Έκθεση σύνθεσης μεθαμφεταμίνης από αμφεταμίνη (με επιτυχία και τελικές φωτογραφίες)

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Γεια σε όλους και πάλι μετά από πολύ καιρό.

Σήμερα θα περιγράψω εν συντομία την επιτυχία μου στη σύνθεση και ποια βήματα ακολούθησα. Λυπάμαι που δεν θα κρατήσω πολύ.
Δεν ξέρω τι χημικές ουσίες έχετε και τι υλικά διαθέτετε, αλλά επειδή ζω στην Τουρκία, τη φτωχότερη χώρα της Ευρώπης, πίεσα πολύ τις δυνατότητες. Δεδομένου ότι όλες οι χημικές ουσίες που πωλούνται εδώ είναι "ελεγχόμενες χημικές ουσίες", έπρεπε να κάνω τη σύνθεση μέσω p2p, οπότε χρειάστηκε λίγος χρόνος, αλλά ήταν καθαρό.
Θα γράψω όλες τις συνθέσεις που έκανα βήμα προς βήμα με τους συνδέσμους τους. Ποτέ δεν έκανα κάτι επιπλέον εκτός από τις συνθέσεις στο φόρουμ. Έφτιαξα τη μεθαμφεταμίνη που βλέπετε στη φωτογραφία μόνο με τα πράγματα που γράφτηκαν στο φόρουμ, δεν υπάρχει απολύτως καμία επιπλέον διαδικασία.
!!

1: Το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να συνθέσω p2p. Ενώ το κάνετε αυτό, να είστε προσεκτικοί με τα γυάλινα υλικά σας. Κατά τη διαδικασία απόσταξης υπό κενό, υπήρξε μια ρωγμή στο συμπυκνωτή παλινδρόμησης και το γυαλί μου έσπασε εντελώς και έγινε άχρηστο.
(Σύνθεση: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...p2p-from-benzaldehyde-with-mek-1kg-scale.187/)

2: Μετά τη σύνθεση του p2p θα το μετατρέψετε σε αμφεταμίνη. Δεν είχα κανένα πρόβλημα ενώ έκανα αυτή τη σύνθεση, απλά να είστε προσεκτικοί, είχα ζαλάδες.
(Σύνθεση: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...amphetamine-from-p2p-phenyl-2-propanone.1378/)

3: Αφού το μετατρέψετε σε αμφεταμίνη, θα το μετατρέψετε σε μεθαμφεταμίνη. Ούτε εδώ είχα πρόβλημα.
(Σύνθεση: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hamphetamine-synthesis-from-amphetamine.1671/)

4: Αυτό το στάδιο είναι το μαγικό σας άρθρο. Παραγωγή ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ
(Σύνθεση: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/)


για να εξηγήσω εν συντομία.


P2P > Αμφεταμίνη > Μεθαμφεταμίνη > İCE MANUFACTURİNG

Ευχαριστούμε τους ιδιοκτήτες της σύνθεσης. Ιδιαίτερες ευχαριστίες στον G.Patton που απάντησε σε όλες τις ανόητες ερωτήσεις μου. Τέλος, πριν ρωτήσετε, ναι, το τατουάζ στο χέρι μου είναι ένα διάγραμμα αντίδρασης. Μια από τις συνθέσεις του G.Patton.

Αν έχετε κάποια ερώτηση στο μυαλό σας, είμαι έτοιμος να την απαντήσω, δεν ήθελα να γράψω εκτενώς.
 

Attachments

  • TBsubiNZyv.mp4
    9.6 MB · Views: 441
  • 2CifMwAIt9.jpeg
    2CifMwAIt9.jpeg
    449.6 KB · Views: 892
  • xcHlA3O69M.jpeg
    xcHlA3O69M.jpeg
    507.8 KB · Views: 814
  • Jb3iIPonzW.jpeg
    Jb3iIPonzW.jpeg
    363.3 KB · Views: 755
  • vCD7NQ5OJG.jpeg
    vCD7NQ5OJG.jpeg
    443.9 KB · Views: 758
  • VXBS5uGTx8.jpeg
    VXBS5uGTx8.jpeg
    447.4 KB · Views: 802
  • 4Kwo7xiqWe.jpeg
    4Kwo7xiqWe.jpeg
    520.8 KB · Views: 778
  • D0i17TVsjb.jpeg
    D0i17TVsjb.jpeg
    583.4 KB · Views: 731
  • qwjMnYk1EW.jpeg
    qwjMnYk1EW.jpeg
    591.7 KB · Views: 768
  • BF0z8Z6a1L.jpeg
    BF0z8Z6a1L.jpeg
    574.3 KB · Views: 866

