Defendant found to be a scammer Σας λέω να προσπαθήσετε να αποφύγετε να αγοράσετε από την wendy

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Προφανώς, η κατάσταση πρέπει να αντιμετωπιστεί. Γνωρίζω όμως ότι είστε υπεύθυνος αγοραστής και παίρνετε πάντα πολλά και συχνά. Έχω μόνο μια ερώτηση, γιατί δεν χρησιμοποιήσατε escrow;
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
δεν αποδέχτηκε escrow για αυτό το προϊόν
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Δεν είμαι στο Telegram. Δεν μπορώ να σας βοηθήσω
 

Thor369369

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
δεν υπάρχει πρόβλημα, επειδή δεν αγόρασα τίποτα, όταν αρνήθηκε το escrow, αγοράζω μόνο με escrow. ήταν απλά πληροφορίες ότι δεν δέχτηκε escrow για 5CL
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Το ίδιο ισχύει και για μένα με τα 125 γραμμάρια D-LAME. Αν δεν έχετε t έχουν πρόσβαση σε NMR δεν θα σας ξαναστείλουν ακόμα και αν παρέχετε αποδείξεις από τα σημεία τήξης αντιδραστήρια δοκιμή, pysical και χημικές ιδιότητες όλων των προϊόντων (αρχικά και γίνονται περαιτέρω στις αντιδράσεις €
) και αυτό δεν τους αρκεί, πρέπει να περιμένω εβδομάδες για να έχω το αποτέλεσμα της ταυτοποίησης των σκατά που μου έστειλαν. Αν δεν έχετε πρόσβαση σε NMR μην πάρετε το ρίσκο να χάσετε K€ και αν έχετε θέλετε πραγματικά να χάσετε εβδομάδες και να πληρώσετε για την ανάλυση για να ξαναστείλετε; Και μιλάμε μόνο για 125γρ, πουλάνε κιλά και δεν θέλουν να ξαναστείλουν αυτή την ποσότητα και σου ζητούν να αγοράσεις περισσότερα ακόμα και αν είσαι πραγματικά τακτικός αγοραστής πολλών χιλιάδων ευρώ μηνιαίως. 🤣 Προειδοποίηση ότι θα σας εξαπατήσουν αργά ή γρήγορα. Μην επικυρώσετε το escrow μέχρι να έχετε δοκιμάσει πλήρως κάθε προϊόν.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
@Quantik είσαι σε θέση να κάνεις προτάσεις που όλοι μπορούν να καταλάβουν ή σου αρέσει μόνο να ακούς τον εαυτό σου να μιλάει;
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Από τότε που ήρθε στο φόρουμ τα ηλίθια σχόλιά του έχουν φράξει αυτό που χρησιμοποιούσε για να είναι καταπληκτικές πληροφορίες χημείας. Θα με εξέπληττε αν μπορούσε να βράσει νερό.
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Αυτή μπορεί να είναι μια πολύ καθυστερημένη απάντηση. Πρέπει να ρωτήσω, την κοινότητα στο σύνολό της.

Γιατί δεν θα χρησιμοποιούσατε escrow για μια τόσο μεγάλη ανώνυμη παραγγελία;
Χαίρομαι επίσης που έμαθα ότι η ΒΒ διαθέτει πλέον αγορά.

Αν και το γεγονός ότι είναι ενεργοποιημένη η java είναι κάτι σαν δολοφόνος της χαράς, εμποδίζοντάς με να ψωνίσω ή να πουλήσω.

Έχω το δικό μου απόθεμα παράνομων αγαθών που θα μπορούσα να ανταλλάξω εδώ σε μια λογική ανταγωνιστική τιμή, καθώς μου αρέσει να μοιράζομαι παρεξηγημένα φαρμακευτικά αγαθά, τα οποία είναι πλέον διαθέσιμα με την τεχνολογία που επικεντρώνεται στην προστασία της ιδιωτικής ζωής και που το Tor, το XMR και η κρυπτογράφηση PGP προσφέρουν στις μάζες.
 
  • Like
Reactions: vis

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha πείτε το αυτό στον Ross Ulbricht!!! Ο κυριολεκτικός Στιβ Τζομπς του ΠΩΣ να πουλάς ναρκωτικά. Πήρε κάτι που ήδη υπήρχε και το έκανε κάτι που γνώριζαν ΟΛΟΙ.
Δεν μου αρέσει που το λέω, και δεν μου αρέσει που τον έπιασαν με την κατηγορία του βασιλιά - είναι τρέλα όταν παντού αλλού στο διαδίκτυο ο οικοδεσπότης δεν είναι υπεύθυνος για το τι δημοσιεύουν οι άλλοι.
Έκανε την αγορά ναρκωτικών ασφαλέστερη, με πολλούς τρόπους, από το να μην χρειάζεται να αλληλεπιδράσεις σωματικά με ανθρώπους μέχρι το γεγονός ότι οι άνθρωποι τείνουν πλέον να ανταγωνίζονται στην ποιότητα και την τιμή, πράγμα που κάνει τα πράγματα ασφαλέστερα.
Το ίδιο το γεγονός ότι δεν θα δει ποτέ ξανά την ελευθερία (είναι η θλιβερή πραγματικότητα, καθώς οι ΗΠΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΙΚΑΖΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ).
Αυτό παίρνει επειδή βοήθησε σχεδόν όλους εσάς να βρείτε έναν νεότερο, ασφαλέστερο τρόπο για να κάνετε εμπόριο.
είναι μια ΓΑΜΩΜΕΝΗ ΘΛΙΨΗΛΗ κατάσταση πραγμάτων - έχοντας κάνει 4 χρόνια σε φυλακή του Ηνωμένου Βασιλείου, είτε μου έδωσε είτε έκανε την υποκείμενη διαταραχή της προσωπικότητάς μου πολύ χειρότερη, επειδή πέρασα τόσο πολύ χρόνο μόνος μου.
Πραγματικά τον λυπάμαι, ακόμα και αν ήταν ένα ηλίθιο λάθος που τον έπιασαν, δημιουργούσε κάτι ξεχωριστό και ήταν πραγματικά στο χείλος του γκρεμού της πώλησης ναρκωτικών στο διαδίκτυο.
ήταν είτε το Silk Road είτε το BMreloaded - θα ήθελα ΑΚΟΜΑ να μάθω ποιος φιλοξενούσε το BMreloaded γιατί ποτέ δεν εξαπάτησε κανέναν ακόμα και όταν έκλεισε - σωστά, από φόβο αφού πιάστηκε ο Ulbright! Πρέπει να έβγαλε τόσα πολλά BTC όταν η τιμή πήγε στα τρελά μετά την πτώση του Silk Road...
Εντάξει, πιθανώς να ήταν πατσαρισμένο για προβλήματα ασφαλείας και θα γινόταν ddos'd σε ένα δευτερόλεπτο, αλλά και πάλι, είναι η ιδέα της ελευθερίας στο διαδίκτυο για την οποία τελικά αγωνιζόταν. Αυτό και λιγότερες "κακές" συμφωνίες ναρκωτικών. Είναι λυπηρό.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
becouse some supplier some goods do not sell with escrow and @Wendy Dreamer didn't want to sell this product with escrow, @Vivian Rose same does not want to sell this product with escrow.
 
  • Wow
Reactions: vis

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Εγώ προσωπικά επαναπροωθήθηκα του ψεύτικου δ κουτσού με πραγματικό στο τέλος
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top