Πώς μάθατε για εμάς; Είναι σημαντικό για εμάς.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Πώς μάθατε για το φόρουμ μας;
Παρακαλούμε αφήστε πληροφορίες στα σχόλια σχετικά με το πώς μας βρήκατε
 

LilyPods

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Είδατε ένα βίντεο μιας σύνθεσης DET και δουλέψατε αντίστροφα για να βρείτε τον ιστότοπο. Είμαι πολύ χαρούμενος που βρίσκομαι εδώ. Θα αρχίσω να συνεισφέρω όπου μπορώ. Σας ευχαριστώ για τη δημιουργία αυτού του χώρου.
 

simogne

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Έκανα περιήγηση στον ιστότοπο Ahmia.onion και έψαξα κάποιες λέξεις όπως "σύνθεση φαρμάκων" επειδή με ενδιέφερε η διαδικασία και με οδήγησε εδώ. Από τότε ερωτεύτηκα αυτό το φόρουμ και μόλις σήμερα δημιούργησα λογαριασμό! :)
 

789gfdsfghfgj

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Έφτασα εδώ μέσω μιας διαφήμισης στο facebook :/ που με ανησυχεί κάπως και με κάνει να αισθάνομαι ότι αυτό θα μπορούσε να είναι ένα honeypot
Θα μου άρεσαν μερικά RC ket ανάλογα tho
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ο παρατηρητικός χρήστης θα παρατηρήσει ότι έχουμε πολλές διαφημίσεις, περισσότερες από οποιονδήποτε άλλον. Αυτό μας επιτρέπει να απευθυνθούμε στο κοινό-στόχο μας. Δεν είναι πραγματικά πολύ εύκολο, δεδομένης της εστίασης του φόρουμ. Πολλοί άνθρωποι απλά δεν εγγράφονται στο φόρουμ, απλά το μελετούν. Έχουμε όλο το περιεχόμενο, εκτός από το τμήμα RC, στη δημόσια σφαίρα. Σχεδιάζουμε να προσθέσουμε περισσότερες λειτουργίες για να παρακινήσουμε τους ανθρώπους να εγγραφούν και να λάβουν ενεργό μέρος στη ζωή του φόρουμ. Ό,τι κι αν νομίζετε, μπορείτε απλά να μελετήσετε σχεδόν όλες τις πληροφορίες μέσω ενός προγράμματος περιήγησης tor χωρίς JS και χωρίς καν να εγγραφείτε.
 

Rad Vam

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
 

benzylben

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Το βρήκατε μέσω μιας αγγελίας τρόμου. Αυτό το φόρουμ μπορεί να έχει κάποιες πραγματικές δυνατότητες, αφού δεν υπάρχουν πολλά ενεργά φόρουμ για τέτοιου είδους θέματα. Υπάρχουν τα δύο subreddits που δεν πρέπει να κατονομαστούν, αλλά είναι το reddit, οπότε δεν είναι ακριβώς το καλύτερο μέρος για να συζητήσετε τη χημεία των φαρμάκων.
 

M3thodman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Έψαχνα για συνδέσμους και έπεσα πάνω σε μια λίστα συνδέσμων και το όνομα μου έφερε αναμνήσεις όταν τα αδέρφια μου και εγώ ψήναμε κέικ. Έπρεπε να συμμετάσχω και να προσπαθήσω να μάθω τον τρόπο με τον οποίο γίνεται ο σκοπός. Η ποιότητα είναι πολύ σημαντική.
 

051_013

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Σας βρήκα στο darkweblink! Χαίρομαι που βρίσκομαι εδώ!
 
Top