Question Πόσο δύσκολη είναι η εισαγωγή πάστας βάσης κόκας ή υδροχλωρικής κοκαΐνης από τη Λατινική Αμερική στην Ευρώπη;

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Πόσο δύσκολο είναι να αποφύγει κανείς τους τελωνειακούς ελέγχους και να βρει μια σοβαρή και νόμιμη επαφή (χωρίς να εξαπατηθεί) στην προέλευση που είναι πρόθυμη να εξάγει στην Ευρώπη;
Σας ευχαριστώ όλους!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Τι θα λέγατε για το τσάι coca mate de coca ή hoja; Πόσο δύσκολο είναι να το στείλετε επανασυσκευασμένο ως διαφορετικό είδος "τσαγιού";

Θα με ενδιέφερε αυτό, αν κάποιος μπορεί να μου υποδείξει έναν ιστότοπο που δεν είναι απάτη ή να με βοηθήσει εδώ.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Οι μέθοδοι αποστολής είναι πάρα πολλές και σχεδόν όλοι τις γνωρίζουν στη χώρα μου. Αυτό που πρέπει να μάθετε είναι αν το φύλλο κόκας είναι νόμιμο ή παράνομο για εξαγωγή τόσο στη χώρα μου όσο και στη χώρα σας. Εάν πρόκειται να παραχθεί το προϊόν που πολλοί θέλουν, θα ήταν αδύνατο να μεταφερθεί λόγω της ποσότητας του φύλλου κόκας που θα χρησιμοποιηθεί και επειδή είναι φυτικής προέλευσης, θα πρέπει να πληροίτε πάρα πολλές απαιτήσεις και να έχετε μια εταιρεία για να δηλώσετε τη χρήση και τους φόρους, αλλά απ' όσο καταλαβαίνω είναι παράνομη η εξαγωγή του
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Σας ευχαριστούμε @auc για όλες αυτές τις πληροφορίες. Για μένα θα ήθελα να κάνω ένα μικρό προσωπικό ποσό. Το 1 κιλό φύλλων θα ήταν αρκετό. Δεν ασχολούμαι με την πώληση, μόνο η χημεία με ενδιαφέρει πολύ. Στη χώρα μου οτιδήποτε σχετίζεται με την κόκα εκτός αν είναι "αποκοκανοποιημένο" είναι παράνομο.

Γι' αυτό ρώτησα ότι νομίζω ότι το αλεσμένο φύλλο θα ελεγχόταν πολύ λιγότερο από την ίδια την κοκαΐνη. Θα ήταν εύκολο να το ονομάσω "πράσινο τσάι" και να το ρισκάρω με το τελωνείο. Το ίδιο με την παραγγελία οποιασδήποτε άλλης συσκευασίας ναρκωτικών νομίζω, πάντα θα υπάρχει ένας εγγενής κίνδυνος, αλλά αυτό που κάνουμε για να τον ελαχιστοποιήσουμε είναι πάντα το κλειδί.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Όλα είναι δυνατά στη ζωή, πρέπει να τα δοκιμάσετε. Σας συνιστώ μόνο να μην δίνετε πληροφορίες για την κατοικία σας. 1k φύλλο δεν είναι τίποτα για την παραγωγή κόκας αν αυτός είναι ο σκοπός για να πάρετε περίπου 1kl κόκας χρειάζεστε περισσότερα από 36 arroa φύλλο που κάθε arroa είναι 25kl Ελπίζω να με καταλάβατε
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ναι, ξέρω ότι αυτό το φύλλο 1 έως 1,5kg παράγει περίπου 10g +- αν οι αναλογίες είναι σωστές.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Νομίζω ότι φτάνει, το τελωνείο δεν εξετάζει όλες τις συσκευασίες και λιγότερο στη χώρα προέλευσης

Ψάχνω κάποιον να μου στείλει 7 γραμμάρια.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Είναι οι σαρωτές, σε δευτερόλεπτα γνωρίζουν ότι ένα οργανικό προϊόν περνάει από τις χρωματιστές πλάτες και το αναθεωρούν, είναι πολύ εύκολο να το εντοπίσουν. Πρέπει να δείτε ποιος είναι ο τολμηρός που μπορεί να σας στείλει 7g, δεν είναι κερδοφόρο για τόσο πολύ πυρετό
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
όλα τα πακέτα δεν σαρώνονται είναι αδύνατον, εκτός από τα γράμματα
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Δεν έχουν αρκετούς υπαλλήλους για να επιθεωρούν πακέτο προς πακέτο, φανταστείτε τον αριθμό των παραγγελιών που περνούν ημερησίως από το τελωνείο. Ορισμένα πακέτα κατάσχονται, αλλά η συντριπτική πλειοψηφία περνάει. Νομίζω ότι...
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Λοιπόν, αν νομίζετε ότι είναι τόσο εύκολο, πρέπει να το δοκιμάσετε 😉 Από την πλευρά μου, έχουμε κουραστεί να κάνουμε πολλά πράγματα και ξέρουμε πώς λειτουργούν αυτά τα θέματα στη χώρα μας, οπότε μπορώ να διαψεύσω όποιον νομίζει ότι είναι τόσο εύκολο. Σας καλώ να το κάνετε, γιατί εγώ δεν το κάνω. Εγώ θα το έκανα και ότι έχω τα πάντα πιο εύκολα και πιο προσιτά
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Λοιπόν, αν νομίζετε ότι είναι τόσο εύκολο, πρέπει να το δοκιμάσετε 😉 Από την πλευρά μου, έχουμε κουραστεί να κάνουμε πολλά πράγματα και ξέρουμε πώς λειτουργούν αυτά τα θέματα στη χώρα μας, οπότε μπορώ να διαψεύσω όποιον νομίζει ότι είναι τόσο εύκολο. Σας καλώ να το κάνετε, γιατί εγώ δεν το κάνω. Εγώ θα το έκανα και ότι έχω τα πάντα πιο εύκολα και πιο προσιτά
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
εντελώς ψευδής
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Πληρώνω για τα έξοδα αποστολής και το υλικό και δίνω μια διεύθυνση όπου θα το παραλάβω στην Ευρώπη, αλλά δεν μπορώ να κάνω

