Question Looking for a vendor Γεια σε όλους, σας παρουσιάζω τον εαυτό μου

Walter Blanco

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Γεια σε όλους, συστήνομαι και κάνω την πρώτη μου ανάρτηση. Δεν ξέρω πού πρέπει να τοποθετηθεί και θα το βάλω σε αυτή την κατηγορία.
Έπεσα πάνω σε αυτή την ιστοσελίδα και ήταν σαν να βρήκα χρυσάφι, για αρκετά χρόνια έχω περιηγηθεί, διαβάσει και ερευνήσει τόσο για τα ναρκωτικά όσο και για τη χημεία. Αυτός ο ιστότοπος ήταν ένα μεγάλο εύρημα για μένα. Διάβασα για την πρωτοβουλία ποιότητας BB και βρήκα ότι είναι εξαιρετική. Είναι κάτι που σχεδιάζω εδώ και πολύ καιρό, τόσο λόγω της αγάπης μου για τη χημεία όσο και λόγω του σεβασμού μου για την αγορά.
Στη χώρα μου η ποιότητα των φαρμάκων είναι απαίσια. Με εξαίρεση τη μαριχουάνα, όλα τα άλλα ναρκωτικά είναι πολύ χαμηλής ποιότητας. Για να το βάλω στο πλαίσιο, πριν από μερικούς μήνες ήταν στις ειδήσεις ότι μια γυναίκα συνελήφθη για κατοχή κοκαΐνης, όταν αναλύθηκε το δείγμα το ποσοστό κοκαΐνης στο δείγμα ήταν τόσο χαμηλό που κατέληξαν να την αφήσουν ελεύθερη χωρίς κατηγορίες.
Εν πάση περιπτώσει εδώ είμαι, βρήκα αυτή την υπέροχη ιστοσελίδα που θα με βοηθήσει πολύ να πραγματοποιήσω αυτό που σχεδιάζω εδώ και αρκετό καιρό, να παρέχω ένα ποιοτικό προϊόν χωρίς κοπή.
Τελειώνω το εργαστήριό μου και σύντομα θα παράγω HCl κοκαΐνης, σε μικρές ποσότητες δεδομένου του μεγάλου όγκου των φύλλων που απαιτούνται και επειδή θα είναι η πρώτη φορά που θα κάνω αυτή τη διαδικασία, θα επιδιώξω να παράγω περίπου 15g με έμφαση στην απόδοση και την καθαρότητα.
Αμφιβάλλω αν θα είναι κερδοφόρο για μένα να παράγω και να πουλήσω, διότι θα είναι δύσκολο να βρω αγοραστές στην περιοχή μου που θα πληρώσουν 50,60,70usd για 1g καθαρής κοκαΐνης, όταν 1g της "κοκαΐνης" που κυκλοφορεί συνήθως πωλείται μεταξύ 10usd και 15usd. Γι' αυτό σκέφτηκα επίσης να αναζητήσω αξιόπιστους προμηθευτές για το όχι πολύ μακρινό μέλλον, που θα με προμηθεύουν με ποιοτική κοκαΐνη και LSD, μια άλλη ουσία που σπανίζει στη χώρα μου. Τα μικρά χαρτοκιβώτια που κυκλοφορούν είναι NBOMe και αμφεταμίνες.
Εν πάση περιπτώσει αυτά είναι όλα, ελπίζω να με δεχτούν καλά, θα προσπαθήσω να συνεισφέρω όσο το δυνατόν περισσότερο σε αυτή τη σπουδαία ιστοσελίδα.
Παρεμπιπτόντως είμαι από τη Νότια Αμερική και το κείμενο έγινε με μεταφραστή, συγγνώμη αν είναι μισοκατανοητό. Με τους καλύτερους χαιρετισμούς
 

gringo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας, βρίσκομαι στο Μεντεγίν
 

kalifornialove

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
γεια σας. ψάχνω για μια σύνδεση κοκαΐνης που μπορεί να παραδώσει κιλό στην Ευρώπη.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα :) Btw, ψάχνω για μια νοτιοαμερικανική σύνδεση για Coca Tea σε καλές τιμές
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Γεια σου με θυμάσαι διαβάζω κάποια PMK στις Η.Π.Α. καμιά ιδέα;
 

Walter Blanco

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας! Ευχαριστώ. Τσάι Κόκα 20usd x 100g περίπου. Φύλλα 25-35usd x 1kg. Στείλτε μου PM
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Το Μεντεγίν δεν είναι η κορυφαία πόλη για την κοκαΐνη στον κόσμο; Νόμιζα ότι η κοκαΐνη έρχεται από την Κολομβία, το καρτέλ εκεί.
Λοιπόν, έχω πρόσβαση στο καλύτερο χόρτο στον κόσμο εδώ, σε όποια ποιότητα ή ποσότητα θέλετε. Θα με ενδιέφερε να δω πόσο δύσκολο είναι να φέρεις πράγματα στην Κολομβία.
 
Top