Ψάχνετε επαγγελματία καθηγητή για εργαστήριο ναρκωτικών από το Α έως το Ω. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Αναζητώ ένα νόμιμο άτομο με υψηλές γνώσεις στον κόσμο των συνθετικών φαρμάκων.

Τι ψάχνω;

Ψάχνω να μπορέσω επιτέλους να στήσω ο ίδιος ένα εργαστήριο με τον κατάλληλο εξοπλισμό με την παραγωγή XTC/MDMA και SPEED.
Για αυτό πρέπει να συγκεντρώσω κάποιες γνώσεις και εμπειρία από κάποιον που να τις προσφέρει διακριτικά.

Δεν πρόκειται να το κάνω μακρόσυρτο εδώ με κείμενο. Αν είσαι σοβαρός άνθρωπος με σωστή συμπεριφορά, πρέπει να μπούμε σε μια συζήτηση μαζί. Έχω να προσφέρω περισσότερα από ένα χρηματικό ποσό για να μάθω αυτό το επάγγελμα σε μένα.

Είμαι από τις Κάτω Χώρες. Η προτίμησή μου είναι να ταξιδέψω σε κάποιον. Υπό τους δικούς σας όρους, φυσικά. Μπορείτε να σκεφτείτε τον δικό σας τρόπο για να εξασφαλίσετε τον εαυτό σας. Μην έρχεστε με παιδαριώδη συμπεριφορά κλόουν και μου ζητάτε προκαταβολή 5000 ευρώ για να συνεχίσετε τη συζήτηση. Τα χρήματα δεν είναι πρόβλημα. Πρέπει να είμαι σίγουρος για την υπόθεσή μου.

  • Βασικά στοιχεία
  • Ποιες χημικές διεργασίες πρέπει να ακολουθήσω.
  • Ποιος εξοπλισμός πρέπει να χρησιμοποιηθεί.
  • Πώς δημιουργώ το τελικό προϊόν αφού έχω ακολουθήσει όλες τις διαδικασίες.
  • κ.λπ.

Αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μπορείτε να με ρωτήσετε. Khaafii
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Έχετε ό,τι χρειάζεστε ακριβώς εδώ σε αυτό το φόρουμ, από οδηγούς σύνθεσης μέχρι την οργάνωση του εργαστηρίου. αλλά αν θέλετε να το κάνει κάποιος προσωπικός για εσάς/μαζί σας καλή τύχη αδερφέ.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Να μην το κάνετε για μένα... Το σχέδιό μου είναι μόλις μάθω να στήσω κάτι εδώ μόνος μου στην Ολλανδία. Έχω το μέρος, την ησυχία και τις λειτουργίες... Έχετε κάποιο σύνδεσμο από τη σύνθεση μέχρι την οργάνωση του εργαστηρίου;
Επίσης, πώς ξέρω ότι αυτό που έφτιαξα είναι καλό για να το πουλήσω στην αγορά. Γι' αυτό θέλω να με διδάξει κάποιος με εμπειρία. Δεν έχει σημασία αν πρέπει να πάω στην Ινδία γι' αυτό.
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Όλες οι πληροφορίες που αναζητάτε είναι ήδη διαθέσιμες στο διαδίκτυο. Είναι εντελώς δωρεάν. Τα καλά νέα είναι ότι αυτά τα 3 συνθετικά είναι ευκολότερα σε σύγκριση με άλλα, ειδικά με τις διαδρομές που είναι διαθέσιμες σήμερα, καθώς αφαιρούν το μεγαλύτερο μέρος της εργασίας. Ο μόνος τρόπος για να μάθεις είναι να ακολουθήσεις αυτό το νέο σου πάθος και να κάνεις πολύ διάβασμα και κουβέντα στα w.e forums που μπορείς να βρεις. Έχετε ένα ενδιαφέρον για αυτό. Έχεις κάποια εμπειρία με τη χημεία, ακόμα και με την παρασκευή χασισέλαιου, την εξάτμιση διαλυτών και την πραγματοποίηση εκχυλίσεων α/β κλπ.... Θα είμαι ειλικρινής, αν είχα μηδενική πρακτική εμπειρία, τότε δεν θα ήμουν σούπερ σίγουρος για τις διαδικασίες μου και δεν θα ήμουν σε θέση να υπολογίζω τις αποδόσεις με συνέπεια. Γνώμη μου, δεν είναι τόσο απλό όσο το θέλεις να είναι, αλλά είναι δυνατόν να αναπτύξεις μόνο θεωρητικά τη μέθοδό σου και μετά να την ακολουθήσεις, η πιθανότητα επιτυχίας είναι μεγάλη αλλά θα έχεις πολλά πράγματα να διορθώσεις μέχρι να είσαι σε θέση να είσαι σίγουρος για την απόδοση και την αποδοτικότητα.

