Παραγωγή και αποστολή των καλύτερων φαρμάκων με DIRECTION και MAGNITUDE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
ΔΩΡΕΑΝ ΔΕΙΓΜΑΤΑ - ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

Στην Vector Laboratories, κατανοούμε ότι η εμπιστοσύνη είναι κάτι που πρέπει να κερδηθεί με το να μην αθετούμε ποτέ τον λόγο μας για την ποιότητα του προϊόντος μας. Ως εκ τούτου, θα δείξουμε την εκτίμησή μας προς αυτή τη φανταστική κοινότητα ξεκινώντας την έναρξη της εταιρείας μας με την προσφορά μερικών δωρεάν δειγμάτων των προϊόντων μας. Είμαστε πρόθυμοι να δώσουμε στους νέους πελάτες μας μια γεύση της άψογης εξυπηρέτησης πελατών μας και της άριστης ικανοποίησης των πελατών μας, ξεκινώντας ένα giveaway με τα ακόλουθα:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 επιλεγμένοι πελάτες θα λάβουν από ένα δείγμα 5G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 επιλεγμένοι πελάτες θα λάβουν ένα δείγμα 1G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 επιλεγμένοι πελάτες θα λάβουν ένα δείγμα 1G)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΟ ΔΩΡΟ;

(Πρέπει να διαβάσετε τα παρακάτω για να μπορέσετε να εγγραφείτε)


Υπάρχουν μόνο δύο απλές προϋποθέσεις που πρέπει να πληροίτε για να απολαύσετε το δωρεάν δείγμα. Πρέπει να είστε μέλος αυτού του φόρουμ. Εάν το banner του προφίλ σας λέει "νέο μέλος", τότε δεν έχετε δικαίωμα να λάβετε ένα δείγμα, καθώς ο διαχειριστής δεν θα περάσει την κριτική σας για το προϊόν μας ως έγκυρη. Αυτό συμβαίνει επειδή η πολιτική του φόρουμ για τα δωρεάν δείγματα αναφέρει ότι τα δείγματα μπορούν να δοθούν μόνο σε "μέλη" του φόρουμ.

Η επόμενη προϋπόθεση για το δώρο είναι η εγγύηση ότι θα αφήσετε μια κριτική στην καταχώριση του προϊόντος μας στο τμήμα της αγοράς και στο νήμα που διαβάζετε τώρα. Θα ήθελα επίσης να ζητήσω από τους πελάτες να μην αφήνουν κριτικές οπουδήποτε αλλού στο φόρουμ εκτός από την αγορά και το νήμα (μπορούν να γίνουν εξαιρέσεις αν μας συστήνετε σε κάποιον άλλο χρήστη του φόρουμ). Όσο κι αν απολαμβάνω την εκτίμησή σας, δεν θέλω να προκληθεί ενόχληση στη διαχείριση αυτού του φόρουμ ως αποτέλεσμα του spamming. Εάν δεν αφήσετε μια κριτική αφού σας δώσουμε ένα δείγμα, η ομάδα μας και άλλοι πωλητές μπορεί να μην επιλέξουν να σας δώσουν δείγματα ή να συνεργαστούν μαζί σας

Εάν πληροίτε αυτές τις δύο προϋποθέσεις, συγχαρητήρια! Μπορείτε να λάβετε ένα δείγμα! Απλά σχολιάστε παρακάτω σε αυτό το νήμα αναφέροντας ποιο προϊόν θα θέλατε να δοκιμάσετε (σας επιτρέπεται μόνο ένα δείγμα από ένα προϊόν) και θα σας δώσουμε εμείς οι ίδιοι DM. Δεν χρειάζεται να μας στείλετε μήνυμα μετά το σχόλιό σας, καθώς εμείς θα σας στείλουμε μήνυμα για το δείγμα σας.
 
