Ψάχνετε επαγγελματία καθηγητή για εργαστήριο ναρκωτικών από το Α έως το Ω. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Καταλαβαίνω τι εννοείτε. Δεν είμαι νέος στον κόσμο των φαρμάκων. Είμαι νέος στον κόσμο των συστηματικών φαρμάκων. Αλλά όχι στην πώλησή τους.

Προφανώς είμαι πολύ επιφυλακτικός. Περιμένω το ίδιο και από τους άλλους. Αλλά με τη σωστή επαφή, πολλά είναι πιθανά. Σίγουρα δεν θα έχει πάει χαμένη η προσπάθεια του συγκεκριμένου ατόμου.
Έχετε κάποια συμβουλή για μένα;
Να ανοίξω απλά νήματα για πληροφορίες από το Α έως το Ω; Έχω ήδη δει ένα βίντεο εδώ για την κατασκευή του SPEED. Είναι ωραίο για τις γνώσεις. Ψάχνω περισσότερο για εμπειρία με κάποιο μεγαλύτερο εξοπλισμό. Βέβαια, θέλω να ξεκινήσω και μικρότερα. αλλά η πρόθεση μιλάει από μόνη της. Ενδιαφέρομαι μόνο για το MDMA/Ecstasy και το SPEED.

Ευχαριστώ για το σχόλιο.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Αν θέλετε να προχωρήσετε σε μεγάλη κλίμακα, για παράδειγμα α-έλαιο από απάν, και θέλετε να μετατρέψετε 1000 κιλά απάν σε μία εβδομάδα, χρειάζεστε:
2 x 1200kg δοχείο με αναδευτήρα
2 x σετ απόσταξης ατμού 200L
1000 kg απάν
1250L φωσφορικό
1000L φορμαμίδιο
350L μυρμηκικό οξύ
500kg καυστική σόδα

Νομίζω ότι χρειάζεστε περίπου 200 χιλ. ίσως και λίγο παραπάνω. Ένα καλό μέρος στην Ολλανδία κοστίζει περίπου 7500/10000 ευρώ την εβδομάδα. Και τα κέρδη από το α-έλαιο είναι πολύ χαμηλά τώρα. Η τιμή του α-έλαιου είναι περίπου 525-600 ευρώ το λίτρο τώρα.

Αν χρειάζεστε περισσότερες πληροφορίες για οτιδήποτε, στείλτε μου μήνυμα, είμαι επίσης από την Ολλανδία.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Παρακαλούμε DM σε ιδιωτικό χρειάζονται βοήθεια με MDMA και πρόθυμοι να δωρίσουν για την εκπαίδευση, αν αυτό είναι χρήσιμο.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Διαβάστε αυτό το νήμα. Στη συνέχεια, γράψτε σε οποιονδήποτε από τους ειδικούς. Δώστε τους τις πληροφορίες που χρειάζονται. Και θα σας καθοδηγήσουν από την αρχή μέχρι το τελικό αποτέλεσμα. Αν χρειάζεστε αμέσως βιομηχανικούς όγκους, απλά είναι πιο ακριβό στην αρχή, και δεν είναι εύκολο να κάνετε μεγάλη παραγωγή μόνοι σας. Σας διαβεβαιώνω ότι, όταν αρχίσουμε να συνεργαζόμαστε μαζί σας, θα έχετε το ίδιο αποτέλεσμα σαν να καθόμασταν ο ένας απέναντι από τον άλλον και να σας δείχναμε και να σας λέγαμε τα πάντα.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Γεια σας, είμαι νέος στην ομάδα και οποιαδήποτε συμβουλή θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα. Κατ' αρχάς είμαι νέος στην παραγωγή MDMA και θα ήθελα να μάθω πώς να παράγω. Έχω μια προμήθεια σκόνης PMK ως σημείο εκκίνησης. Απλά πρέπει να ξέρω αν μπορώ να ξεκινήσω με μια μικρή εγκατάσταση και πού μπορώ να βρω μια λίστα με τον εξοπλισμό και άλλα χημικά κ.λπ... TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Γεια σας. Είμαι επίσης νέος στην παραγωγή MDMA και εργάζομαι πάνω σε αυτό εδώ και 12 μήνες. Μόλις βρήκα αυτόν τον ιστότοπο πριν από μια εβδομάδα και είναι καταπληκτικός. Εξερευνήστε διεξοδικά όλα τα βίντεο και τους συνδέσμους. Μπορώ να σας εγγυηθώ ότι έχετε ήδη όλα όσα χρειάζεστε εδώ για να ξεκινήσετε, να αρχίσετε να μαθαίνετε και στη συνέχεια να κάνετε πολύ συγκεκριμένες ερωτήσεις για τα ενδεχόμενα "κενά πληροφοριών" που προκύπτουν.
Καλή τύχη και μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου όποτε θέλετε. Μπορούμε να μάθουμε μαζί.
Εάν μόλις αρχίζετε, δεν έχετε καν γυάλινα σκεύη, σας συνιστώ να αγοράσετε ένα σετ γυαλιού Vevor αξίας 120 δολαρίων από το Amazon και ένα combo πλάκα θερμότητας/αναδευτήρα αξίας 100- 200 δολαρίων. Μπορείτε να φτιάξετε σχεδόν τα πάντα με αυτές τις δύο αρχικές αγορές εξοπλισμού.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση , θα είμαι σίγουρος ότι θα σας στείλω μήνυμα για περισσότερη βοήθεια 😁😎👊
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Είμαι μικρής κλίμακας, οπότε ένα RBF ενός λίτρου. Αποκτήστε ένα RBF με 3 λαιμούς, ενός λίτρου, οι επιπλέον λαιμοί θα σας φανούν χρήσιμοι. Προμηθευτείτε μερικά πώματα για να κλείνετε τους λαιμούς όταν δεν τους χρησιμοποιείτε. Πάρτε επίσης ένα χωνί διαχωρισμού 1 λίτρου, κατά προτίμηση με πώμα από PTFE (πλαστικό, όχι γυαλί). Αφαιρείτε πάντα τον κρουνό διακοπής μετά τον καθαρισμό, ενώ στεγνώνετε, διαφορετικά μπορεί να κολλήσει και είναι πραγματική σκύλα να προσπαθείτε να ξεμπλοκάρετε. Χρειάστηκε να πετάξω ένα χωνί διαχωρισμού που ήταν "χαραγμένο από γυαλί" σφραγισμένο ερμητικά. Ποτέ ξανά.
 
Top