Έρευνα τοπικής αγοράς φαρμάκων

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Το φόρουμ BB εμπλέκει ενεργούς ερευνητές σε εμπορική βάση για την εκτέλεση μιας αναλυτικής εργασίας για τη μελέτη των τοπικών αγορών φαρμάκων.

Η μελέτη αποτελείται από τα ακόλουθα στοιχεία:

1.Νομοθετικό πλαίσιο της χώρας (με παραπομπές σε πηγές)
1.1 Κατάλογοι παράνομων ναρκωτικών-
1.2 Κατάλογοι ελεγχόμενων χημικών ουσιών (πρόδρομες ουσίες ναρκωτικών)-
1.3 Οι ποινές για τη διαφήμιση ηλεκτρονικών καταστημάτων, που πωλούν παράνομα ναρκωτικά-

2. Χαρακτηρισμός των επιχειρήσεων ναρκωτικών στη χώρα σας
2.1 Σύνταξη καταλόγου τοπικών ηλεκτρονικών πωλητών και επισκεψιμότητα των ιστοσελίδων τους-
2.2 Δημοφιλείς αγορές στη χώρα σας και ανάλυση των ιστότοπων/της επισκεψιμότητάς τους-
2.3 Διαφημιστικές εκστρατείες που διεξάγονται από εμπόρους ναρκωτικών στη χώρα σας (τουλάχιστον 3 παραδείγματα με αναφορές στα μέσα ενημέρωσης)-
2.4 Συλλογή δεδομένων ανοικτής πηγής σε επίσημες ιστοσελίδες εγκλημάτων στον τομέα της διακίνησης ναρκωτικών (αριθμός συλλήψεων/κατασχέσεων τα τελευταία 3 χρόνια). Μια ένδειξη ελάχιστων και μέγιστων ποινών για την πώληση, αγορά και κατοχή παράνομων ναρκωτικών-
2.5 Παράνομα δημοφιλή ναρκωτικά στη χώρα σας (ποια παράνομα ναρκωτικά είναι δημοφιλή στη χώρα σας και από πού μπορούν να αγοραστούν online/offline)+Τιμές χονδρικής και λιανικής πώλησης ουσιών-
2.6 Νόμιμα δημοφιλή ναρκωτικά στη χώρα σας (ποια δημοφιλή ναρκωτικά είναι νόμιμα στη χώρα σας και από πού μπορούν να αγοραστούν νόμιμα online/offline)+Τιμές χονδρικής και λιανικής πώλησης ουσιών-

3 Ένα χαρακτηριστικό του offline εμπορίου ναρκωτικών στη χώρα σας. Ένας κατάλογος όλων των γνωστών γεωγραφικών σημείων έλξης χρηστών ναρκωτικών και μια εξήγηση γιατί έχουν γίνει έτσι.

4. Πλήρης κατάλογος θεματικών και σχεδόν θεματικών ιστότοπων/ομάδων Telegram ή καναλιών/κοινοτήτων στο Discord ή οποιουδήποτε άλλου κοινωνικού δικτύου που καλύπτουν ειδήσεις σχετικές με τη χρήση ναρκωτικών και τις συναλλαγές με ναρκωτικά στη χώρα σας.

5. Ένας κατάλογος των πιο γνωστών ανώνυμων τρόπων αγοράς κρυπτονομισμάτων στη χώρα σας. Ένας κατάλογος των δημοφιλών συστημάτων πληρωμών που χρησιμοποιούνται από απατεώνες και εμπόρους ναρκωτικών. Γενική εκτίμηση των κρυπτονομισμάτων που χρησιμοποιούνται για την αγορά ναρκωτικών. Δεδομένα σχετικά με τη δυνατότητα αγοράς ναρκωτικών εκτός σύνδεσης από εμπόρους του δρόμου για κρυπτονομίσματα.

6. Παρουσία οποιωνδήποτε υπηρεσιών παράνομης παράδοσης ναρκωτικών στην πόρτα στη χώρα σας- αν ναι, δώστε συνδέσμους προς τέτοιες υπηρεσίες.

