Κρυστάλλωση μεθαμφεταμίνης και παρασκευή πάγου

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Θα πρέπει να προμηθευτείτε L-Meth και στη συνέχεια να εκτελέσετε διαδικασίες, οι οποίες περιγράφονται στη θέση.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Συγγνώμη, ποια θέση;

Η αρχική ανάρτηση είναι μια περιγραφή του τρόπου κρυστάλλωσης της μεθαμφεταμίνης μετά από αναγωγική αμίνωση της p2p. Μετά από αυτό υπάρχουν κάποιες αόριστες περιγραφές στα σχόλια σχετικά με την ανορθοποίηση αλλά τίποτα σχετικά με την L-Meth συγκεκριμένα.

Συγγνώμη, μπορείτε να διευκρινίσετε τι εννοείτε με τον όρο "L-Meth" ή να μου υποδείξετε το #βήμα 1 όπου λέτε ότι πρέπει να πάρουμε L-Meth (ή αλλιώς το λιγότερο ενεργό ισομερές).

Αν αυτό που λες είναι αλήθεια, μπορούμε να φτιάξουμε d meth από εισπνεόμενα Vicks. Οπότε ναι, αυτό θα ήταν ένα τεράστιο πλεονέκτημα για την ιστοσελίδα σας , και την παράνομη σύνθεση γενικά.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8

Η P2P θα οδηγήσει σε ρακεμική μεθαμφεταμίνη. Δεν είμαι σίγουρος από πού πήρατε την L-Meth. Σας παρακαλώ συμβουλέψτε με.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Νομίζω πως ναι, θα προσπαθήσω να το κενώσω και να ενημερώσω εδώ.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Έχετε ελεύθερη βάση ρακεμικής μεθαμφεταμίνης, τότε μπορείτε να εκτελέσετε διαδικασίες με d-ταρταρικό οξύ, το οποίο σας επιτρέπει να πάρετε L-meth. Υπάρχει εγχειρίδιο για την αμφεταμίνη, η ισομερίωση της μεθαμφεταμίνης είναι η ίδια
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Καταβυθίστε είτε με d-tartric και απορρίψτε το ίζημα και στη συνέχεια προχωρήστε στην προσθήκη θειικού Ή χρησιμοποιήστε l-tartric απορρίπτοντας την υγρή φάση ξαναβγάλτε το άλας της d-αμφεταμίνης l-tartric και στη συνέχεια προχωρήστε κανονικά, εκχύλιση, καταβύθιση.
Η ίδια διαδικασία μπορεί να γίνει με το καμφοροθειονικό οξύ, οι ίδιες αρχές ισχύουν για τα 2 ισομερή.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Είδα κάποια μεθαμφεταμίνη που ήταν καθαρή d-meth αλλά δεν ήταν κρυσταλλική. Έμοιαζε περισσότερο με πολλούς μικρούς σβώλους ή ρύζι. Ποια μέθοδος θα ήταν αυτή;

Δεν θέλω να πάρω πράγματα όπως μια συσκευή φυσαλίδων αερίου. Δεν με νοιάζει αν το τελικό προϊόν είναι θραύσματα. Ποιος θα ήταν λοιπόν ο πιο απλός τρόπος για να έχω ένα σταθερό υδατοδιαλυτό τελικό προϊόν; Θέλω να αναμειγνύω τη μεθαμφεταμίνη με νερό στο τέλος, ώστε να μπορώ να τη δοσολογήσω σε χιλιοστόλιτρα. π.χ. 5ml θα περιέχουν 10mg μεθαμφεταμίνης.
Είναι η ελεύθερη βάση υδατοδιαλυτή; Πιθανόν όχι, αφού είναι ελαιώδης. Ποιο θα ήταν το πιο γρήγορο πράγμα που θα μπορούσα να κάνω με την freebase ώστε να είναι υδατοδιαλυτή και σταθερή;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Τα άλατα της μεθαμφεταμίνης είναι υδατοδιαλυτά.
Όχι, δεν είναι διαλυτά στο νερό. Ο απλούστερος τρόπος είναι να γίνει σε μορφή άλατος.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Είναι μία από τις καθαρότερες μορφές της μεθαμφεταμίνης και έχει ένα ισομερές dextro.

