Πώς να παραγγείλετε με ασφάλεια πρόδρομες ουσίες/εξοπλισμό;

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Πρέπει να χρησιμοποιήσω ψεύτικο όνομα; Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω τη διεύθυνση οπουδήποτε αλλού εκτός από το σπίτι μου πραγματικά, αλλά είναι ασφαλές να χρησιμοποιήσω τη διεύθυνση του σπιτιού μου; Θα είχε σημασία αν αγόραζα απλά γυάλινα σκεύη (ποτήρια ζέσεως, φιάλες, συμπυκνωτές παλινδρόμησης κ.λπ.) από το eBay ή το amazon;
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Τα γυάλινα σκεύη δεν αποτελούν πρόβλημα ούτε είναι παράνομα, οπότε νομίζω ότι είστε εντάξει. Επίσης δεν είμαι σίγουρος τι εννοείς με τον όρο "πρόδρομες ουσίες" σε αυτή την περίπτωση αλλά αν εννοείς όπως ενώσεις που ταξινομούνται από το νόμο ως πρόδρομες ουσίες δεν θα μπορέσεις να αγοράσεις τις περισσότερες από αυτές εκτός αν έχεις ένα βαποράκι σε μια εταιρεία χημείας που μπορεί να τις προμηθευτεί για σένα. Επίσης, δεν μπορεί να κατασκευάσει πρόδρομες ουσίες οποιαδήποτε εταιρεία χημείας. Συνήθως πωλούνται μόνο σε εταιρείες φαρμακολογίας για παράδειγμα. Δεν μπορείτε να παραγγείλετε πρόδρομες ουσίες χωρίς άδεια. Επίσης, αν παραγγέλνεις χημικές ουσίες δεν θα χρησιμοποιούσα ψεύτικο όνομα. Αυτό είναι το είδος των πραγμάτων που σε βάζουν στη λίστα παρακολούθησης - χρησιμοποιώντας ψεύτικο όνομα και παραγγέλλοντας στη διεύθυνσή σου. Για τους μπάτσους αυτό ακούγεται σαν να κρύβεις κάτι. Βρες μια νόμιμη χρήση για τα χημικά που παραγγέλνεις. Αν σας ρωτήσουν γι' αυτό, απλά πείτε το.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ευχαριστώ για τις συμβουλές. Όσον αφορά τις ερωτήσεις σας - όταν είπα πρόδρομες ουσίες εννοούσα πράγματα όπως η ακετόνη, η ισοπροπανόλη, το υδροξείδιο του νατρίου κ.λπ. Πράγματα που θα χρειαζόμουν για τη σύνθεση της αμφεταμίνης. Βρήκα πολλές καταχωρίσεις αυτών των χημικών ουσιών στο eBay και σκέφτηκα ότι σίγουρα θα ήταν ύποπτο αν κάποιος τα αγόραζε.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Εξ όσων γνωρίζω, ακόμη και αν πληρώσετε με πιστωτική κάρτα, η τράπεζά σας δεν μπορεί να δει τι ακριβώς παραγγείλατε και από ποιον πωλητή, υπό την προϋπόθεση ότι η αγορά ή ο πάροχος πληρωμών (οι διαδικτυακές πύλες 3ου μέρους που χρησιμοποιούν ορισμένοι ιστότοποι για τη διεκπεραίωση της πληρωμής, συνήθως ανακατευθύνεστε σε μια ξεχωριστή σελίδα όπου εισάγετε τα στοιχεία της πιστωτικής σας κάρτας) δεν παρέχουν αυτές τις εθελοντικές πρόσθετες πληροφορίες που δεν απαιτούνται για να προχωρήσει η πληρωμή. Οι αγορές όπως η Ebay ή κατά κανόνα οποιεσδήποτε αγορές κινεζικής προέλευσης δεν την παρέχουν. Αν παραγγείλετε εκεί, η πληρωμή αποστέλλεται πρώτα σε έναν λογαριασμό που ανήκει στην αγορά και στη συνέχεια την προωθούν στον πωλητή, πράγμα που σημαίνει ότι αν παραγγείλετε κάτι "ύποπτο" όπως χημικά, η τράπεζά σας δεν μπορεί να δει ότι όντως παραγγείλατε χημικά, παρά μόνο ότι παραγγείλατε κάτι από το Ebay.