7. Περιγράψτε το πορτρέτο ενός μέσου χρήστη ναρκωτικών και ενός μέσου εμπόρου ναρκωτικών.
8. Δώστε πληροφορίες σχετικά με ηλεκτρονικά και μη ηλεκτρονικά καταστήματα που πωλούν εξοπλισμό και χημικές ουσίες σε ιδιώτες (ακόμη και απλές χημικές ουσίες).
9. Πώς εισέρχονται στη χώρα τα παράνομα συνθετικά ναρκωτικά; Εισαγωγή τελικών προϊόντων από άλλες χώρες ή εγχώρια παραγωγή.
Παρέχετε αποδεικτικά στοιχεία για τα συμπεράσματα που προκύπτουν από την απάντηση στο ερώτημα αυτό.


Τα στοιχεία της μελέτης δεν είναι εξαντλητικά, αλλά είναι υποχρεωτικά. Ο ανάδοχος μπορεί να τη συμπληρώσει με δικές του ενότητες. Δώστε ιδιαίτερη προσοχή στο γεγονός ότι κάθε στοιχείο που αναφέρεται στη μελέτη πρέπει να επιβεβαιώνεται από άλλες πηγές πληροφοριών. Για παράδειγμα, δεν μπορείτε να γράψετε ότι "Στη χώρα Α το 60% των τοξικομανών είναι εθισμένοι στα ναρκωτικά, διότι Είναι απλώς η δική μου υπόθεση".


Χώρες ενδιαφέροντος:
Ηνωμένο Βασίλειο και όλες οι χώρες της ΕΕ

Η αμοιβή για μια πλήρη και ολοκληρωμένη μελέτη δεν μπορεί να είναι μικρότερη από 1000 δολάρια, στους χρήστες των οποίων οι μελέτες κρίνονται ως οι πιο ακριβείς και πλήρεις μπορεί να προσφερθεί μόνιμη θέση στο προσωπικό του BB Forum με μηνιαίο μισθό 1000 δολάρια. Αρκετοί χρήστες μπορούν να συνεργαστούν για τη συγγραφή της μελέτης. Αν αποφασίσετε να κάνετε αυτή την έρευνα, να θυμάστε ότι το χρονικό όριο δεν μπορεί να είναι μεγαλύτερο από 7 ημέρες. Αν δεν τηρήσετε αυτή την προθεσμία, θα προσλάβουμε άλλους εκτελεστές.

Αν θέλετε να κάνετε αυτή την έρευνα για εμάς, παρακαλώ γράψτε μου ένα ιδιωτικό μήνυμα. Η πληρωμή για την έρευνα γίνεται εντός 5 ημερών μετά την έκθεση, καθώς χρειαζόμαστε χρόνο για να ελέγξουμε όλα τα δεδομένα. Η διοίκηση του φόρουμ διατηρεί το δικαίωμα να δημοσιεύσει την έρευνά σας δημόσια για λογαριασμό του, αν αυτό κριθεί απαραίτητο.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Χώρες για τις οποίες η μελέτη βρίσκεται ήδη σε εξέλιξη:

Χώρες ενδιαφέροντοςΈναρξη έρευναςΥπεύθυνος για την έρευναΔημοσιευμένη έρευνα
Ηνωμένο Βασίλειο28 Μαρτίου 2024@LazZzZz
ΙσπανίαΜάρτιος 27, 2024@craris100
ΣλοβακίαΣε αναζήτηση ερευνητή
Ρουμανία28 Μαρτίου 2024@Huey Freeman
Γαλλία28 Μαρτίου 2024@France @MagicshroomΜελέτη αγοράς φαρμάκων
ΠολωνίαMarch 29, 2024@mescalito10 [Πολωνία] Ανάλυση αγοράς φαρμάκων
ΓερμανίαΣε αναζήτηση ερευνητή
Βουλγαρία2 Απριλίου 2024@Dr. X
Λιθουανία11 Απριλίου 2024@magnesium_sulphate [ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ] Μελέτη αγοράς φαρμάκων
ΛετονίαΣε αναζήτηση ερευνητή
ΔανίαΣε αναζήτηση ερευνητή
ΟυγγαρίαΣε αναζήτηση ερευνητή
ΒέλγιοΣε αναζήτηση ερευνητή
ΕσθονίαΣε αναζήτηση ερευνητή
Τσεχική Δημοκρατία26 Απριλίου 2024@mescalito10
Φινλανδία13 Απριλίου 2024@pap.pine
ΟλλανδίαΣε αναζήτηση ερευνητή
ΙταλίαΣε αναζήτηση ερευνητή
ΕλλάδαΣε αναζήτηση ερευνητή
ΠορτογαλίαΣε αναζήτηση ερευνητή
ΣουηδίαΣε αναζήτηση ερευνητή
ΣλοβενίαΣε αναζήτηση ερευνητή
ΚροατίαΣε αναζήτηση ερευνητή
 
