Πώς μάθατε για εμάς; Είναι σημαντικό για εμάς.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Πώς μάθατε για το φόρουμ μας;
Παρακαλούμε αφήστε πληροφορίες στα σχόλια σχετικά με το πώς μας βρήκατε
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Το φόρουμ μας δεν είναι δύσκολο να βρεθεί στο Διαδίκτυο, πολύ σύντομα αυτό το φόρουμ θα συνδεθεί ως το μέρος όπου ξεκινά ο τρόπος δημιουργίας μυστικών εργαστηρίων. Ήδη τώρα όσον αφορά την ποιότητα του περιεχομένου ξεπερνάμε σχεδόν όλες τις παρόμοιες πηγές του Διαδικτύου που γνωρίζετε.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ναι καταλαβαίνω αλλά σκεφτόμουν ότι δημοσιεύω σαν φωτογραφίες ίσως είναι ασφαλές ή ασφαλέστερο tan κανονικό web έτσι αναρωτιόμουν wy μια ιστοσελίδα darkweb όταν υπάρχει μια κανονική έκδοση.. απλά αναρωτιόμουν μου αρέσει πολύ καλά αυτή η ιστοσελίδα. αλλά στο μέλλον θέλω να παραγγείλω αυτό που θέλω πήγα σε αυτή την ολλανδική φυλακή δεν ήταν μεγάλο πρόβλημα αλλά τώρα είμαι απολυμένος και αυτή η σκύλα του worksuplyer δεν με πληρώνει και δεν μπορώ να ζητήσω βοήθεια γιατί εργάζομαι εκεί σε χαρτί. το λέω αυτό γιατί θέλω να πουλήσω ίσως ένα προϊόν που είναι για την καθαρότητα και την ελάχιστη ζημιά στον οργανισμό πούλησα κοκαΐνη βάση κοκαΐνη και βρώμικο speed και ό,τι άλλο. με έπιασαν! αλλά τώρα είμαι χωρίς λεφτά! την αποταμίευση μου την έδωσα στον μικρό μου αδερφό αλλά τώρα δεν την έχει.. οπότε ίσως να πουλήσω αμφεταμίνη και νόμιμα φάρμακα γιατί αυτά μπορώ να τα βρω. αλλά όχι με το αυτοκίνητο... με ρωτάνε πολλά αν μπορώ να δείξω τι έχω στο αυτοκίνητό μου..... όπως το darkweb ίσως πρέπει να το δοκιμάσω (αμφεταμίνηφοσφάτη)..... συγνώμη για το spam
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Το έργο μας βρίσκεται στο χώρο του κρεμμυδιού, στο clearnet έχουμε απλώς μια πύλη.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Είναι ασφαλής η χρήση της έκδοσης της πύλης; Βρήκα αυτό το καταπληκτικό έργο ενώ έκανα έρευνα για το ADBB και το 5CL στο google
Η ιστοσελίδα είναι μερικές φορές αργή στο φόρτωμα από τον τρόπο. αν χρειάζεστε βοήθεια με ταχύτερους διακομιστές ή κάτι τέτοιο μπορώ να δωρίσω σε αυτό το υπέροχο φόρουμ . αλλά για να είμαι ειλικρινής είναι σαν 99% πιο γρήγορα από άλλες ιστοσελίδες κρεμμυδιού, έτσι είμαι πιθανώς απλά δεν έχω συνηθίσει να χρησιμοποιώ tor lol

EDIT: Δεν πειράζει, μόλις βρήκα την ενότητα "επί πληρωμή". Σίγουρα θα αγοράσω μια συνδρομή πολύ σύντομα! (Θα κάνω οικονομίες για το τμήμα RC :D)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Για μια απλή μελέτη πληροφοριών, ναι, είναι ασφαλές.
Αλλά είναι προτιμότερο να χρησιμοποιήσετε την έκδοση κρεμμυδιού του ιστότοπου, είναι ακόμη πιο ασφαλής. Η καταχώριση είναι προσβάσιμη μόνο μέσω της έκδοσης κρεμμυδιού.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Έκανα κλικ στον σύνδεσμο .onion, ο οποίος επικολλήθηκε από κάποιον μάγκα στο Reddit r/drugs σε σχόλιο κάτω από κάποια φωτογραφία τελικού yeld σύνθεσης ενισχυτή.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Σας βρήκα στο Dread και είμαι περισσότερο από ευτυχής που έχω ενταχθεί στην κοινότητα.

Μέχρι στιγμής ήταν ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό που χρειαζόμουν για να δουλέψω στο μεγάλο μου έργο και μπόρεσα να βρω προμηθευτές για τους εισαγγελείς που μου έλειπαν πολύ γρήγορα, η πρώτη συμφωνία θα γίνει πολύ σύντομα με τη δική σας μεσεγγύηση.

Ευχαριστώ για τη δουλειά σας και μείνετε ασφαλείς!

Cincerly,

Koko
 

systemd

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Έκανα μια αναζήτηση στο Google για τη σύνθεση κανναβινοειδών και βρήκα αυτή την υπέροχη κοινότητα.
 

Susi81

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Σας βρήκα στο google όταν έψαχνα για βίντεο σύνθεσης αμφεταμίνης
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Σας βρήκα σε μια λίστα με κρεμμύδια στο darknetlive !
 

lsdkingpin

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
7
Reaction score
7
Points
1
μέσω ενός διαφημιστικού banner στο darknet trust νομίζω
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Βρήκα αυτό το φόρουμ στο Dread!

Πραγματικά εκτιμώ τη μικρή αλλά αυξανόμενη κοινότητα εδώ.

Παρακολουθούσα και διάβαζα τις αναρτήσεις μόνο τους τελευταίους δύο μήνες, αλλά ανυπομονώ να γίνω πιο ενεργός!
 
Top