αν φτάσει καλά αν όχι τότε τίποτα χαχαχα κρατάω το στόμα μου κλειστό αλλά αμφιβάλλω αν ΟΛΑ τα γράμματα και τα πακέτα είναι συστημένα
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Πληρώνω για τα έξοδα αποστολής και το υλικό και δίνω μια διεύθυνση όπου θα το παραλάβω στην Ευρώπη, αλλά δεν μπορώ να κάνω

αν φτάσει καλά αν όχι τότε τίποτα χαχαχα κρατάω το στόμα μου κλειστό αλλά αμφιβάλλω αν ΟΛΑ τα γράμματα και τα πακέτα είναι συστημένα
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Bulksplit φάκελοι πλοίου?,to usa possible?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Τα βήματα που ακολουθούνται είναι τα εξής: φτάνει στο τελωνείο, περνάει από έναν σαρωτή αν δείξει ότι είναι κάτι σκονισμένο και δίνει έναν τόνο στους σαρωτές στις οθόνες ελέγχεται ότι απλό χωρίς να σπάσουν οι ετικέτες σακούλες βάζουν διάφορους τρόπους μεταξύ αυτών αυτό το μηχάνημα που είναι πιο ακριβές και τα σκυλιά κατά των ναρκωτικών ελέγχουν συνεχώς τις οσμές, εδώ υπάρχει ένα άλλο επίπεδο ελέγχου, γι' αυτό ξέρουμε ότι πρακτικά όλα πέφτουν
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ανιχνευτές ιχνών, πρώτο στάδιο και τελευταίο, δεν χρειάζονται σκυλιά.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
σκυλιά χρειάζονται ξαφνικά στη χώρα τους που δεν χειρίζονται αυτό το θέμα. καθώς στη χώρα μας υπάρχουν όλα τα είδη των ελέγχων
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Έχετε [Reship Repacking] Companies] στην Κολούμπια,για διεθνείς αποστολές στην Ευρώπη;
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Έχετε τη δυνατότητα να παραδώσετε το πακέτο στον ταχυμεταφορέα;
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Έχω τη δυνατότητα πολλών πραγμάτων, αλλά επαναλαμβάνω ότι δεν είναι κερδοφόρο για εμάς
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Όλοι γνωρίζουν thouse μηχανές nothink new.Does είναι δυνατή η μετατροπή σε diffrent cas προϊόν; και να στείλετε στην Κίνα, και από την Κίνα στην Ευρώπη;
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Έτσι νομίζω, το σκεφτόμουν κι εγώ αυτό
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Φανταστική μορφή,,,,Μετατρέψτε σε βασική μορφή,και αναμείξτε με,κόλλα εποξειδίου ακετόνης,αγοράστε δύο,προστατευτικά οθόνης μπλε φωτός για υπολογιστές,σκληρυμένο γυαλί,και συγκολλήστε τα μεταξύ τους,για να τα κάνετε διαφανή.Στα 4corners εφαρμόστε πραγματική εποξειδική κόλλα,όχι αναμεμειγμένη με βασική μορφή,η εξωτική της δεν είναι φθηνή.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Και να στείλετε πίσω στην Κίνα:)
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Η άνοδος των εργαστηρίων κοκαΐνης στην Ευρώπη σηματοδοτεί τον "θάνατο" του λαθραίου τούβλου κοκαΐνης

Νέο άρθρο από το vice, αναφέρει ότι η κοκαΐνη είναι σχεδόν μη ανιχνεύσιμη στο πλαστικό και αν το άτομο που παραλαμβάνει την κοκαΐνη στην Ευρώπη συλληφθεί είναι δύσκολο να αποδειχθεί ότι γνώριζε ότι το προϊόν ήταν εμποτισμένο με κοκαΐνη.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Στα λάστιχα έχει καμουφλαριστεί αλλά αυτός ο τρόπος είναι ήδη παλιός και αυτό το φθινόπωρο έχουν πέσει σχεδόν όλα τα είδη των ναυτιλιακών εντύπων επειδή εδώ είναι πολύ καλά εκπαιδευμένοι για το θέμα αυτό. Και αν νομίζετε ότι είναι εύκολο, όσοι βλέπουν αυτό το θέμα της ναυτιλίας ως πολύ εύκολο θα πρέπει να το δοκιμάσουν. Καλή τύχη.
 
Solution
Top