Last edited:

hardmann

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Deals
2
Πρέπει να συγκεντρώσετε πολλές πληροφορίες, επιτρέψτε μου να κρατήσω σημειώσεις και να προσπαθήσω να συνεισφέρω όσο το δυνατόν περισσότερο
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Θα ήθελα πολύ να βοηθήσω, αλλά το πεδίο εφαρμογής είναι τόσο μεγάλο και οι ίδιες οι ΗΠΑ είναι τόσο μεγάλες και ποικίλες. Οι 50 πολιτείες είναι ουσιαστικά 50 χώρες. Η Αλάσκα από μόνη της θα ήταν η 18η χώρα με βάση το μέγεθός της. Η ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ θα ήταν η 5η μεγαλύτερη οικονομία ΟΛΩΝ των χωρών από μόνη της! Το Τέξας έχει μεγαλύτερη οικονομία από τη Ρωσία τον Καναδά ή τη Γαλλία. Η Dea είναι ο φόβος του κόσμου δεν υπάρχει απολύτως καμία mainstream διαφήμιση παράνομων ναρκωτικών. Ακόμα και έτσι η παράνομη αγορά ναρκωτικών στις ΗΠΑ ΕΧΕΙ μια εκτιμώμενη αξία όσο $750 δισεκατομμύρια δολάρια ετησίως . Οι κύκλοι των ναρκωτικών είναι συχνά εθνοτικοί και επίσης στενοί. Πρέπει να βάλω έναν μαύρο να αγοράσει την κοκαΐνη μου. Στέλνω έναν Μεξικανό Αμερικανό για να πάρει τη μεθαμφεταμίνη. Δεν αστειεύομαι. γνωρίζω τους ανθρώπους αλλά υπάρχει απόλυτος κανόνας κατά της πώλησης σε λευκό. Οι Καυκάσιοι που γνωρίζω είναι μικροί. Δεν μπορώ να σπάσω την αγορά ναρκωτικών και να πάρω αυτές τις πληροφορίες. Δεν μπορώ να βρω ομάδες δεν μπορώ να βάλω κανέναν να σχολιάσει. Στη συνέχεια, πολλαπλασιάστε αυτό x 50.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Δεν ξέρω, η δυτική ακτή δεν είναι τόσο πολύ έτσι. Θέλω να πω, έχω ξαναγράψει εδώ για τις διαφορετικές regio s που σίγουρα είναι διαφορετικές πολιτισμικά και έχουν διαφορετικές απόψεις ή στάσεις σε διάφορες ουσίες. Η περιγραφή σου μοιάζει πολύ με ορισμένες περιοχές των Μεσοδυτικών ή της ανατολικής ακτής σίγουρα. Η δυτική ακτή είναι πιο ανοιχτή, η πολιτεία της Ουάσινγκτον αποποινικοποίησε την κατοχή όλων των ναρκωτικών πριν από μερικά χρόνια! Υπάρχουν έμποροι που διαφημίζουν και ίσως όχι οι μισοί, αλλά ένας μεγάλος αριθμός πάντως, θα πάρουν κρυπτογραφία ακριβώς εκεί στο δρόμο.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Συμφωνώ, φυσικά. Η δυτική ακτή θα μπορούσε κάλλιστα να είναι διαφορετική χώρα από τις υπόλοιπες ΗΠΑ. Οι πολιτικές αποποινικοποίησης και μείωσης της βλάβης είναι πολύ περισσότερες στην πράξη. Βρίσκομαι στις μεσοδυτικές πολιτείες και οι πολιτικές και οι τακτικές της επιβολής του νόμου είναι εντελώς αρχαϊκές. Για παράδειγμα, αν σας πιάσουν να πουλάτε σχεδόν οποιαδήποτε δραστική ουσία του Cns, αντιμετωπίζετε μια δεκαετία φυλάκισης, ακόμη και αν δεν πουλάτε παράνομα ναρκωτικά. Το μόνο που χρειάζεται είναι να πιστέψεις ότι το έκανες και είσαι ένοχος. Για να γίνω πιο συγκεκριμένος, αρκεί να σε κάνουν να πεις ότι πίστευες ότι πουλούσες ναρκωτικά. Αν πουλούσες L-meth, η οποία δεν είναι παράνομη, δεν έχουν καμία υποχρέωση να σου το πουν αυτό. Θα σε στείλουν στη φυλακή για πώληση ναρκωτικών χωρίς ιατρική συνταγή, αν δεν ξέρεις πώς να επιχειρηματολογήσεις.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Τότε ξεκινήστε προς το παρόν με την πρώτη κατάσταση