Ωστόσο, η συσκευασία εξαρτάται από τον πωλητή! Η παραγγελία παράνομων πραγμάτων είναι επικίνδυνη, ειδικά όταν το πακέτο διασχίζει δικαιοδοσίες κατά τη διάρκεια της αποστολής (όταν το πακέτο πηγαίνει από την ΕΕ στις ΗΠΑ ή το αντίστροφο), οπότε και ελέγχεται από το τελωνείο. Αν η ετικέτα γράφει το όνομα μιας παράνομης χημικής ουσίας θα το κατασχέσουν. Το ίδιο και όταν το αναγνωρίζουν ή το περιεχόμενο του πακέτου φαίνεται γενικά ύποπτο όταν σαρώνεται. Παρόλα αυτά από την εμπειρία μου οι πωλητές χημικών ουσιών είναι αρκετά καλοί στο να ονομάζουν τις συσκευασίες ως κάτι άλλο για να αποφύγουν τις υποψίες. Το κάνουν αυτό ακόμη και με νόμιμες χημικές ουσίες. Εάν αποφεύγετε τους εντελώς ύποπτους πωλητές και τις αγορές θα πρέπει να είστε μια χαρά. Μπορείτε να ρωτήσετε σε αυτό το φόρουμ, συνήθως κάποιος που έχει ήδη παραγγείλει από εκεί μπορεί να επαληθεύσει τη νομιμότητα. Εγώ ο ίδιος δεν παραγγέλνω ποτέ χημικά από χώρες εκτός της γενικής μου δικαιοδοσίας και δεν είχα ποτέ πρόβλημα εξαιτίας αυτού.

Δεν θέλω να σας τσιγκλήσω για κάτι τόσο ασήμαντο, αλλά τα χημικά που αναφέρατε δεν είναι "πρόδρομες ουσίες". Πρόδρομη ουσία είναι μια χημική ουσία που αποτελεί θεμελιώδες δομικό στοιχείο στην τελική ή προτελευταία σύνθεση (με σύνθεση που αποτελείται από λειτουργικές ομάδες και άτομα διατεταγμένα με τρόπο που έχει άμεση εφαρμογή στη σύνθεση παράνομων ενώσεων). Μια πρόδρομη ουσία γενικά τροποποιείται, (επεκτείνεται ή μειώνεται) για να προκύψει μια παράνομη ένωση. Πράγματα όπως το NaOH ή το IPA είναι διαλύτες που δημιουργούν μόνο τις συνθήκες που είναι απαραίτητες για την αντίδραση της πρόδρομης ουσίας. Σε αντίθεση με τις πρόδρομες ουσίες, αυτές είναι συνήθως εναλλάξιμες και παρέχουν το ίδιο ή παρόμοιο αποτέλεσμα. Τέτοιοι διαλύτες με ένα εξαιρετικά ευρύ φάσμα εφαρμογών είναι συνήθως νόμιμοι και εντελώς ύποπτοι. Από την εμπειρία μου συνιστώ να προετοιμάζετε πάντα μια εξήγηση για τη νόμιμη χρήση κάθε χημικού που παραγγέλνετε. Ακόμα και όταν είστε ύποπτοι εκ των υστέρων μπορείτε να αποφύγετε τη δίωξη αν κάνετε να φαίνεται ότι τα χρησιμοποιήσατε νόμιμα.