Ξέρεις σε τι μπλέκεις; έχεις μυριστεί πράγματα και είχες ατυχήματα σε μικρή κλίμακα; απλά αναρωτιέμαι. Νομίζω ότι θα είναι δύσκολο να βρεις κάποιον να σε εκπαιδεύσει εκτός αν θέλεις να ξαναπάς στη σχολή, ίσως είναι ένα από τα καλύτερα μέρη.

Πίστεψε στον εαυτό σου.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Όλα όσα αναζητάτε βρίσκονται εδώ. Δεν υπάρχει διαφορά μεταξύ της συμβουλευτικής εδώ και της συμβουλευτικής αν στεκόμασταν ο ένας απέναντι από τον άλλον.
Στην πραγματικότητα, δεν είναι καλή ιδέα να αναζητήσετε έναν μέντορα σε αυτή τη δουλειά και να συναντηθείτε μαζί του όταν δεν τον έχετε ξανασυναντήσει.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Γεια σου, φίλε,
Ευχαριστώ για το κίνητρο.

Έχω 0 εμπειρία στον τομέα της εργασίας. Έχω εμπειρία στην πώληση φαρμάκων αλλά όχι στη δημιουργία τους.

Είμαι κάποιος που του αρέσει να μαθαίνει και επίσης μαθαίνει γρήγορα. Έχω μια συγκεκριμένη εικόνα μπροστά μου για το τι θέλω να στήσω.
Θέλω να το φτιάξω μόνος μου χωρίς να χρειάζεται να βασίζομαι σε κανέναν. Καταλαβαίνω, βέβαια, ότι το να φτιάχνεις τέτοια ναρκωτικά είναι σαν ένα είδος συνταγής που πρέπει να ακολουθήσεις. Θα ήθελα να μάθω ποια υλικά χρειάζομαι, πώς να εργάζομαι με ασφάλεια και πώς η ποιότητά μου είναι αρκετά καλή για την πώληση. Μου αρέσει να εργάζομαι στην τελειότητα και δεν ντρέπομαι να πω ότι δεν έχω καμία γνώση. Μου αρέσει να είμαι πρόθυμος να μάθω.
Θα ήθελα να μπορώ να δουλεύω με PMK και BMK και να φτιάχνω BMK με APAAN και PMK και από εκεί να παράγω MDMA/XTC και SPEED.

Δεν πρόκειται να το παρακάμψω. Αυτό που θέλω να κάνω είναι καθαρά για τα χρήματα. Επίσης δεν σχεδιάζω κάτι μικρό αλλά για παραγωγή μεγάλης κλίμακας τελικά. Γνωρίζω κάποιους ανθρώπους εδώ στην Ολλανδία σε αυτόν τον κλάδο. Δεν σκοπεύω επίσης να μοιραστώ τα σχέδιά μου μαζί τους.
1. Δεν εμπιστεύομαι κανέναν εδώ
2. Κανείς δεν πρόκειται να σας βοηθήσει αν είναι ο ίδιος στον κλάδο.
3. Κανείς δεν έχει τίποτα να πει για μένα.
4. Βρίσκοντας αυτό με τέτοιο τρόπο. αυτό δεν έχει καμία ζημιά στο άτομο που μου το διδάσκει αυτό και μπορεί ειλικρινά να διδαχθεί 100% πώς να κάνει τα πάντα.
Φυσικά, δεν κάνω φιλανθρωπικές υπηρεσίες και δεν περιμένω το αντίθετο.

