Πώς η κοκαΐνη κρακ είναι 40$ στο Ιράν;

thebean

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, είμαι από το Ιράν. και δοκίμασα κρακ κοκαΐνη πριν από περίπου 2 μήνες, έψαξα λίγο και ανακάλυψα. η τιμή είναι γελοία. είναι περίπου 1.700.000 (40$) ριάλ στα σύνορα και μπορείτε να το βρείτε στις πόλεις για περίπου 2.500.000 (60$) ριάλ. έψαξα σε πολλές διαδικτυακές αγορές και αυτή η τιμή είναι πολύ χαμηλή. Είμαι αρκετά σίγουρος ότι το κρακ εδώ δεν είναι καθαρό. αλλά έχω κάποια ερώτηση. είναι δυνατόν να φτιάξεις κοκαΐνη στο σπίτι; ή υπάρχει κάποιο ναρκωτικό όπως το κρακ; σε μορφή πέτρας για εισπνοή. είναι δυνατόν να αγοράσεις καθαρό κρακ μόνο για 40$; πώς μπορώ να ελέγξω την καθαρότητα; υπάρχει κάποια εναλλακτική λύση για το κρακ εκτός από τη μεθαμφεταμίνη;
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Γιατί η κοκαΐνη κρακ στο Ιράν είναι τόσο φθηνή;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Πόσα παίρνετε; Μπορώ να αγοράσω ένα χτύπημα κρακ για 7 δολάρια, αν θέλω μπορεί να είναι 0,1 γραμμάρια. Χωρίς να ξέρω πόσο ποσότητα κανείς δεν μπορεί να πει πού είναι φθηνό ή ακριβό. Μπορείς να βγάλεις μια φωτογραφία; Το κρακ είναι αρκετά διακριτικό από την εμπειρία μου.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Νομίζω ότι ανά ένα γραμμάριο 40 usd
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Πιθανότατα δεν έχει σχέση με την κοκαΐνη. Ακόμα και στις ΗΠΑ να κοπεί αρκετά βαριά για να μπορέσει να πουληθεί σε αυτή την τιμή , δεν θα σχημάτιζε πέτρα. Αυτή είναι μόνο η γνώμη μου που βασίζεται σε πολύ λίγες πληροφορίες. Αν μπορείς να βγάλεις φωτογραφία, στείλε την.
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
ήταν ηρωίνη κρακ ή συμπιεσμένη ηρωίνη
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Αδερφέ, υπάρχει σίσα/μεθ στο κρακ σου^^
 
Top