Χαίρομαι που βλέπω άλλον έναν παράνομο χημικό ανάμεσά μας. Απολαύστε τη βόλτα. Συμπεραίνοντας από τις ερωτήσεις σου υποθέτω ότι μόλις ξεκινάς αυτό το ταξίδι, οπότε ως φιλική συμβουλή περίμενε ότι θα τα σκατώσεις. Μην νομίζετε ότι μπορείτε να αποφύγετε όλα τα λάθη ή τις συνέπειες. Αν δεν έχετε εξωπραγματικές προσδοκίες δεν μπορείτε να απογοητευτείτε όπως λέω.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Βλέπω απαντήσεις ur πάντα ,απαντώντας people.just FYI Νομίζω ότι u κάνει πολύ καλή δουλειά κάνοντας πολύ νόημα σε ό, τι έχω δει μέχρι στιγμής.im εδώ για να μάθουν έτσι πληρώνω πολύ προσοχή σε ό, τι οι άνθρωποι ρωτούν ή λένε ...
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Χαίρομαι που η δραστηριότητά μου σας βοήθησε με κάποιον τρόπο. Πάντα σκέφτομαι τις στιγμές που ξεκινούσα και θυμάμαι ότι ευχόμουν κάποιος να μου έλεγε τέτοιες απαντήσεις ή να μου παρείχε καθοδήγηση, οπότε αυτό προσπαθώ να κάνω.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Thats great man! Im ξεκινώντας από το μηδέν too.its ήταν ένα μικρό μυαλό boggling, το κεφάλι μου γυρίζει σε πολτό από wikipedia και msds δεδομένα cramming.i σχήμα περίπου άλλο 6months της αγοράς όλα όσα χρειάζομαι και τη μελέτη και θα πρέπει να είναι? Έτοιμος να δοκιμάσω μερικά μικρά βήματα του synth.lol.damn θα έπρεπε να το είχα κάνει αυτό πριν από 30 χρόνια φίλε! Lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Μου αρέσει γαμώτο ο τρόπος με τον οποίο συγκεντρώνετε τον εξοπλισμό με την πάροδο του χρόνου. Στην αρχή είναι σαν αυτό το μικρό σχέδιο που θέλεις να φτιάξεις μεθαμφεταμίνη, αλλά στη συνέχεια μετατρέπεται σε αυτό το ελίτ μυστικό εργαστήριο με όλα τα είδη εξοπλισμού που είναι απλά συγκλονιστικό. Όταν οι άνθρωποι ακούνε μυστικό εργαστήριο, τους έρχονται στο μυαλό τα σκατο-ψευδο-μεθαμφεταμφοποιημένα εργαστήρια, αλλά μετά κοιτάς το εργαστήριό σου και είναι σαν τι; Είναι αυτό αληθινό; Πώς γίνεται αυτό το παράνομο εργαστήριο να μοιάζει με νόμιμο...
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Δεν είμαι καν σίγουρος ότι σκοπεύω να φτιάξω, παραθέτω, "μεθαμφεταμίνη" ή ότι είμαι καν αρκετά έξυπνος. ο λογαριασμός μου στην amazon έχει ξεφύγει από την αναθεματισμένη οροφή και ανακαινίζω τον μικρό μου χώρο για να χωρέσω τα σκατά. οτιδήποτε μπορεί να προκαλέσει εθισμό, ακόμα και χωρίς "επιθυμητό αποτέλεσμα". το έχω σκεφτεί αυτό εδώ και χρόνια και το έχω αποδείξει ότι είναι αλήθεια. αν έλεγα αυτά τα πράγματα σε έναν ψυχίατρο θα μου έβαζε ετικέτα με αγχώδη διαταραχή bogas.Οι προθέσεις μου είναι πολύ εστιασμένη σε μια κατεύθυνση που οι άλλοι πιθανότατα wouldnt understand.as όσον αφορά αυτό που u είπε, ίσως προσεγγίζοντας ένα εργαστήριο από μια πιο ανώτερη κατάσταση του μυαλού κάνει τα πράγματα πολύ πιο νόμιμη στην προβολή, δεν είναι πραγματικά sure.one πράγμα είναι σίγουρο, δεν ass holes είναι να με πάρει σε ένα '' δεν πλοίο scam ''.granted '' i dont έχουν ένα προϊόν, αλλά im σε μια πιθανή κατεύθυνση προς κάτι!δείτε την απάντησή μου, αν u θα, να '' καφέ σούπα ρύζι '', u μπορεί στη συνέχεια να δείτε προβληματικό δίλημμα μου.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Έχω αγοράσει σχεδόν όλα μου τα γυάλινα σκεύη και τον εργαστηριακό εξοπλισμό από το amazon και εδώ και εκεί κάποια ειδικά πράγματα από το ebay. Ive ήταν ένα χόμπι (ερασιτέχνης) χημικός για πολλά χρόνια, υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που το κάνουν αυτό, για να μην αναφέρουμε ότι τα γυάλινα σκεύη δεν αποτελούν απειλή για την DEA, τα χημικά που επικεντρώνονται σε αυτά. Κανείς δεν έχει ρωτήσει ποτέ για οτιδήποτε έχω αγοράσει.

