Η πρώτη μου σύνθεση της μεφεδρόνης σε DCM. + φωτογραφίες.

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Χαίρομαι που σας καλωσορίζω. Λοιπόν, η έκθεσή μου για τη σύνθεση της μεφεδρόνης. γράψτε χωρίς διάθεση, επειδή στο τέλος της σύνθεσης έγινε ένα λάθος. σχετικά με αυτό θα μάθετε στο τέλος του άρθρου. και έτσι όλα σε τάξη.

Πήρα έναν ελεγκτή για 4mmms.

Περιείχε μεθυλαμίνη, bk4, ακετόνη, διχλωρομεθάνιο και οξύ.


QJMP9cpQYy
NtKEObzhq3
GQtITzeyFw
HYOnbdRl0W



Και έτσι, βήμα πρώτο. Λοιπόν, αυτό είναι εύκολο.
Ρίχνουμε 100 γραμμάρια bk4 στη φιάλη μας (είχα μια φιάλη 1 λίτρου).


1XT7pQlMok







Μετρήστε περίπου 350 ml dcm.

.
TmJq06RugI


αφού το bk4 διαλύθηκε πλήρως στο dcm

FEKvQae9OM


Προσθέτουμε μεθυλαμίνη σε δόσεις, ώστε η θερμοκρασία να μην αυξηθεί πάνω από το κανονικό. Έτσι, η μεθυλαμίνη χύνεται, φελλώνουμε τις οπές και τοποθετούμε ένα θερμόμετρο...
JwCtWAh5Gs
TcYAx8yR63


η θερμοκρασία άρχισε να ανεβαίνει από το πρώτο λεπτό. great!!!!
Στη συνέχεια, σας περιμένουν οι πιο βαρετές ώρες. Στην περίπτωσή μου, 2 ώρες και 30 λεπτά. (Και θυμηθείτε να συνεχίσετε να ανακατεύετε και να κοιτάζετε το θερμόμετρο).

αφού περάσει ο σωστός χρόνος, βάζουμε τη φιάλη μας και περιμένουμε να γίνει σαφής διαχωρισμός των στρωμάτων.

MDB3qlZkNf
WbAnusvJ3N


και έτσι τα στρώματα έχουν διαχωριστεί όπως βλέπετε στη φωτογραφία, ας προχωρήσουμε στο ξέπλυμα.

Ξέχασα να βγάλω φωτογραφία. Λοιπόν, είναι γαμημένα περίπλοκο. προσθέστε 100-150 ml αποσταγμένο νερό, μουλιάστε καλά. το πάνω στρώμα στη διάθεση (στην περίπτωσή μου για έκδοση) και ούτω καθεξής μέχρι να φύγει η μυρωδιά της μεθυλαμίνης. μου πήρε 4 πλύσεις.


Αυτό είναι που υποτίθεται ότι πρέπει να απορριφθεί. Πρόσθεσα λίγο διχλωρομεθάνιο και ένα καλό χτύπημα με το σύρμα και αυτό έχουμε.
H7CqDBXFv8


Πάρτε το κάτω στρώμα και στείλτε το στην κύρια μάζα.....


Βήμα οξίνισης


H9J4Uh6uSM

Το φοβόμουν αυτό περισσότερο από όλα και θα σας πω όχι μάταια. εδώ η σύνθεσή μου και έφτασα στο τέλος. Έριξα όξινο οξύ πολύ αργά και προσεκτικά, ελέγχοντας κάθε φορά τον δείκτη px. πίεσα... εντάξει, ξανά έριξα οξύ αλλά ήδη λιγότερο... ξανά περίμενα, έλεγξα τον δείκτη και κάποια στιγμή μετά από τις επόμενες λίγες σταγόνες η μάζα της αντίδρασης έγινε κεχριμπαρένιο χρώμα. Παίρνω πάλι τον δείκτη, μετράω..... ωχ σκατά!!!! υπεροξειδωμένο!!!! σε περίπου 0 ή 1. σκύλα!!!!.

7WSjkNcwph



αλλά αυτό ήταν παιδιά, σε αυτό το σημείο η σύνθεση έχει ολοκληρωθεί. οπότε να είστε πολύ προσεκτικοί κατά το στάδιο της οξίνισης. ευχαριστώ για την προσοχή σας όλοι.
αν αυτό το άρθρο ήταν χρήσιμο, παρακαλώ δώστε του ένα μεγάλο like και ένα σχόλιο.

p.s.


