Defendant found to be a scammer @irisHe906 - whwingroup 20000$ cheat

Albert13

Don't buy from me
Member
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Έχω την ίδια κατάσταση με τη Lily
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
IrisHe, Παρουσιάστηκες αρκετά ωραία και η προσφορά σου ήταν λογική μέχρι που άκουσα αυτή την πιθανότητα απάτης... λοιπόν αν θυμάσαι έναν ασασίν με το όνομα Boris μπορώ να πω ότι στέλνοντας του δείγματα δωρεάν καθώς θα πληρώσει τα μεταφορικά και όλα αυτά θα μπορούσε να είναι ο τρόπος σου για να κρατηθείς πίσω στην επιχείρηση. Γνωρίζω πολύ καλά τις προτιμήσεις σας αλλά θα ζητούσαμε κάποια υλικά σε λιγότερο ή περισσότερο δειγματική ποσότητα και σας υποσχόμαστε σε αντάλλαγμα μια ευκαιρία να συνεχίσετε αυτό που αρχίσατε να κάνετε αρκεί να μην επιστρέψετε σε παρόμοιες συμπεριφορές. Δεν μπορώ να υποσχεθώ ότι μπορώ να το κάνω εδώ, αλλά μπορεί να έχετε ακόμα μια σταθερή ευκαιρία. Δεδομένου ότι η λέξη απάτη δεν θα ακουστεί ποτέ για εσάς. Έχω διασυνδέσεις που θα ενδιαφέρονταν περισσότερο από αυτό που προσφέρετε. Σκεφτείτε λοιπόν τι μπορεί να γλιτώσει σε λίγο-πολύ δειγματική μορφή. Δεδομένου ότι είστε 20K$ πλουσιότερος από μένα (υπόσχομαι ότι παλεύω με τη διατροφή λόγω των εξόδων του εργαστηρίου) δεν θα σας ζητήσω τίποτα υπερβολικό. Οι άνθρωποι που θα δείξω σοφία που πρέπει να κάνουν θα κάνουν σίγουρα preps που θα διδάξω και θα σας προτείνω ως προμηθευτή. Εάν τα προϊόντα είναι μέχρι τα πρότυπα μας και αυτά δεν είναι πραγματικά υψηλά.
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Δεν είμαι σίγουρος πόσο μπορούν να λυγίσουν οι κανόνες σε αυτό το φόρουμ, αλλά αυτή η "εταιρεία" με έχει επίσης εξαπατήσει στο παρελθόν με 10.000 δολάρια. Είμαι ο τύπος του ανθρώπου που κρατάει κακία και δεν μου αρέσει να μου κλέβουν χρήματα.
Θα ήταν πολύ μακριά από μένα να προσπαθήσω να τους παραπέμψω στις Ηνωμένες Πολιτείες με κατηγορίες για διακίνηση και διανομή πρόδρομων ουσιών ναρκωτικών; Αμφιβάλλω αν κάποιος θα ήταν πολύ θυμωμένος με αυτό το αποτέλεσμα. Ξέρω ότι αυτό έχει ήδη συμβεί σε μερικούς άλλους Κινέζους προμηθευτές στο παρελθόν, αλλά σε αυτή την περίπτωση ο κατηγορούμενος συνεχίζει να κλέβει χρήματα από τα μέλη του φόρουμ. Ο κατηγορούμενος δεν φαίνεται να γνωρίζει ότι αν τρυπήσεις αρκετά τα σφηκοφωλιά θα σε τσιμπήσουν. Υπάρχουν πολλοί άνθρωποι σε αυτό το φόρουμ που θα έκαναν πολύ χειρότερα από εμένα αν βρισκόμασταν σε αυτή την κατάσταση. Δεν θα κάνω τίποτα μέχρι ο διαχειριστής ή αρκετά μέλη να αποφασίσουν ότι αυτή είναι η κατάλληλη τιμωρία για αυτόν τον πωλητή. Σημειώστε, ότι δεν μπορώ να εγγυηθώ ότι αυτό θα λειτουργήσει, αλλά αν κερδίσει αρκετή έγκριση θα προσπαθήσω να επιχειρήσω αυτό το έργο.
Αν κάποιος έχει άλλες επιλογές παρακαλώ να απαντήσει σε αυτό το μήνυμα.
Σας ευχαριστώ.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Αυτή η εταιρεία έχει ήδη αποκλειστεί στο φόρουμ. Μπορείτε να κάνετε ό,τι θέλετε. Μερικές φορές η επιχείρηση φαρμάκων μπορεί να είναι σκληρή με όσους δεν εκπληρώνουν τις δεσμεύσεις τους, αυτό είναι φυσιολογικό.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top