Έκθεση σύνθεσης μεθαμφεταμίνης από αμφεταμίνη (με επιτυχία και τελικές φωτογραφίες)

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Στην τελευταία παρτίδα πήρα τα πιο καθαρά θραύσματα που δεν έχω κάνει ποτέ πριν ;-) Θα στείλω ούτως ή άλλως ένα δείγμα στο εργαστήριο για να αποφύγω πιθανές εικασίες ή αμφιβολίες βλέποντας την εικόνα.
 

Attachments

  • qhCA0JvFYx.jpg
    qhCA0JvFYx.jpg
    95.8 KB · Views: 416

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ποιο είναι το πρόβλημα των ανθρώπων με αυτό το προϊόν είναι κορυφαία ποιότητα έχει τα στρώματα σαν σπασμένο σχιστόλιθο αν οι άνθρωποι νομίζουν ότι είναι ψεύτικο έχουν πέτρες στο κεφάλι τους η εμφάνιση σπασμένου σχιστόλιθου έρχεται μόνο με καθαρή D meth και αυτό μοιάζει σαν να είχε μια πραγματικά αργή ανακρυστάλλωση soits έγινε με αγάπη και χρόνο και όχι βιαστικά ή κατεψυγμένα με φρέον ή υγρό άζωτο
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ουάου αφεντικό BTC φαίνεται ότι ένα από τα θύματά σας έχει κάποια έγγραφα που λένε ότι είστε ψεύτης. Έχουν ελεγχθεί τα σκατά σου, οπότε αυτό κάνει αυτό το θρασύτατο ψέμα που λες εδώ να είναι αδιανόητο και καθιστά σαφές ότι δεν θα έπρεπε να πουλάς σκατά πουθενά. Είσαι απλά ένας απατεώνας. Απλά αντί να τους κάνεις φάντασμα νομίζεις ότι είσαι πολύ έξυπνος και τους στέλνεις μαλακίες. Δεν ξέρω πώς αισθάνεται η BB για τους απατεώνες, αλλά το εργαστηριακό τεστ με πουλάει δεν θα κάνω ποτέ καμία δουλειά μαζί σου και αν δω κάποιον άλλο να κάνει το λάθος να σε εμπιστευτεί θα τον διαφωτίσω αμέσως. Scum Bag.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
"Τι συμβαίνει, δεν θα έπρεπε να καταλαβαίνεις ότι σε εξαπατώ;" Αυτό εννοούσατε. Δεν υπολόγιζες το εργαστήριο, ε;
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Το πάθος μου για τα D-meth & D-amph έχει πλέον τελειώσει όσον αφορά το ότι θέλω να δοκιμάσω να τα καπνίσω για να δω τι είναι αυτή η διαφημιστική εκστρατεία. TBH από το D-amph μου και το D-meth που γίνεται n καπνίζεται είναι 100% SHIT και χάσιμο χρόνου. Η καλύτερη και μόνη οδός χορήγησης είναι η από του στόματος όσο αφορά τις αμφεταμίνες!

Ακόμα και τότε έχοντας πρόσβαση σε φαρμακευτική D-amph, πρέπει να είναι καθαρό D και όχι L Amph ή Meth, πραγματικά έσπασε η φούσκα μου από b.s γεμάτη hype εδώ ελπίζω ότι δείχνει να μην σπαταλάμε χρόνο n προσπάθεια σε χαζές ιδέες.

Αν θέλετε μεθαμφεταμίνη, φτιάξτε μεθαμφεταμίνη! Μην σπαταλάτε καλή Amph & αντιδραστήρια μετατρέποντας σε μεθαμφεταμίνη, δεν αξίζει τον χρόνο ή την προσπάθεια ή το κόστος!!!!.

Το μόνο πράγμα που έμαθα που είναι κάτι που ξέρω από το freebasing HCl coca είναι ότι το D-amph HCl μόλις στεγνώσει αλλά είναι ακόμα λάδι, θα κρυσταλλωθεί αμέσως αν ξύσεις το πιάτο!!! 3 μέρες λάδι, ο baghead φίλος μου πήρε ένα κομμάτι χάλκινο πλέγμα και έξυσε το λάδι του πιάτου, και μπουμ στιγμιαία σκόνη.
Οπότε, αν προσπαθείς να κάνεις το λάδι να μετατραπεί σε σκόνη εδώ και μια-δυο μέρες, ξύσε το με μια γυάλινη ράβδο, μεταλλική λεπίδα από ότι φαίνεται οτιδήποτε για να προκαλέσεις την έναρξη του σχηματισμού κρυστάλλων!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Το πρόβλημά σας είναι ότι δεν καπνίσατε κάτι καλό, αλλιώς η στάση σας θα ήταν 180 μοίρες.
 
Top