Πώς μάθατε για εμάς; Είναι σημαντικό για εμάς.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Πώς μάθατε για το φόρουμ μας;
Παρακαλούμε αφήστε πληροφορίες στα σχόλια σχετικά με το πώς μας βρήκατε
 

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Έψαχνα για μια αξιόπιστη συνταγή rp/I. Χωρίς χημικό υπόβαθρο, αλλά τα τελευταία χρόνια μελετώντας εντατικά, αισθάνομαι ότι έχω τις στοιχειώδεις δεξιότητες που απαιτούνται για να τα καταφέρω. Απλά δεν θέλω να ανατιναχθώ ή να βάλω τον εαυτό μου για πάντα σε ύπνο. Έτσι, συγκρίνω διάφορες συνταγές και βρίσκω αυτές που φαίνονται νόμιμες. Θα σαρώσω το αρχείο της κυψέλης, το errowid, το rhodium, και τότε βρέθηκα εδώ. Πιστεύω ότι εδώ υπάρχει πραγματική γνώση που μπορεί να αποκτηθεί.
 

Arachne

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Γεια σε όλους,

Έψαχνα για έναν νέο προμηθευτή καθινώνων επειδή ο δικός μου διακόπηκε και βρήκα αυτό το φόρουμ :)
 

Singlerem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Μέσω της σκηνής r και του τηλεγραφήματος δεν είμαι σίγουρος ποιο από τα δύο πρώτα
 

kingbr

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2023
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
darknetlivedotcom ψάχνει για καλό χασίς και πράγματα
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Έχω διαβάσει για το BB σε διάφορα φόρουμ και ιστότοπους για να έχω μια καλή και πλήρη ιδέα για εσάς, αλλά όλα ξεκινούν από το Dread όπου βρήκα για πρώτη φορά την ύπαρξη αυτού του φόρουμ. Πραγματικά χαίρομαι που βρήκα μια τέτοια κοινότητα! Ελπίζω σε μια ευτυχισμένη, τονωτική και μακροχρόνια συνύπαρξη ώστε να μπορέσουμε όλοι μαζί να αναπτυχθούμε με τον καλύτερο τρόπο!
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Είδα πρώτα τα βίντεό σας στο YouTube και μπόρεσα να δω ότι η χημεία ήταν στη σωστή της μορφή. Είδα τον σύνδεσμο του κρεμμυδιού σας στο Dark Webb στην περιγραφή και το κάρφωσα όταν ήρθε η ώρα να βρω τη συντεχνία των χημικών μου.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Υπήρχε ένας σύνδεσμος σε ένα σχόλιο στο youtube για ένα βίντεο του θείου fester, ξεχνάω σε τι ακριβώς, αλλά βρέθηκα όλη τη νύχτα να παρακολουθώ το τμήμα βίντεο. Εκτιμώ πολύ αυτό που κάνετε εδώ.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Πήρα τη συμβουλή του χρήστη fro. Χαίρομαι που βρήκα αυτό το μέρος!
 
Top