Πώς θα μπορούσα να μάθω τα πάντα εδώ; Είναι τα πάντα εδώ; Το διάβασμα από μόνο του δεν μου είναι χρήσιμο. Πρέπει να είμαι σε θέση να τα δω. Να ξέρω τι εξοπλισμό χρειάζομαι κ.λπ.

Ευχαριστώ για το μήνυμά σας και το χρόνο για την ανάγνωση. Το εκτιμώ πολύ.
 
Last edited:

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Καταλαβαίνω τι εννοείτε. Δεν είμαι νέος στον κόσμο των φαρμάκων. Είμαι νέος στον κόσμο των συστηματικών φαρμάκων. Αλλά όχι στην πώλησή τους.

Προφανώς είμαι πολύ επιφυλακτικός. Περιμένω το ίδιο και από τους άλλους. Αλλά με τη σωστή επαφή, πολλά είναι πιθανά. Σίγουρα δεν θα έχει πάει χαμένη η προσπάθεια του συγκεκριμένου ατόμου.
Έχετε κάποια συμβουλή για μένα;
Να ανοίξω απλά νήματα για πληροφορίες από το Α έως το Ω; Έχω ήδη δει ένα βίντεο εδώ για την κατασκευή του SPEED. Είναι ωραίο για τις γνώσεις. Ψάχνω περισσότερο για εμπειρία με κάποιο μεγαλύτερο εξοπλισμό. Βέβαια, θέλω να ξεκινήσω και μικρότερα. αλλά η πρόθεση μιλάει από μόνη της. Ενδιαφέρομαι μόνο για το MDMA/Ecstasy και το SPEED.

Ευχαριστώ για το σχόλιο.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Αν θέλετε να προχωρήσετε σε μεγάλη κλίμακα, για παράδειγμα α-έλαιο από απάν, και θέλετε να μετατρέψετε 1000 κιλά απάν σε μία εβδομάδα, χρειάζεστε:
2 x 1200kg δοχείο με αναδευτήρα
2 x σετ απόσταξης ατμού 200L
1000 kg απάν
1250L φωσφορικό
1000L φορμαμίδιο
350L μυρμηκικό οξύ
500kg καυστική σόδα

Νομίζω ότι χρειάζεστε περίπου 200 χιλ. ίσως και λίγο παραπάνω. Ένα καλό μέρος στην Ολλανδία κοστίζει περίπου 7500/10000 ευρώ την εβδομάδα. Και τα κέρδη από το α-έλαιο είναι πολύ χαμηλά τώρα. Η τιμή του α-έλαιου είναι περίπου 525-600 ευρώ το λίτρο τώρα.

