Ας το ξεκαθαρίσουμε: υπάρχει μόνο ένας "τύπος" MDMA

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Απολαύστε το θέαμα του μεγαλύτερου κρυστάλλου στον κόσμο (28g )
 

Attachments

  • XxjTtBS6ew.jpg
    XxjTtBS6ew.jpg
    1.1 MB · Views: 156
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Χρησιμοποιήσατε υπερκορεσμένο υδατικό διάλυμα MDMA HCl; Μέχρι ποια θερμοκρασία το θερμαίνατε;
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
τα δικά του λόγια:


Η ανακρυστάλλωση ήταν στους 80°C.

ο γιγαντιαίος κρύσταλλος αναπτύχθηκε από αρχικό διάλυμα freebase + 33% hcl

με προσθήκη επιπλέον H2O

Δεν θερμάνθηκε.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ενδιαφέρον. Πιθανόν να έχασα κάτι από την επιστημονική σας συζήτηση. Θα μπορούσατε να μου στείλετε τον σύνδεσμο αυτής της μεθόδου κρυστάλλωσης, pls;
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Υπήρξε ποτέ άλλος τύπος MDMA; 🤔 Προσωπικά ως χημικός γνωρίζω μόνο ένα μόριο με το ακρωνύμιο "MDMA".

Καταλαβαίνω τον σκοπό της ανάρτησής σας και την ειρωνεία. Δεν καταλαβαίνω πώς μπορεί κάποιος να είναι τόσο γαμημένα ηλίθιος ώστε να νομίζει ότι ανακάλυψε μια δυσλειτουργία στην πραγματικότητα του ego flex όταν καταλήγει στο μωβ, ροζ, μπλε MDMA ό,τι κι αν είναι αυτό.

Δεν το πιστεύω. Μόλις παρουσιάσατε ένα μολυσμένο προϊόν ορατό με γυμνό μάτι.

Θα μπορούσα επίσης να προσθέσω χρωστική τροφίμων στο προϊόν μου. Φαίνεται τόσο ηλίθιο, ειλικρινά. 🥶
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Είναι όπως ένας καφές που αγόρασα κάποτε στην Ταϊλάνδη: ένας καφές με μυρωδιά και γεύση κάτι εντελώς διαφορετικό, μπορεί να είναι φράουλα...
Χαχαχα. Μαλακίες για τους τουρίστες!!! Οι ηλίθιοι τουρίστες δεν καταλαβαίνουν ένα απλό πράγμα: ένας καφές πρέπει να μυρίζει και να έχει γεύση ως καφές. Αν μυρίζει και έχει γεύση σαν κάτι διαφορετικό, αυτό σημαίνει μόνο ένα πράγμα: είναι γεμάτος χημικά σκατά.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Αυτό είναι πραγματικά ξεκαρδιστικό. Καφές με φράουλα 😑... Μερικές φορές με εκπλήσσει για τι πληρώνουν οι άνθρωποι χρήματα...
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Πριν από χρόνια υπήρξε μια "κρίση κοκ" σόλο επιχειρηματίες πήγαν φέρνοντας και πειραματιζόμενοι . Διαλύουν το προϊόν και έφεραν μέσα μόνο που η επιστροφή του ήταν λίγο πιο δύσκολη. Συνέβη πράσινο ή ακόμα και φλούο πορτοκαλί freebase προσφέρθηκε ... 1η φορά είπα φίλε μου δεν ξέρω τι καπνίζεις μόνο πράσινη κόκα κόλα ... πώς; Είπε ότι το έβγαζε σε ομότιμα ... ομότιμα; Ναι, φίλε... 🍐 juice 🧃? Στο τέλος το προϊόν δεν ήταν κακό μόνο η πώληση πράσινου προϊόντος μπορεί να είναι μια πρόκληση 🤔🫢🥸
 
Top