Αλλά όσον αφορά την αγορά χημικών από το amazon; Είστε καλά να πάτε... Δεν πωλούν τίποτα αμφισβητήσιμο, οπότε είναι αρκετά ασφαλές. Φαίνεται να υπάρχουν πολλά σαν μέτρια παράνομα σκατά στο ebay, όπως το ιώδιο, ή περιστασιακά εμφανίζεται το LiAlH4 ή κάτι τέτοιο... Δεν ξέρω πώς να σας συμβουλέψω εκεί. Είμαι αρκετά σίγουρος ότι είναι εντάξει. Κάποιες εταιρείες κάνουν λάθη υποθέτω, ή δεν τα έχουν όλα μαζί, μικρότερες εταιρείες από την εμπειρία μου. Σου επιτρέπουν να αγοράσεις κάτι που συνήθως θεωρείται κάτι που πουλάνε μόνο σε επιχειρήσεις ή δεν θα στείλουν σε διεύθυνση κατοικίας. Για παράδειγμα, η αγορά βρωμοαιθανίου απαιτεί να έχετε άδεια σχεδόν παντού όπου έχω πάει στο διαδίκτυο, αλλά μετά από αρκετή αναζήτηση βρήκα μία που δεν απαιτεί άδεια, ή δεν το κατηγοριοποίησε ως κακό χημικό.... ή κάτι τέτοιο. Το αγοράζω από αυτούς μόνο μια φορά και δεν αγοράζω σε αρκετά μεγάλες ποσότητες για να τρομάξω κανέναν, οπότε δεν είναι πιθανό να υπάρξει πρόβλημα (όπως 250-500ml μια φορά). Αλλά τα βαριά πράγματα όπως τα χημικά της λίστας 1 της DEA, ή όποια κι αν είναι η οργάνωση της χώρας σας, ξεχάστε τα..... γίνεστε καλοί στη σύνθεση των δικών σας σκατά. Έτσι, όταν πρόκειται για χημικά, τότε πρέπει να είσαι πιο στρατηγικός.....

Είμαι σε μια μοναδική κατάσταση, είμαι αρκετά τυχερός που έχω ένα παλιό μαγαζί με χημικά κοντά μου. Πουλάνε κυρίως σε κολέγια και επιχειρήσεις σε τοπικό επίπεδο. Δεν είναι πραγματικά πολύ συνηθισμένα από τότε που υπάρχει το διαδίκτυο. Αλλά έχω περάσει μερικά χρόνια εκεί και με γνώρισαν ως έναν απλό χημικό της πίσω αυλής/ερασιτέχνη/χόμπι, και ήμουν νόμιμα αυτό για λίγο.... Έτσι, όταν ήρθε η ώρα να μπω στα διασκεδαστικά πράγματα, να αποκτήσω μέτρια δύσκολα πράγματα όπως νιτρώδες νάτριο, βοροϋδρίδιο του νατρίου, ακόμα και υπερμαγγανικό κάλιο ήταν εύκολο, ήταν σαν "βέβαια ορίστε, καλή διασκέδαση, τι φτιάχνεις αυτή τη φορά;" **εισάγετε ένα καλά μελετημένο ψέμα, και περιγράψτε μια αντίδραση που θα χρησιμοποιούνταν σε κάποιο χαζό πράγμα κολεγιακού επιπέδου που σας κάνει να φαίνεστε σαν να χάνετε τον χρόνο σας σε κάτι ηλίθιο** .... Θα βρεις το δρόμο σου.