Μέχρι σήμερα, έχουμε υψηλούς δείκτες ποιότητας, η καθαρότητα της μεθαμφεταμίνης έχει φτάσει το 99% +

Η μεταφεταμίνη έχει συγκεκριμένη περιστροφή
το οπτικά καθαρό ισομερές D είναι [α]20D = -18,90° σε καθαρότητα 99%+.

Το προϊόν μου περιέχει μόνο δεξτρομεθαμφεταμίνη. Χρησιμοποιούμε κλασματική βασική απόσταξη και επανακαθαρισμό.
Δεν αραιώνουμε με μεθυλοβενζυλαμίνη και άλλες ουσίες.
Το προϊόν μας έχει το σωστό σημείο τήξης

Ο οργανισμός μας είναι έτοιμος για συνεργασία και είναι έτοιμος να συνεργαστεί τόσο με κατασκευαστές όσο και με μεγάλους αγοραστές.

Είμαστε έτοιμοι να βοηθήσουμε με την προμήθεια έτοιμων πρόδρομων ουσιών και ολοκληρωμένων συνόλων για εργασία, καθώς και παρτίδων τελικών προϊόντων χονδρικής πώλησης.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 674
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 665
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,346
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,025
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,406
View previous replies…

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Πώς να αποκτήσετε όπως αυτό το κρύσταλλο ?
 

Joeking

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Είναι αυτή η μορφή καπνίσιμη;
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Ενδιαφέρομαι για το πώς να φτιάξω πάγο με ρακεμική μεθαμφεταμίνη, γνωρίζει κανείς μια λεπτομερή τεχνική;
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
πολύ ευγνώμων για τις πληροφορίες. έχετε κάποιο σύνδεσμο ή πληροφορίες για το πώς να κάνετε d-meth από l-meth ?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Πρέπει να βρείτε πληροφορίες: Διαδικασία ρακεμοποίησης
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Μπορείτε να μου πείτε πώς να κρυσταλλώσω μια μεγάλη πέτρα;
 
View previous replies…

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
μπορώ να αντικαταστήσω την ψευδοεφεδρίνη/εφεδρίνη με φαινυλοπροπανολαμίνη hcl για τη σύνθεση μεθαμφεταμίνης χρησιμοποιώντας τις διαδρομές της Μόσχας;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Όχι, δεν θα πάρετε μεθαμφεταμίνη
 

Kellyun

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@Hank Schrader Καλή δουλειά φίλε μου! Ενδιαφέρομαι πολύ να συνεργαστώ μαζί σου
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader, έχετε ενεργοποιήσει τις ρυθμίσεις απορρήτου σας, ώστε να μην είναι δυνατή η επικοινωνία μαζί σας.

Στείλτε μου ένα DM, θα ήθελα να μιλήσουμε.