View previous replies…

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Θα ήθελα ένα δείγμα και σίγουρα θα κάνω μια ανασκόπηση καθώς και μια λεπτομερή περιγραφή της γεύσης, της έναρξης, της διάρκειας και του κατεβάσματος. Ελπίζω να επιλεγεί και επίσης μελλοντικές επιχειρήσεις με σας παιδιά ευχαριστώ
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Μη διστάσετε να μου στείλετε ένα DM όποτε είστε έτοιμοι, ώστε να συζητήσουμε να σας δώσουμε ένα δείγμα ;)
 

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Σας ευχαριστώ πολύ!
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Γεια σας, θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω το dextro meth crystal. Μπορώ να πάρω λίγο, παρακαλώ; Η συγγραφή κριτικής είναι αυτονόητη :))
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Είμαι από τη Γαλλία....αγαπώ να δοκιμάσω το δείγμα του amph sulphat σας... θα κάνω μια κριτική μόλις λάβω ans test...
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Είμαι από τις ΗΠΑ και θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω την πάστα αμφεταμίνης ή τους κρυστάλλους μεθαμφεταμίνης σας! Κατά προτίμηση τη θειική αμφεταμίνη, καθώς αυτό δεν είναι κάτι που είναι εύκολο να βρεθεί εδώ στις ΗΠΑ.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας. Ψάχνω καιρό για μεθαμφεταμίνη θα ήταν ωραίο αν μπορούσα να πάρω ένα δείγμα. Lg
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας, θα μπορούσα να έχω μερικά δείγματα, παρακαλώ, ενδιαφέρομαι πολύ για τα προϊόντα σας.... Θα ήθελα να παραγγείλω μερικά πολύ σύντομα .....si vous me communiquer, je ne me manquai de en faire l'article à qui veut bien le lire ou l'entendre...par avance merci...
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Γεια σας, ενδιαφέρομαι πραγματικά να πάρω ένα δείγμα DEXTRO-METHAMPHETAMIN-KRYSTALS από την ΕΕ . Ζω στην Αυστρία και χρησιμοποιώ ναρκωτικά από το 2015, οπότε έχω βιώσει πολλά ναρκωτικά και θα ήμουν πραγματικά χαρούμενος αν μπορούσα να πάρω ένα. Ελπίζω να λάβω καλά νέα. Σας εύχομαι καλή μέρα FalteHD
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Γεια σας,

μόλις διάβασα τις πληροφορίες σας και ενδιαφέρομαι πραγματικά για τα προϊόντα σας, ειδικά για την s-κεταμίνη και τη δεξτρομεθαμφεταμίνη σας Είναι δυνατόν να λάβω ένα δείγμα των προϊόντων σας; Θα ήμουν πραγματικά ευτυχής αν έπαιρνα μια θετική απάντηση. :)

Δικός σας Matthäus

ΥΓ: Θα γράψω επίσης μια λεπτομερή κριτική αφού το δοκιμάσω, αν αυτό είναι δυνατόν :)
 

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Μπορώ παρακαλώ να πάρω ένα δείγμα αν η προώθηση είναι ακόμα ενεργή, ελπίζω να μην έχω αργήσει σε αυτό το πάρτι. Παρακαλώ ενημερώστε με το συντομότερο δυνατό. σας ευχαριστώ
 

LukeBeKillin’Em7

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω ένα δείγμα από τα παιδιά σας dextro methanohetamine? Θα ήμουν ευτυχής να αφήσω μια κριτική για το προϊόν σας.
 

Xplorer

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Έχουν απομείνει δείγματα για τις ΗΠΑ;
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Ναι! Αυτή τη στιγμή διαθέτουμε δείγματα D-Meth στις ΗΠΑ. Μη διστάσετε να μας στείλετε ένα μήνυμα για να διεκδικήσετε ένα :)
 

Riesenglied

Don't buy from me
Member
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας,
είναι δυνατόν να πάρετε ένα δείγμα για να SEA -(amph) ?

Ευχαριστώ
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Με τον όρο SEA εννοείτε τη Σερβία;
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Κατανοητό, ζητώ συγγνώμη που νόμιζα ότι μιλούσατε για τη Σερβία lmao
 

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Μπορώ να πάρω ένα δωρεάν δείγμα αν είναι δυνατόν;
 
Top