Επίσης, διαβάστε αυτό για να μάθετε τα βασικά. Είναι από τη δεκαετία του '90, αλλά η προσέγγιση είναι ακόμα αρκετά παρόμοια ώστε να είναι ακόμα σίγουρα σχετική.
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 
Last edited:

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ευχαριστώ φίλε θα ρίξω μια ματιά για να προσπαθήσω να βρω κάποια καταστήματα χημικών προμηθειών. Είσαι στις ΗΠΑ γιατί φαντάζομαι ότι τέτοια καταστήματα είναι πιο εύκολο να βρεθούν από ό,τι εκεί που ζω εγώ στην Ευρώπη.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Ναι είμαι..... η Κίνα έχει τα πάντα όμως... ειδικά τα γυάλινα σκεύη. είναι στο ebay πολύ...
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
hey thanku for reply.boy i feel like a hellva idiot on forum but im here for the long haul.i dont give up for nothing when i get my head set on something.... im not sure if i should say this or not???.i maybe laughed off forum.lol.but my story is the ''''law took from me in 2011 something''' i needed to function.οι γιατροί ποτέ δεν είχαν την απάντηση και απλά έχασα την υπομονή μου με τους αδαείς εαυτούς τους.lol.im πολύ εξυπνότερη από αυτούς, αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι είμαι αρκετά έξυπνη για αυτό!.μόνο θεωρίες έχω, τι ήταν η ουσία και τα τελευταία χρόνια ήταν κόλαση προσπαθώντας να ''κυνηγήσω το φάντασμα του τι ήταν!''Αγοράζω πράγματα ένα κομμάτι τη φορά, αλλά είναι δύσκολο σε αυτή τη χώρα μου.Το μυαλό μου γίνεται χυλός από όλα τα δεδομένα που ρουφάω μέσα του.γέλια...έχω μια συγκεκριμένη μέθοδο στην τρέλα μου όσον αφορά το τι αγοράζω πρώτα και τι μελετώ πρώτα.'''thank u for link man'''' i read everything these days!!!i may have found a chemical mule, as'' never to sleep'' put it,love that term.my amazon purchases have gone crazy man...laugh lastly i feel like a real jackass to ask questions on here,im a very small fish in a hellva big pond!!!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Θα εκπλαγείτε από το τι ήταν σε θέση να κάνουν κάποιοι άνθρωποι που θα θεωρούσα ηλίθιους. Θέλω να πω ότι ακόμη και το απλό ψευδομαγείρεμα μεθαμφεταμίνης είναι αρκετά ενδιαφέρον και πολύπλοκο από την άποψη της χημείας.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Η αγορά αντιδραστηρίων του εξοπλισμού είναι το κύριο καθήκον κάθε εργαστηρίου. Πρόκειται για ένα πολύ σημαντικό στάδιο εργασίας στο οποίο μπορείτε να προσελκύσετε την προσοχή των ειδικών υπηρεσιών ελέγχου φαρμάκων. Τα αντιδραστήρια και ο εξοπλισμός μπορούν να παραγγελθούν στην Κίνα ή να αγοραστούν στην περιοχή σας. Πολλά εξαρτώνται από τη χώρα στην οποία εργάζεστε. Θα προσπαθήσω να γράψω οδηγίες για τον ασφαλή εφοδιασμό του εργαστηρίου με τα απαραίτητα αντιδραστήρια και εξοπλισμό στο εγγύς μέλλον.