Best
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Μπορείτε να δώσετε κάποια εικόνα για τον διαχωρισμό ισομερών Χανκ;
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Μόνο η d meth παράγει θραύσματα και υπάρχουν πολλές τεχνικές Για να το κάνετε αυτό
Πάω να βάλω τα πράγματα στη θέση τους αυτή η μπούρδα με το fester ότι το HCl gasing σου δίνει πάγο και θραύσματα είναι μαλακίες δουλεύει μόνο αν χρησιμοποιήσεις φρέον ή υγρό άζωτο αν πρόκειται να χρησιμοποιήσεις HCl έχει
Τα καλύτερα θραύσματα φτιάχνονται αγοράζοντας ένα 20%dh20rexal από το τριτογενές λάδι fb σε pH 5,8 και το πιάτο κρυσταλλοποίησης από δίσκο Pyrex που αφήνεται σε ένα ντουλάπι κάτω από μαύρα φώτα UV και.δεν πρέπει να ενοχληθεί καθόλου για τουλάχιστον μια εβδομάδα τουλάχιστον χρειάζεται χρόνος για να γίνει ανώτερο προϊόν
Θα σας πω ένα άλλο κόλπο αν απλά αφήσετε το πετρέλαιο FB σας σε pH και το αφήσετε μόνο του θα εξατμιστεί και θα αφυδατωθεί σε πάγο έτσι το κάνουν οι Κινέζοι είναι θέμα υπομονής
Αλλά αυτή η αεριοποίηση σε τολουόλιο και αιθέρα θα σας κάνει μόνο ένα προϊόν σε σκόνη που θα πρέπει να ξαναγίνει για να κάνει πάγο μόνο φρέον ή υγρό. Το άζωτο θα κάνει στιγμιαίο πάγο μόλις το αέριο HCl έρθει σε επαφή μαζί του.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Συγγνώμη, τι είναι το "αγοράζω κάνοντας ένα 20%dh20rexal"; Και τι είναι το "μαύρα φώτα υπεριώδους ακτινοβολίας"; Ξέρετε ότι η υπεριώδης ακτινοβολία δεν μπορεί να είναι μαύρη; =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Το "μαύρο φως" είναι ένα συγκεκριμένο εύρος υπεριώδους ακτινοβολίας που είναι σχεδόν αόρατο έως ότου αντανακλάται έντονα από φωσφόρους στο περιβάλλον. Θα το έχετε ξαναδεί. Οι άνθρωποι το χρησιμοποιούν για να βρουν αίμα και σπέρμα που έχει καθαριστεί και ατμόσφαιρα κλαμπ/βυθού
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Εντάξει, φίλε. Έκανα ό,τι μου είπες.
Αλλά πού είναι το crystall;
Συγγνώμη, αυτή η ιστοσελίδα δεν μπορεί να φορτώσει εικόνα.
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 κάντε λίγη δουλειά στο σπίτι
Μαύρο φως φθορισμού UV BL 12inch (πλήρες μήκος) Αντικατάσταση λαμπτήρα φωτός 8Watt T5 UVA
2 20%του συνολικού βάρους του προϊόντος dh20 ανακρυστάλλωση π.χ. 1000g MA προσθέστε 200g dh20 θερμική διάλυση και στη συνέχεια τοποθετήστε κάτω από UV μαύρο φως.
Και σου λέω ευθέως μην προσπαθείς να με υποτιμήσεις και να με κάνεις να φαίνομαι σαν ,δεν ξέρω για τι μιλάω εντάξει
Έρχομαι σε αυτή την κοινότητα με ,20ετή εμπειρία και δεν χρειάζεται να αντιγράφω και να επικολλώ μαλακίες του Fester για απαντήσεις εντάξει
Έχω δουλέψει σε εργαστήρια σε όλο τον κόσμο.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Φαίνεται ότι δεν διαβάσατε τους κανόνες του φόρουμ. Σας συνιστώ να αλλάξετε τον τόνο της επικοινωνίας σας, εντάξει;
https://en.wikipedia.org/wiki/Ultraviolet Η υπεριώδης ακτινοβολία έχει μήκος κύματος από 10 nm έως 400 nm. Δεν μπορείτε να πάρετε "μαύρο φως" lol :ROFLMAO:
Συγγνώμη, δεν ξέρω τι είναι αυτό.
Δεν σου δίνει κανένα επιπλέον δικαίωμα να είσαι αγενής και κακοπροαίρετος.
Σίγουρα...
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Εντάξει όχι δράματα αλλά έτσι λέγονται τα μαύρα φώτα UV google it
Όλοι μαθαίνουμε ο ένας από τον άλλον Έχω εκπαιδεύσει τον εαυτό μου χάρη στις θέσεις σας για bmk glycidate p2,P to meth
Καθώς ειδικεύομαι στο να κάνω υποφωσφορούχο οξύ ιώδιο και ψευδο και εφεδρίνη συνθέσεις και trans 4 methylaminorex συνθέσεις
Ο σύνδεσμός μου στην Κίνα μου είπε για την οδό του γλυκιδικού bmk προς τη μεθαμφεταμίνη καθώς μπορείτε να πάρετε τόνους από αυτό και τη μεθυλαμίνη και το βοροϋδρίδιο του νατρίου κ.λπ.
Έτσι γίνεται η μεθαμφεταμίνη σε όλο τον κόσμο ΑΤΜ ως ψευδοεφεδρίνη και νορεπινεφρίνη η DEA έχει βάλει ένα σφικτήρα σε αυτό σε όλο τον κόσμο
Και ο τρόπος bmk είναι το ένα τέταρτο του cust τότε κάνει ψευδο-μάγειρες οικονομικά βιώσιμο και ενώ είναι νόμιμο ΑΤΜ οι Κινέζοι έχουν δημιουργήσει τη δική τους εταιρεία εκκαθάρισης στις ΗΠΑ Aus De και ΕΕ, έτσι ώστε να μπορούν να εγγυηθούν ότι θα πάρετε ό, τι χρειάζεστε, τουλάχιστον η επαφή μου έχουν
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Είναι η στάση σας ως πολεμιστής του πληκτρολογίου με την οποία οι άνθρωποι έχουν πρόβλημα.

