Πώς να παραγγείλετε με ασφάλεια πρόδρομες ουσίες/εξοπλισμό;

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk 13605 48 6 εάν ελέγχεται
PMK 28578-16-7 δεν ελέγχεται ή μήπως ελέγχεται;
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
υποθέτω ότι το 28578 δεν ελέγχεται, αλλά. θέλω να ξέρω αν είναι ασφαλές να αγοράσω ούτως ή άλλως αυτό στις ΗΠΑ από τον προμηθευτή ABio ή τα εργαστήρια 2cb..κλπ. νατριοβοροχιδίδη επίσης. πόσα κιλά ή γραμμάρια μπορεί να αγοράσει η ai αλλά στις ΗΠΑ παρακαλώ αν κάποιος το ξέρει αυτό;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Υπάρχουν τουλάχιστον 8 μηχανισμοί για να μεταβείτε από την αιθανόλη στην ακετόνη. Θα μπορούσατε να παρασκευάσετε τη δική σας αιθανόλη και να την αποστάξετε και ορισμένες μέθοδοι παράγουν οξικό αιθυλεστέρα οξικό οξύ ή μυρμηκικό οξύ, τα οποία είναι εξίσου πολύτιμα με την ακετόνη. Θα μπορούσατε να παρασκευάσετε χημικές ουσίες και να τις πουλήσετε αντί γι' αυτό που κάνετε τώρα.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Στην πραγματικότητα μου ανοίξατε τα μάτια σε μια εντελώς νέα επιχείρηση! Θα κάνω κάποια έρευνα σχετικά με αυτό και αν διαπιστώσω ότι η απόδοση είναι καλή θα φροντίσω να προσπαθήσω να πουλήσω εδώ σε σας παιδιά :)
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Θα είχατε κάποιο έγγραφο/διδακτικό εγχειρίδιο/βίντεο/απόσπασμα σχετικά με τη σύνθεση;
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ο εργαστηριακός εξοπλισμός μπορεί να αγοραστεί και δεν παρουσιάζει προβλήματα.

Μέγιστα υγρά 5 λίτρα
Οργανικά 2kl

Ο προμηθευτής σας πρέπει να σας κάνει τη χάρη να κάνει τη φορολογική δήλωση για μια τιμή που δεν υπερβαίνει τα 30 usd για να αποφύγετε την καταβολή τελωνειακών φόρων και αν υπερβαίνει και διατηρεί το φορτίο, πληρώστε αυτό που ζητάτε και αυτό είναι όλο, κανένα πρόβλημα Αν ελέγχονται για την παραγωγή φαρμάκων εξαρτάται από τη χώρα και τα τελωνεία, τα οποία είναι καλά ενημερωμένα για όλα τα προϊόντα. Μέχρι το σημείο όπου ήταν σε θέση να εξάγει τα προϊόντα μου χωρίς πρόβλημα, επειδή δεν έχω καν έναν τρόπο να δικαιολογήσω αυτά τα προϊόντα.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Έχει κανείς στην Ευρώπη κάποια θετική εμπειρία με το made-in-china.com; Υπάρχουν κάποιοι πωλητές που διαφημίζουν τα precs συμπεριλαμβανομένου του 28578-16-7 ως αποστελλόμενα από τις αποθήκες στην Ευρώπη.
 
Last edited:

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Τι ωραίο παρατσούκλι που έχετε.

Σου λένε ψέματα, αν είναι όντως στην Ευρώπη, τότε γιατί δεν κανονίζεις να το παραλάβεις ή να σου το αφήσουν για επιπλέον κόστος; Εγώ αυτό θα έκανα, σίγουρα αν λειτουργούν κοντά σου με τόσο αξιόπιστη αποθήκη και υπαλλήλους, θα πρέπει να μπορούν να κανονίσουν συνάντηση για έναν σημαντικό πελάτη, έτσι δεν είναι;

Αυτό που πραγματικά θα συμβεί αφού πληρώσεις, είναι ότι θα λάβεις ένα tracking # που θα ενημερώνεται μόλις το πακέτο σου περάσει από τα ευρωπαϊκά τελωνεία, καθώς έχουν συμφωνίες προώθησης με ευρωπαϊκές εταιρείες. Μπορείτε να μαντέψετε τι θα συμβεί αν το πακέτο σας ελεγχθεί;