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Από κάπου πρέπει να ξεκινήσετε! Θα μπορούσα να προτείνω την Ανατολική Ακτή; Ας πάρουμε τις ΗΠΑ!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Το αναλαμβάνετε εσείς! Αν θέλετε, θα σας στείλω τις 20 σελίδες της έρευνάς μου. Πόσα δολάρια δαπανώνται για φάρμακα από τη μαύρη αγορά στις ΗΠΑ ετησίως; Απλά απαντήστε όποτε θέλετε. Όταν βρεις μια αξιόπιστη πηγή 😁. Θα δεχτώ ακόμα και μια αμφισβητήσιμη πηγή αν μπορείς να την αναφέρεις και δεν είναι μια εκτίμηση με εύρος 100 εκατομμύρια δολάρια . Αυτό είναι όσο πιο κοντά θέλει να μαντέψει η DEA. Έχετε κατά νου ότι είτε αποτύχετε είτε πετύχετε, πιθανότατα δεν θα έχετε κανένα όφελος για την προσπάθειά σας.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Συμφωνώ με τον frit, πολλές από τις ιδιαιτερότητες που ζητάτε απλώς δεν είναι σχετικές με τη χώρα μου. Ήμουν πραγματικά ενθουσιασμένη με την ευκαιρία να κάνω έρευνα και να γράψω για την BB, μέχρι που διάβασα όλες τις απαιτήσεις. Δεν υπάρχουν εταιρείες παράδοσης φαρμάκων στις ΗΠΑ, οι έμποροι ναρκωτικών εδώ δεν διαφημίζουν, οι τοπικοί έμποροι δεν δέχονται κρυπτογραφίες κ.λπ. Η εξήγηση του Frits είναι αρκετά περιεκτική και επεξηγηματική.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Είναι άστοχο να ρωτήσω ποια περιοχή υποθετικά περιγράφετε (ξέρετε, σε μια επινοημένη ιστορία όπου όλα τα ονόματα έχουν αλλάξει για να προστατευθεί ο κακοήθης lol και δεν βασίζεται σε πραγματικά διωκόμενα περιστατικά ή χρόνους). Ρωτάω μόνο γιατί αναρωτιέμαι πώς διαφορετικοί άνθρωποι στις ίδιες περιοχές μπορούν να βιώσουν πράγματα επίσης. Δείτε το σχόλιό μου στο παραπάνω μήνυμα του Frit.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Θα είναι ήδη δύσκολο να δοθούν όλα τα ονόματα των ναρκωτικών, για παράδειγμα υπάρχουν περισσότερα από 200 στη Γαλλία και δεν έχω βρει κανένα συγκεκριμένο κατάλογο με τα ονόματά τους, στους λίγους καταλόγους που βρήκα είναι τα κύρια ναρκωτικά όπως meth, GHB, MDMA,... και τα παράγωγά τους (μερικές φορές)
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Πώς μπορώ να αποκαλώ τον εαυτό μου ειδικό; Ναι, ήμουν στο δρόμο, ήμουν εθισμένος στη μεθαμφεταμίνη και είχα πολλές εμπειρίες με ναρκωτικά όπως ηρωίνη μορφίνη 4mmc συνταγογραφούμενα χάπια και πολλά άλλα. Θα ήθελα πραγματικά να βοηθήσω, αλλά δεν ξέρω αν οι εμπειρίες μου θα μπορούσαν να σας φανούν χρήσιμες.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
@HEISENBERG αυτό θα ήταν μια διάκριση για να το κάνω αυτό💪 αλλά υπάρχει κάποια χρονική περίοδος για να προσπαθήσω να συγκεντρώσω όλες αυτές τις πληροφορίες για τη χώρα μου;
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
7 ημέρες, το έχασα, συγγνώμη
 

