την επέκταση αυτής της κοινότητας και τη δημιουργία ενός σπουδαίου δικτύου που θα λειτουργεί ρολόι. Έχω ήδη αλληλογραφήσει με την OutLaw(HR Manager) και ακούγεται πολύ ενδιαφέρον και πολλά υποσχόμενο.
 
Top