Αν χρειάζεστε περισσότερες πληροφορίες για οτιδήποτε, στείλτε μου μήνυμα, είμαι επίσης από την Ολλανδία.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Παρακαλούμε DM σε ιδιωτικό χρειάζονται βοήθεια με MDMA και πρόθυμοι να δωρίσουν για την εκπαίδευση, αν αυτό είναι χρήσιμο.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Διαβάστε αυτό το νήμα. Στη συνέχεια, γράψτε σε οποιονδήποτε από τους ειδικούς. Δώστε τους τις πληροφορίες που χρειάζονται. Και θα σας καθοδηγήσουν από την αρχή μέχρι το τελικό αποτέλεσμα. Αν χρειάζεστε αμέσως βιομηχανικούς όγκους, απλά είναι πιο ακριβό στην αρχή, και δεν είναι εύκολο να κάνετε μεγάλη παραγωγή μόνοι σας. Σας διαβεβαιώνω ότι, όταν αρχίσουμε να συνεργαζόμαστε μαζί σας, θα έχετε το ίδιο αποτέλεσμα σαν να καθόμασταν ο ένας απέναντι από τον άλλον και να σας δείχναμε και να σας λέγαμε τα πάντα.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Γεια σας, είμαι νέος στην ομάδα και οποιαδήποτε συμβουλή θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα. Κατ' αρχάς είμαι νέος στην παραγωγή MDMA και θα ήθελα να μάθω πώς να παράγω. Έχω μια προμήθεια σκόνης PMK ως σημείο εκκίνησης. Απλά πρέπει να ξέρω αν μπορώ να ξεκινήσω με μια μικρή εγκατάσταση και πού μπορώ να βρω μια λίστα με τον εξοπλισμό και άλλα χημικά κ.λπ... TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Είμαι μικρής κλίμακας, οπότε ένα RBF ενός λίτρου. Αποκτήστε ένα RBF με 3 λαιμούς, ενός λίτρου, οι επιπλέον λαιμοί θα σας φανούν χρήσιμοι. Προμηθευτείτε μερικά πώματα για να κλείνετε τους λαιμούς όταν δεν τους χρησιμοποιείτε. Πάρτε επίσης ένα χωνί διαχωρισμού 1 λίτρου, κατά προτίμηση με πώμα από PTFE (πλαστικό, όχι γυαλί). Αφαιρείτε πάντα τον κρουνό διακοπής μετά τον καθαρισμό, ενώ στεγνώνετε, διαφορετικά μπορεί να κολλήσει και είναι πραγματική σκύλα να προσπαθείτε να ξεμπλοκάρετε. Χρειάστηκε να πετάξω ένα χωνί διαχωρισμού που ήταν "χαραγμένο από γυαλί" σφραγισμένο ερμητικά. Ποτέ ξανά.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Εδώ είναι ο τρόπος εγκατάστασης ενός εργαστηρίου https://chemforum.info/index.php?threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/#post-3850 ο καλύτερος οδηγός για τη δημιουργία ενός εργαστηρίου που έχω δει ποτέ.
Speed mdma synths are very easy to learn even for a noob with this setup.If you need any tips on how to work this equipment you can ask here.There are some of the best clandestine chemist i have ever seen online here.And everyone is very helpfull and willing to help with everything.Follow the guide and setup a lab thats the difficult part.I dont think anyone will meet you in person.You could be a honeypot by LE who knows.Αλλά μπορείτε να μάθετε τα πάντα εδώ bro.And να πάρετε δωρεάν βοήθεια.Source τον εξοπλισμό και να το ρυθμίσετε.As για τον έλεγχο της ποιότητας, αν τα σκατώσει πρώτα 5 synths δεν πειράζει εφ 'όσον μαθαίνετε τι έχετε fucked up και παίρνει αρκετά προφανές.As για το τελικό προϊόν, όταν παίρνετε για πρώτη φορά να το στείλετε σε ένα ανώνυμο GC / MS εργαστήριο Όπως αυτό, έτσι ώστε να είστε σίγουροι ότι το προϊόν είναι καλό.Αν έχετε τα κεφάλαια και μια θέση για ένα εργαστήριο που κανείς δεν ξέρει μπορείτε να κάνετε ό, τι θέλετε.Good τύχη bro.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
rickyrick (παρεμπιπτόντως, λατρεύω αυτή την εκπομπή)
ο σύνδεσμος του ανώνυμου εργαστηρίου GC/MS οδηγεί σε σφάλμα υπηρεσίας 503 προς το παρόν.
Έχετε κάποια άλλη προτεινόμενη εταιρεία σαν αυτή;
Σε παρόμοιο πνεύμα, αντί για το τελικό προϊόν, πρέπει να στείλω διάφορα πρόδρομα/ενδιάμεσα πράγματα για δοκιμή επειδή δεν ξέρω πού πάει στραβά η σύνθεση του MDMA μου. Πρέπει να δοκιμάσω τα ενδιάμεσα προϊόντα, ακόμα και την πρόδρομη ουσία Safrole.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Γεια σας, είμαι νέος στην ομάδα και οποιαδήποτε συμβουλή θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα. Κατ' αρχάς είμαι νέος στην παραγωγή MDMA και θα ήθελα να μάθω πώς να παράγω. Έχω μια προμήθεια σκόνης PMK ως σημείο εκκίνησης. Απλά πρέπει να ξέρω αν μπορώ να ξεκινήσω με μια μικρή εγκατάσταση και πού μπορώ να βρω μια λίστα με τον εξοπλισμό και άλλα χημικά κλπ... TIA
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ίσως να κατεβάσετε ολόκληρο το αρχείο hive/rhodium και να διαβάσετε total synthesis, follow the beez ;)..basically read everything you can get ahold of.