Όσο περισσότερο προσπαθείτε τόσο περισσότερο χάνετε την αξιοπιστία σας.

Τι θα λέγατε λοιπόν να αλλάζατε τον τόνο;
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Δεν κατάλαβα τίποτα, αλλά είναι ενδιαφέρον, σε γενικές γραμμές και στην πραγματικότητα, μπορείτε να εξηγήσετε την τεχνική κανονικά
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Αν είχατε πάρει το χρόνο να δείτε ζήτησα συγγνώμη ti κ. Paton εντάξει ας προχωρήσουμε σε τι δεν καταλαβαίνετε και θα εξηγήσω έτσι ώστε να το κάνετε
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
20 χρόνια εμπειρίας σας έχουν διδάξει να βάζετε ένα μαύρο φως σε ένα υδατικό διάλυμα μεθαμφεταμίνης για να κρυσταλλώσετε επιλεκτικά d-meth; Δημοσίευσε αυτό το πράγμα στο περιοδικό Nature, φίλε, είναι πρωτοποριακό. Τι επιλεκτικότητα - αν αγνοήσω όλες τις άλλες ανοησίες για ένα λεπτό - θα είχε ένα υπεριώδες φως στο μόριο της D-μεθ έναντι της L-μεθ; Καμία, επειδή διεγείρεται ακριβώς το ίδιο, έχει όλες τις ίδιες φυσικές ιδιότητες.
Δεν ξέρω γιατί προσπαθείτε να πάρετε αυτούς τους ανθρώπους στον φανταστικό σας κόσμο, αλλά είναι ντροπιαστικό για να είμαι ειλικρινής.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Μου είπαν ότι μπορώ να ακολουθήσω τη μέθοδο #2 εδώ για να λάβω κρυσταλλική μεθαμφεταμίνη, αλλά αυτό μοιάζει με σύνθεση από ελεύθερη βάση μεθαμφεταμίνης και ΟΧΙ από ελεύθερη βάση αμφεταμίνης. Μπορεί κάποιος να επαληθεύσει αν αυτά τα βήματα μπορούν να ακολουθηθούν με βάση χωρίς αμφεταμίνη; Εάν όχι, πώς μπορώ να μετατρέψω την αμφεταμίνη σε μεθαμφεταμίνη; Βρήκα αυτή τη μέθοδο μόνο εδώ. Υπάρχει άλλος τρόπος; Ο νιτρικός υδράργυρος δεν είναι κάτι που πωλείται εκεί από όπου κατάγομαι.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε HgCl2 ή να πραγματοποιήσετε αναγωγή με NaBH4 αντί της μεθόδου An/Hg.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Διαβάστε για τη σύνθεση του αμαλγάματος αλουμινίου με HgCl2 και MeOH στο νήμα σας. Δεν μπόρεσα όμως να βρω κάτι σχετικό με το NaBH4, αλλά συνάντησα μια παρόμοια ερώτηση σε ένα άλλο νήμα. όπου ο ImOutAlso ρώτησε για την ερώτηση 2 και δεν είμαι πολύ σαφής σχετικά με το πλαίσιο. Χρησιμοποιείται το NaBH4 για τη σύνθεση του αμαλγάματος αλουμινίου ή αντί να χρησιμοποιήσουμε το αμάλγαμα, χρησιμοποιούμε το NaBH4 για ολόκληρο το βήμα 3 αντί όπου [1 mol ελεύθερης αμφικής βάσης] συνδυάζεται με μίγμα [1mol φορμαλδεΰδης και 350ml αιθανόλης] + [ 1-1,2moles περίσσειας NaBH4] ;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε NaBH4 αντί για Al/Hg. Αυτό σημαίνει ότι πρέπει να αποκλείσετε καθόλου το νιτρικό άλας Al και τον νιτρικό υδράργυρο και να χρησιμοποιήσετε NaBH4 όπως είπατε. Νομίζω ότι θα λειτουργήσει επίσης.
Δεν είμαι σίγουρος ότι θα είναι αρκετό, αλλά μπορείτε να ξεκινήσετε από την αναλογία 1:1,2 και, ανάλογα με την απόδοση και το TLC, να αυξήσετε την ποσότητά του.
 
Top