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας, νέο μέλος, πρώτη ανάρτηση.
στο Ηνωμένο Βασίλειο, δεν ξέρω αν είναι ακόμα διαθέσιμο στο ebay, κάποιος γνωστός μου αγόρασε νιτρικό κάλιο, σκόνη θείου, και μετά 2 μήνες αργότερα θρυαλλίδα κανονιού.
παρακολούθησε βίντεο στο youtube, σχετικά με την παρασκευή μαύρης πυρίτιδας, και επειδή τα συστατικά ήταν στο ebay, νόμιζε ότι κανείς δεν θα παρακολουθούσε, καθώς αγόρασε από διαφορετικούς πωλητές και διαφημίζονταν για άλλες χρήσεις
όταν παρήγγειλε θρυαλλίδα για κανόνια, μία εβδομάδα αργότερα, όλες οι αρχές, όπως η αστυνομία/αποσυναρμολόγηση βομβών, μπήκαν στην πόρτα του και βρήκαν 76 γραμμάρια μαύρης πυρίτιδας.
4 χρόνια για κατοχή εκρηκτικής ύλης!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk 13605 48 6 εάν ελέγχεται
PMK 28578-16-7 δεν ελέγχεται ή μήπως ελέγχεται;
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
υποθέτω ότι το 28578 δεν ελέγχεται, αλλά. θέλω να ξέρω αν είναι ασφαλές να αγοράσω ούτως ή άλλως αυτό στις ΗΠΑ από τον προμηθευτή ABio ή τα εργαστήρια 2cb..κλπ. νατριοβοροχιδίδη επίσης. πόσα κιλά ή γραμμάρια μπορεί να αγοράσει η ai αλλά στις ΗΠΑ παρακαλώ αν κάποιος το ξέρει αυτό;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Πολλά από αυτά που διάβασα παραπάνω είναι εκ των πραγμάτων λανθασμένα και άλλα πράγματα θεωρώ ότι είναι λανθασμένα αλλά αποτελούν άποψη. Είπατε πρόδρομες ουσίες, αλλά ο κατάλογός σας ήταν διαλύτες και αντιδράσεις. Αγοράζω καθαρή ακετόνη στο Dollar General για $3,50/ 16 Oz με μετρητά θειικό οξύ, υδροχλωρικό οξύ, υποχλωριώδες νάτριο, υδροξείδιο του νατρίου, ξυλόλιο, τουλουλίνη, πετρελαϊκός αιθέραςκαι πολλά άλλα χημικά μπορούν να αγοραστούν με μετρητά στο κατάστημα υλικού, ανταλλακτικών αυτοκινήτων και στο Walmart. Κάποια από αυτά μπορεί να χρειαστούν απόσταξη ή εκχύλιση. Το Amazon πουλάει παράνομα πράγματα. Αγόρασα ένα γραμμάριο harmalibe hcl από το Amazon τον περασμένο μήνα. Έχουν παρακολουθήσει και πρόδρομες ουσίες. Το Ebay και το Etsy πωλούν επίσης λαθραία προϊόντα. Δεν πρόκειται να πω ότι είναι ασφαλές. Αγοράστε ό,τι μπορείτε με μετρητά ή χρησιμοποιήστε προπληρωμένη χρεωστική κάρτα.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Μάλλον φθηνό! Στη χώρα μου μπορείτε να πάρετε το 60% μόνο με περίπου 15-20 USD/λίτρο :( και πιθανότατα θα σας βάλουν σε λίστα παρακολούθησης.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Έχω κολλήσει με την απόσταξη 30% ή λιγότερο OTC Acetone :( Δεν είναι φτηνό ούτε πολύ πρακτικό αλλά είναι αυτό που έχω...
 
Top