Θαυμάζω πραγματικά το όραμά σας. Όπως είπα, σας συνιστώ να ακολουθήσετε το μονοπάτι των μελισσών και να κάνετε όσο το δυνατόν περισσότερα micro synths όποτε έχετε χρόνο.

Αν ποτέ βρείτε το άτομο που μπορεί να σας διδάξει, φροντίστε να τον φροντίσετε και να του φερθείτε σωστά.
 
Last edited:

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
WOW... φίλε αυτός είναι ο τρόπος για να καταλήξεις σε ένα πορτμπαγκάζ αυτοκινήτου που θα σε περιφέρουν για μέρες μέχρι να μετατραπεί όλος ο διαθέσιμος πλούτος σου σε κρυπτογράφηση και να σταλεί σε πορτοφόλι στην Άπω Ανατολή και αν είσαι ζωντανός και απένταρος μετά έμαθες ένα μάθημα και κράτησες τη ζωή σου.
 

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
θα έλεγα να ακολουθήσεις τις σοφές συμβουλές που δίνονται εδώ και να πιστέψεις στον εαυτό σου. μπορείς να φτιάξεις μια πυρηνική βόμβα με ένα how to από το youtube!
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Νομίζω ότι έχετε στο μυαλό σας το λάθος πρόσωπο για το ποιος είμαι. Αλλά ούτε εγώ σας κατηγορώ. Διαδίκτυο, στο κάτω-κάτω.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Σας ευχαριστούμε. Θα εντρυφήσω πράγματι πρώτα λίγο περισσότερο εδώ στο φόρουμ. Βλέπω πολύ χρήσιμες πληροφορίες εδώ.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Ευχαριστώ αδελφέ, θα προσπαθήσω να κάνω ό,τι καλύτερο μπορώ. Είστε ένας πραγματικός στρατιώτης για αυτό το μήνυμα. Θα ψάξω σε αυτό το φόρουμ για ό, τι χρειάζομαι για να εγκαταστήσω κάτι μικρό και να πειραματιστώ.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Κανένα πρόβλημα αδερφέ.Απλά να είσαι σίγουρος ότι θα παραμείνεις ασφαλής ακόμα και όταν κάνεις μικρής κλίμακας,μπορεί να εμπλέκονται μερικά από τα πιο τοξικά χημικά στον κόσμο.ψάξε τις διαδικασίες και τον εξοπλισμό ασφαλείας.γάντια,εργαστηριακή ποδιά/κοστούμι πλήρους σώματος και αναπνευστήρας πλήρους προσώπου είναι απαραίτητα.ντους απολύμανσης,πλύσεις ματιών και πυροσβεστήρες επίσης.μάθε για τα χημικά με τα οποία θα δουλεύεις πώς να απορρίπτεις τα απόβλητα και να τα εξουδετερώνεις.μείνε ασφαλής.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Το άτομό μου φαίνεται να ταιριάζει στο προφίλ σας Π.Μ. μου
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
NkIHdR0zOn
 
Top