myrten0l

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
hmu για τη Γερμανία
 

netodarkweb6000

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Μόνο για την Ευρώπη; Αν χρειάζεστε τη Βραζιλία, μπορώ να σας βοηθήσω
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Υπάρχει κάποιος στις ΗΠΑ που θέλει να το διαλύσει μαζί μου; Είναι ήσυχο το έργο, αλλά μπορεί να είμαι σε θέση να κάνω κάποια
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Θα το επιχειρήσω. Είναι ένα τρομακτικό ποσό εργασίας, και δεν μπορώ να εγγυηθώ ότι θα το ολοκληρώσω, αλλά καθώς έχει ημερομηνία λήξης μία εβδομάδα, σκοπεύω να σπάσω τον κώλο μου για 1 μέρα και να δω αν μπορώ να ολοκληρώσω το 1/7 του. Αν όχι, μπορεί να συνεργαστώ μαζί σας! Και αν δεν υπάρχει κάτι άλλο, ίσως μπορούμε και οι δύο να συνεισφέρουμε τη δουλειά μας στο τελικό σχέδιο κάποιου άλλου.... Είναι ένα τεράστιο εγχείρημα! Επιτρέψτε μου να επικοινωνήσω μαζί σας αφού έχω την ευκαιρία να βυθίσω τα δόντια μου σε αυτό και να έχω μια καλύτερη ιδέα για το αν είναι κάτι που μπορώ να καταπιώ ολόκληρο ή όχι. Σου ακούγεται καλό, φίλε μου;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Αν διαβάσετε προσεκτικά, η έρευνα καλύπτει μόνο τις χώρες της ΕΕ και το Ηνωμένο Βασίλειο. Γνωρίζουμε πολύ καλά τις δυσκολίες που θα προκύψουν κατά τη συγγραφή μιας τέτοιας έρευνας για τις ΗΠΑ. Θα πραγματοποιήσουμε επίσης μια μεγάλη έρευνα για τις ΗΠΑ, ενδεχομένως σε διαφορετικές πολιτείες.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Η Καλιφόρνια λειτουργεί πραγματικά σαν μια διαφορετική χώρα. Θα ήταν μάλλον δίκαιο να αποκαλούμε τη δυτική ακτή ως δική της οντότητα. Η ΚΑΛΙ- ΟΡΕΓΟΝ και η Ουάσινγκτον έχουν αποποινικοποιήσει το χόρτο εδώ και δεκαετίες και εφαρμόζουν πολιτικές μείωσης της βλάβης στα ναρκωτικά, όπου απλά παίρνουν τα ναρκωτικά σας και δεν σας συλλαμβάνουν. Αψηφούν συστηματικά τον ομοσπονδιακό νόμο. Θα μπορούσε να είναι σαν ένας διαφορετικός πλανήτης.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Οι πολιτείες των ΗΠΑ είναι πράγματι πολύ διαφορετικές. Μας ενδιαφέρουν όμως πρωτίστως οι πολιτείες στις οποίες είναι έντονα ανεπτυγμένο το διεθνές εμπόριο (ιδίως τα εμπορικά λιμάνια), πολιτείες που βρίσκονται στα σύνορα με άλλες χώρες. Τέτοιες πολιτείες ενδιαφέρουν ιδιαίτερα την κοινότητα, καθώς μέσω αυτών θα πρέπει να είναι δυνατή η εισαγωγή των απαραίτητων χημικών ουσιών στη χώρα.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Καλιφόρνια
Τέξας
Φλόριντα
Αυτές είναι πραγματικά οι μόνες εφικτές πολιτείες για να περάσετε. Ο βορράς στον Καναδά είναι πολύ σκληρός για τα σύνορα, οπότε πρέπει να κοιτάξετε νότια. Το Μεξικό είναι εύκολο να εισαχθεί και αυτή τη συγκεκριμένη στιγμή κανείς δεν τους εμποδίζει πραγματικά να τους εισάγουν. Είναι η χρυσή εποχή του λαθρεμπορίου.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Εντάξει Χάιζενμπεργκ, αφού είναι έτσι τα πράγματα, θα ήθελα να δώσω μια ευκαιρία στις ΗΠΑ. Με την κατανόηση ότι θα απαιτηθεί μια πιο εμπεριστατωμένη, ειδική για το κράτος έκθεση στο μέλλον προκειμένου να δοθεί μια πλήρης εικόνα, καθώς και το γεγονός ότι ορισμένες από τις λεπτομέρειες που ζητήσατε δεν θα είναι εφαρμόσιμες στη χώρα μου ή δεν θα συμπεριληφθούν στην έκθεσή μου. Πιστεύω ότι θα μπορούσα να καταλήξω σε κάτι που θα μπορούσατε να εγκρίνετε. Τι πιστεύετε; Μπορώ να κάνω μια προσπάθεια;
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Για τις ΗΠΑ ίσως θα ήταν καλή ιδέα να το κάνετε ανά περιοχή, ίσως. Μια ομάδα 5 ίσως 6 ενδεχομένως περισσότερων από εμάς θα μπορούσε να δώσει τη σύνοψη της συνολικής εικόνας του έθνους γενικά. Βορειοανατολικά, νοτιοανατολικά, μεσοδυτικά/κεντρικά, βορειοδυτικά, νοτιοδυτικά. Βασικά, Βοστώνη/RI/CT, επίσης NY/NJ, Φλόριντα/ATL, Σικάγο/Περιοχή Detriot/Λειμώνες, σύνορα TX/MX, Καλιφόρνια/νοτιοδυτικά, πολιτεία Ουάσιγκτον/Ορεγκον. Ένα μεγάλο μέρος του εμπορίου προέρχεται επίσης από Philly/Baltimore/DC.. καθώς και από ένα τεράστιο, αν όχι το ίδιο, ναυτιλιακό κέντρο.

