Σύγκριση μεθόδων σύνθεσης μεθαμφεταμίνης και αμφεταμίνης

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
μπορείτε να κάνετε ένα βίντεο της διαδικασίας NaBH4 δεν έχω καλό υπόβαθρο χημείας αλλά θέλω πραγματικά να μάθω αυτή τη μέθοδο
 

Methodman

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 9, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Έχω μερικές δευτερεύουσες ερωτήσεις. Ποιες μέθοδοι κάνουν καλύτερα εργαλεία. Δεν πιστεύω ότι το τελικό μόριο είναι το ίδιο. Αυτά τα p2p. Δεν το πιστεύω. Δεν ξέρω τι κάνουν. Αλλά απλά δεν είναι αυτό. Κούφια. Ψευδο. Ποτέ δεν θα περνούσα μια μέρα κοιμώμενος και. ...να τρώω. Ακόμα και η σημύδα ήταν διαφορετική από την υποθερμία, διαφορετική από την ορθοθερμία. Αλλά υπήρχε ένα είδος προτύπου. Αυτό είναι πολύ καλό για χαλάρωση. Και για μαλακία. Οποιαδήποτε σκέψη...
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Αν u αγοράσει "εργαλείο" ό, τι είναι στην αγορά(και υποθέτωΕσύ είσαι) νομίζω ότι δεν είναι περισσότερο τότε
20% του "εργαλείου" σας είναι το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ.
Εξαρτάται από το πώς ο έμπορος συνήθως θα βρείτε πιθανώς καφεΐνη, κρεατίνη.
Ένας άλλος παράγοντας είναι τι οξύ είχε χρησιμοποιηθεί για τη δημιουργία αλάτων αμφεταμίνης. Καλύτερα αν είναι το σουλφικό 6 τότε η βιοδιαθεσιμότητα είναι υψηλότερη αν χρησιμοποιήθηκε το ορθοφοσφορικό είναι λιγότερο διαθέσιμο για τα κύτταρα σας. Αν χρησιμοποιηθεί κιτρικό οξύ θα μπορούσατε να χρησιμοποιήσετε ένα κουτάλι για να αισθανθείτε κάποια κλωτσιά.
Έτσι το βλέπω εγώ
όλες οι μέθοδοι που οδηγούν στη δημιουργία του μορίου Afreebase πώς έχει επεξεργαστεί και τι έχει χρησιμοποιηθεί για την αραίωση του GEAR σας εξαρτάται από το πώς λειτουργεί σε εσάς .
Για μένα το καθαρό θειικό αμφίδιο λειτουργεί το ίδιο χωρίς την επίδραση της μεθόδου.
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Αν u αγοράσει "εργαλείο" ό, τι είναι στην αγορά(και υποθέτωΕσύ είσαι) νομίζω ότι δεν είναι περισσότερο τότε
20% του "εργαλείου" σας είναι το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ.
Εξαρτάται από το πώς ο έμπορος συνήθως θα βρείτε πιθανώς καφεΐνη, κρεατίνη.
Ένας άλλος παράγοντας είναι τι οξύ είχε χρησιμοποιηθεί για τη δημιουργία αλάτων αμφεταμίνης. Καλύτερα αν είναι το σουλφικό 6 τότε η βιοδιαθεσιμότητα είναι υψηλότερη αν χρησιμοποιήθηκε το ορθοφοσφορικό είναι λιγότερο διαθέσιμο για τα κύτταρα σας. Αν χρησιμοποιηθεί κιτρικό οξύ θα μπορούσατε να χρησιμοποιήσετε ένα κουτάλι για να αισθανθείτε κάποια κλωτσιά.
Έτσι το βλέπω εγώ
όλες οι μέθοδοι που οδηγούν στη δημιουργία του μορίου Afreebase πώς έχει επεξεργαστεί και τι έχει χρησιμοποιηθεί για την αραίωση του GEAR σας εξαρτάται από το πώς λειτουργεί σε εσάς .
Για μένα το καθαρό θειικό αμφίδιο λειτουργεί το ίδιο χωρίς την επίδραση της μεθόδου.
 
Top