Πώς μάθατε για εμάς; Είναι σημαντικό για εμάς.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Πώς μάθατε για το φόρουμ μας;
Παρακαλούμε αφήστε πληροφορίες στα σχόλια σχετικά με το πώς μας βρήκατε
 

THeCavalry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ζήτησα από έναν τύπο ένα μέρος για να κάνω κάποιου είδους ερωτήσεις στο tor2door, αλλά μετά συνειδητοποίησα ότι υπάρχει σύνδεσμος προς την τοποθεσία στον κατάλογο του darknetlive
 

savantmic

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Έχω αποθηκεύσει μια λίστα με .onion στον υπολογιστή μου και σήμερα σκέφτηκα να δω αν κάποια από αυτές είναι καλή. Η πρώτη που δοκίμασα ήταν αυτή. Νομίζω ότι αυτό είναι το καλύτερο μέρος που έχω επισκεφθεί ποτέ στο Tor. Έχω πολλές ερωτήσεις και ελπίζω κάποιος από εσάς να έχει υπομονή.
 

Code_6

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2022
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Βρήκατε το φόρουμ στο καθαρό δίχτυ σε μια σκοτεινή ιστοσελίδα καταχώρισης ιστοσελίδων. Ελπίζω να μην είναι κάποιο honeypot, φαίνεται αρκετά καινούργιο με λίγα μέλη.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Γεια σας. Τι παράγετε; Έχετε κατάλογο προϊόντων και τιμές; Μπορείτε να μου στείλετε αυτές τις πληροφορίες με προσωπικό μήνυμα;
 
Last edited by a moderator:

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
ήρθα σε πολλές φορές έρευνα σχετικά με τη σύνθεση noids στο dread... πολύ καιρό για να βρω αυτό το μέρος και εντυπωσιάστηκε με όλα τα thx για όλους τους συντελεστές
 

holesingroin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Το όνομά σας σας αποβάλλει κύριε. ΟΛΟΙ έχουν ακούσει για εσάς. Μόλις γύρισα από τη Σελήνη και άκουσα το όνομά σας να ακούγεται ακόμα και εκεί πάνω! Έκανα πατινάζ σε σκοτεινά μέρη για πολύ καιρό.
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Πήρα σύνδεσμο από την εξωγήινη αγορά
 

Elron

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
είδα την αγγελία σας στο justkill χαίρομαι που το βρήκα αυτό είναι το είδος του φόρουμ μου!!!
 
Top