Είναι το ίδιο όπως και με την Aliex. Το στέλνουν από την Κίνα, αλλά παραδίδεται από την DHL, νομίζετε ότι ο ταχυμεταφορέας της γειτονιάς σας μόλις κατέβηκε από το αεροπλάνο;
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Δύσκολο να πούμε. Αν ήμουν ιδιοκτήτης μιας αποθήκης γεμάτης λαθραία προϊόντα, θα προτιμούσα να μην συναντήσω τους πελάτες μου αυτοπροσώπως, αλλά να τα στείλω με κάποια μυστική μέθοδο πληρωμένα με μετρητά.

Αλλά έχετε δίκιο. Φαίνεται πολύ καλό για να είναι η αλήθεια.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
ΣΤΗΝ LOKI μπορείτε να εμπιστευτείτε τον φίλο μου...
Δεν θα το δημοσίευα αυτό αν δεν το ήξερα εκ των πραγμάτων.. δυστυχώς, οι περισσότεροι Κινέζοι προμηθευτές δεν έχουν καν το προϊόν στο χέρι τις περισσότερες φορές και είναι απλά βιτρίνες για τη χημική εταιρεία που θα εξαφανιστούν αν έχετε πρόβλημα, μετά από όλα, δεν μπορείτε να είστε καν σίγουροι αν το όνομα που σας δίνουν είναι πραγματικό, θα μπορούσατε να μιλάτε με "πολλαπλούς" ανθρώπους, ενώ το μόνο που κάνετε πραγματικά είναι να στείλετε μήνυμα σε ένα γραφείο βοήθειας...
Δεν προσπαθώ να διαδώσω αρνητικά συναισθήματα για τους Κινέζους συνεργάτες μας, απλώς λέω ότι θα πρέπει να τους προσφέρετε την ίδια ποσότητα εμπιστοσύνης και ειλικρίνειας που σας προσφέρουν, η οποία είναι μηδενική. Βρίσκονται σε έναν εντελώς διαφορετικό κόσμο όπου δραστηριοποιούνται, αν σας πιάσουν, θα είστε μόνοι σας. Η μυστικότητά τους δεν πλησιάζει καν τους μεσαίου επιπέδου πωλητές της σκοτεινής αγοράς και λειτουργούν μέσω του WHATSAPP, οπότε αυτό θα πρέπει να σας λέει αρκετά. Αν δεν μπορείτε να καταλάβετε πώς να τους αντιμετωπίσετε και να απομονωθείτε 200%, δεν πρέπει να το κάνετε- όπως ακριβώς συμβαίνει και με τις σκοτεινές αγορές. Ο LOKI είχε επιδρομή στα drops του από την swat μετά από διαφωνία με έναν πωλητή ναρκωτικών μια φορά πριν από χρόνια... Ο LOKI γέλασε όταν το μόνο που βρήκε η swat ήταν ένα μάτσο άνθρωποι που πυροβολούσαν ηρωίνη... παρόλα αυτά ο LOKI είχε ένα καλό drop που κάηκε επειδή χρησιμοποίησε την επιλογή escrow όταν ο πωλητής ισχυρίστηκε ότι το πακέτο είχε ήδη παραδοθεί... Ο LOKI δεν έθεσε θέμα, ο LOKI χρησιμοποίησε σωστά την υπηρεσία παρατείνοντας το χρόνο... Ο LOKI ονομάστηκε μεγάλος απατεώνας επειδή δεν απελευθέρωσε τα χρήματα αμέσως! Και ο LOKI θα καθόταν στη φυλακή εξαιτίας κάποιου πούστη αυτή τη στιγμή, αν ο LOKI δεν είχε την επιχείρησή του υπό έλεγχο. Ακούστε τη συμβουλή μου, ποτέ δεν μπορείτε να είστε πολύ ασφαλείς!

Ο ΛΟΚΙ ΞΕΡΕΙ
 

Promotion

See my products
Seller
Joined
May 28, 2023
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Ποια προϊόντα χρειάζεστε;
Μπορώ να σας πω πώς να παραγγείλετε με ασφάλεια πρόδρομες ουσίες.
 
Top