Πώς μάθατε για εμάς; Είναι σημαντικό για εμάς.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Πώς μάθατε για το φόρουμ μας;
Παρακαλούμε αφήστε πληροφορίες στα σχόλια σχετικά με το πώς μας βρήκατε
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Άκουσα από τα απολύτως απίστευτα βίντεο YT σας. Ήταν αρκετά ειρωνικό, επειδή προσπαθούσα να συνθέσω 4-FA χρησιμοποιώντας τη μέθοδο αναγωγής NaBH4 και δυσκολευόμουν πολύ.
Στη συνέχεια, δημοσιεύσατε το βίντεο, μέσα σε λίγες ημέρες. Ήταν σαν ένα σημάδι από τους παντοδύναμους θεούς των ναρκωτικών!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Μοιραστείτε την εμπειρία σας από τη σύνθεση 4-fa. Πρόκειται για μια ενδιαφέρουσα ουσία που λαμβάνεται πιο εύκολα από ευφορικές ουσίες τύπου αμφεταμίνης.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Το 4-fa προκαλεί ευφορία όταν λαμβάνεται από το στόμα σε δόση 200mg+
 

SmithSmath

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Είτε το DuckDuckGo, είτε με οδήγησε στο reddit και δεν μπορώ να θυμηθώ τι ακριβώς έψαχνα, αλλά αποδείχθηκε ότι είναι ένας μοναδικός ιστότοπος.
 

Jessiescents

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Έψαξα για συνδέσμους σκοτεινού ιστού και βρήκα τον ιστότοπό σας. Χαίρομαι που συμμετέχω
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Από τη σύνθεση του βίντεο σας στο Youtube :cool:(y)
Μου αρέσει η χημεία και η ποιότητα του βίντεο σας είναι απλά καταπληκτική :giggle:
 

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ήμουν πάνω στη σανίδα του σερφ μου και βγήκα κάτω από την επιφάνεια αφού έκανα έναν Τιτανικό. Αυτό είναι το μόνο που θυμάμαι επειδή ήμουν τόσο φτιαγμένος εκείνη τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή. Κανείς δεν μου το είπε γιατί ήμουν μόνος μου, οπότε μάλλον το διάβασα κάπου.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Κυκλοφορούσα στο /r/darknet... νομίζω ότι έκανα κλικ σε κάποιους συνδέσμους που με κατεύθυναν σε κάτι και μετά κατέληξα εδώ; Είμαι λίγο μαστουρωμένος και έκανα deep diving στο darknet για πρώτη φορά εδώ και αρκετά χρόνια. Συνήθιζα να βγάζω πολλά χρήματα μεταπωλώντας RC στο διαδίκτυο. Αυτό το φόρουμ έχει το ενδιαφέρον μου.
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Πηγαίνοντας στο διαδίκτυο από σύνδεσμο σε σύνδεσμο κατέληξα να το βρω τυχαία. Πέρασα ώρες εδώ μελετώντας
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
reddit.Ήθελα να βρω μερικούς χρήσιμους ιστότοπους στο reddit,και μου το συνέστησαν,τόσο καλό
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Reddit, όπως ένα ήταν skimming ένα χαοτικό τοίχο μακρά θέση διέγερση, είδα "έλεγχος breaking bad φόρουμ"

Και αφού βρήκα αυτόν τον ιστότοπο, άρχισα να παρακολουθώ και το BB.
 

Halon104

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Μου δόθηκαν πληροφορίες σχετικά με αυτό το φόρουμ πρόσφατα μετά από δημοσίευση στο Reddit.
 
Top