Θα ήμουν πρόθυμος να συνεισφέρω σε αυτό με τους συναδέλφους μου BBgaters. Μοιάζει με ένα αρκετά τρομακτικό έργο... ή θα μπορούσε να είναι. Ο κύριος με το όνομα @magnesium_sulphate στο LT πραγματικά το έβγαλε από το πάρκο, τους βγάζω το καπέλο. Ačiū, broliukas.

(Συγγνώμη Pseudo - δεν ήθελα να απαντήσω ειδικά σε σένα).
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Είναι λογικό να συνεισφέρετε για αυτή την επανέρευνα (όχι για τα χρήματα tho) αν δεν μπορούν να καλυφθούν όλες οι λεπτομέρειες; Επίσης ατμ δεν έχουμε πάρα πολλά ηλεκτρονικά καταστήματα στη Φινλανδία, αλλά πιθανώς θα μπορούσα να παρέχω τις πληροφορίες που είναι εφικτό να ληφθούν..
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας BB's,

Εκτιμώ πολύ αυτή την προσφορά, αλλά δεν είμαι καθόλου ειδικός εδώ. Είμαι απλώς ένα άτομο που πρόσφατα γοητεύτηκε από τη μεθαμφεταμίνη.

Η Μεθαμφεταμίνη έχει αποδείξει ότι έχει τη δύναμη να ξυπνήσει ένα πρόσωπο στη ζωή μου που είναι αγαπητό σε μένα από αδυσώπητη υπερυπνία και παράλυση ύπνου που υποφέρει.

Αυτό το θαύμα με τη Μεθαμφεταμίνη που έχω δει με κάνει να θέλω να μάθω τα πάντα γι' αυτό τώρα. Είμαι ιδιαίτερα ευγνώμων στα φόρουμ BB για τα άρθρα σας. Αυτό το πρόσφατο άρθρο σχετικά με την "απλούστερη σύνθεση της Μεθαμφεταμίνης από εφεδρίνη ή ψευδοεφεδρίνη" είναι η καλύτερη, πιο κατανοητή πληροφορία για ένα άτομο σαν εμένα, χωρίς επιστημονικό υπόβαθρο που έχω βρει.

Ειλικρινά ευγνώμων
MM.
 
Top