Question Πώς να εξαγάγετε το MDMA αναμεμειγμένο με άλλη σκόνη, όπως σκόνη συμπληρώματος πρωτεΐνης

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Γεια σας παιδιά, θέλω το άτομο που θα μου απαντήσει να γνωρίζει καλά το πλύσιμο του MDMA και τις βασικές χημικές επιστήμες.

Η ερώτησή μου είναι, Εάν βάλω πλήρως κονιοποιημένο MDMA σε συμπλήρωμα πρωτεΐνης και αναμείξω τις δύο σκόνες (σκόνη συμπληρώματος πρωτεΐνης + σκόνη MDMA)

Μπορώ να ξαναεκχυλίσω MDMA από αυτό το μείγμα με τη μέθοδο της κρυστάλλωσης ή με οποιαδήποτε χημική μέθοδο; Νομίζω ότι αυτό το πράγμα είναι σαν πλύση MDMA ή κάνω λάθος;

Σας ευχαριστώ όλους.
;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Γεια σας, ναι, μπορείτε. Μπορείτε να πραγματοποιήσετε ένα πείραμα με μικρή ποσότητα σκόνης MDMA και πρωτεΐνης. Στη συνέχεια, εξάγετε το MDMA με εκχύλιση α/β.
Διαβάστε επίσης: Μέθοδος καθαρισμού MDMA/ecstasy
 
Last edited:

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Σας ευχαριστώ πολύ αγαπητέ @G.Patton, έχω διαβάσει το νήμα της μεθόδου καθαρισμού MDMA/ecstasy, και διάβασα για την εκχύλιση οξέος-βάσης (α/β εκχύλιση).

1. Ο τρόπος που γράψατε στο νήμα σας (πλύσιμο/καθαρισμός με ακετόνη) λειτουργεί για την περίπτωσή μου;
Θα ήθελα να παρατηρήσω ότι η αναλογία του μείγματος είναι 1:20 (MDMA: σκόνη πρωτεΐνης).

2. Μπορείτε να μου δώσετε συμβουλές ή να μου προτείνετε νήματα που πρέπει να διαβάσω για να μάθω περισσότερα σχετικά με τον τρόπο εκχύλισης του MDMA με τη μέθοδο α/α εκχύλισης;
 
Top