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ωραία θραύσματα! Αλλά γιατί να πάτε από P2P --> αμφεταμίνη --> μεθαμφεταμίνη όταν η σύνθεση μεθαμφεταμίνης απευθείας από P2P είναι εύκολη και πιο αποδοτική; Φαίνεται σαν επιπλέον βήματα.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Σας ευχαριστώ πολύ πράγματι για την έκθεσή σας, Θα βοηθήσει τα μέλη του φόρουμ μας να είναι πιο σίγουροι για τις δικές τους ευκαιρίες να κάνουν αμφ και μεθ. Επίσης, ευχαριστώ για τα καλά λόγια!
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
hello Docx. η μεθυλαμίνη απαιτείται για τα βήματα που αναφέρατε. Ακολούθησα αυτό το μονοπάτι καθώς οι ευκαιρίες είναι περιορισμένες στην Τουρκία και δεν έχω πρόσβαση σε ορισμένες χημικές ουσίες. Μοιράστηκα αυτά τα βήματα επειδή σκέφτηκα ότι θα ήταν χρήσιμα για άλλους χημικούς στην Τουρκία.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Προβλήματα με τη μεθυλαμίνη
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Υπάρχει ένα ρητό στους Τούρκους: Βγάλε το πουλί σου και ας χαιρετήσουμε σαν τους στρατιώτες.
Σας ευχαριστώ που ρίξατε φως.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ok :). Η μεθυλαμίνη όμως είναι αρκετά εύκολο να συνθέσει κανείς μόνος του. Αλλά είναι φυσικά θέμα κλίμακας.
Και επίσης, φυσικά: σας ευχαριστώ που μοιραστήκατε τα αποτελέσματά σας! ΑΠΙΣΤΕΥΤΙΚΑ θραύσματα, όπως είπα. Πόση ώρα πήρε η κρυστάλλωση και χρησιμοποίησες κάποιο ειδικό κόλπο για να τα κάνεις τόσο μεγάλα; Όποτε έχω δει τέτοια θραύσματα, είχαν γίνει με ισοπροπυλοβενζαμίνη. Οπότε βγάζω το καπέλο!
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
μπορεί να χρησιμοποιηθεί η αμφεταμίνη που παρασκευάζεται μέσω του P2NP;
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ποιους διαλύτες και ποιες συνθήκες έχετε χρησιμοποιήσει;
Πόσο καιρό σας πήρε για να τα αναπτύξετε σε αυτό το μέγεθος;
ποιο είναι το σημείο τήξης των κρυστάλλων;
 

Sabatier

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2022
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Εξαιρετική δουλειά! Αυτοί είναι μερικοί από τους μεγαλύτερους (ανόθευτους) κρυστάλλους που έχω δει ποτέ. Ναι, παρακαλώ μοιραστείτε ποιοι διαλύτες και αναλογίες χρησιμοποιήθηκαν για την ανακρυστάλλωση. Συγχαρητήρια για την επιτυχία σας και σας ευχαριστώ πολύ για το μοίρασμα!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ωραίο τατουάζ είναι αληθινό; :D
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
απλά βρείτε το μόνοι σας :D
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
Έχετε βίντεο/μέθοδο για να πάρετε μεθαμφεταμίνη από p2p και μεθυλαμίνη;
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
μια άλλη ερώτηση χρησιμοποιήσατε την αμφεταμίνη από το p2np απευθείας για να φτιάξετε μεθαμφεταμίνη ή εξαγάγατε την d-αμφεταμίνη και στη συνέχεια τη μετατρέψατε σε μεθαμφεταμίνη; ή διαχωρίσατε την d-μεθαμίνη αργότερα;
 

Urus007

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 6, 2022
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
κάποιος θα κάνει ένα βίντεο p2p + μεθυλαμίνη στη χώρα μου, δεν υπάρχει πρόβλημα με τη μεθυλαμίνη
 

Dxrk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Θα ήταν καλό, ψάχνω και γι' αυτό
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Top