και θέλω επίσης να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου στους δημιουργούς του φόρουμ και την ομάδα του. αυτό το φόρουμ έχει μια θέση στην κορυφή του πρώτου. ένα μοναδικό site. και είμαι έτοιμος να σας βοηθήσω στην ανάπτυξή του. και ιδιαίτερα αξίζουν την προσοχή του "C" και "U" παιδιά είστε δροσεροί. σας ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη και την ευκαιρία να αποδείξουν τον εαυτό τους, αλλά συνέβη αυτό που συνέβη. δικό μου λάθος. αλλά μαθαίνεις από τα λάθη.
 

Attachments

  • CUJNswSEBj.jpg
    CUJNswSEBj.jpg
    287 KB · Views: 312
  • odn2lZvQAf.jpg
    odn2lZvQAf.jpg
    138.6 KB · Views: 280
  • LpYxUwV3QK.jpg
    LpYxUwV3QK.jpg
    263 KB · Views: 284
  • hFgryXLG3W.jpg
    hFgryXLG3W.jpg
    340.5 KB · Views: 267
  • Qasp2bzDrB.jpg
    Qasp2bzDrB.jpg
    244.7 KB · Views: 272
  • a3S7qZxwgL.jpg
    a3S7qZxwgL.jpg
    361.2 KB · Views: 319
  • tF0Jqnub4V.jpg
    tF0Jqnub4V.jpg
    354.9 KB · Views: 308
Last edited:

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Συγγνώμη. Ξέχασα να αλλάξω τα γράμματα στον συντάκτη με το όνομα χρήστη σας

και θέλω επίσης να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου στους δημιουργούς του φόρουμ και την ομάδα του. αυτό το φόρουμ έχει μια θέση στην κορυφή του πρώτου. μια μοναδική ιστοσελίδα. και είμαι έτοιμος να σας βοηθήσω στην ανάπτυξή του. και αξίζουν ιδιαίτερα την προσοχή του @William Dampier και @Marvin "Popcorn" Sutton παιδιά είστε δροσεροί. σας ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη και την ευκαιρία να αποδείξουν τον εαυτό τους, αλλά συνέβη αυτό που συνέβη. δικό μου λάθος. αλλά μαθαίνεις από τα λάθη.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Έκανα λάθος, φίλοι μου. Νομίζω ότι είναι ζωντανός. Είναι τρεις ώρες αργότερα.
 

Attachments

  • z27s3kIAqY.jpg
    z27s3kIAqY.jpg
    3.4 MB · Views: 348

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Υποθέτω ότι το 2b4m που χρησιμοποιήθηκε ήταν πολύ βρώμικο
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Όχι φίλε μου, το bk4 ήταν το πιο καθαρό. το πρόβλημα ήταν η βιασύνη μου και η άγνοια ορισμένων πτυχών.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
το 2b4m σας κίτρινο χρώμα, το μέσο του έχει ακαθαρσίες και μετά το meph σας εξακολουθεί να έχει κίτρινο χρώμα
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Εν πάση περιπτώσει, παιδιά, έκανα μια καλή αρχή, αλλά τελικά η κονσέρβα έσπασε. Έτσι, η πρώτη μου σύνθεση πήγε κατά διαόλου.
Λυπάμαι. Αλλά λάθη θα γίνουν, και την επόμενη φορά θα είναι καλύτερα.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Καλή δουλειά!
Πολύ καλύτερα από ό,τι είχα την πρώτη φορά:)
Ναι, συμβαίνει, κάποια γελοιότητα χαλάει τη σύνθεση.
Αυτό που έχεις υπερεκτιμήσει δεν είναι κρίσιμο. Αλλά παραβίασες λίγο το πρωτόκολλο της σύνθεσης. Φυσικά, θα μπορούσε να είχε διορθωθεί. Αλλά το βάζο έσπασε....
Είμαι σίγουρος ότι θα δουλέψει την επόμενη φορά. Το κυριότερο είναι να μας γράψετε και να μας ρωτήσετε και θα σας δώσουμε συμβουλές.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
σας ευχαριστώ. ναι, η βιασύνη μου με οδήγησε σε ένα τέτοιο αποτέλεσμα, συμφωνώ μαζί σας. για την επόμενη φορά θα αγοράσω πρόσθετο εξοπλισμό, δηλαδή έναν μαγνητικό αναδευτήρα, γιατί η ανάδευση με τα χέρια μου για 2,5 ώρες δεν είναι και ό,τι καλύτερο.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Για την οξίνιση:
Δοκιμάστε το με παγωμένο HCI και ένα χωνί που στάζει, κάθε 2 δευτερόλεπτα 1 σταγόνα, χρησιμοποιήστε ένα μαγνητικό αναδευτήρα για να κρατάτε το RM σε κίνηση όλη την ώρα και μπορείτε να βάλετε λίγο παγωμένο dcm στο IT όταν γίνεται πολύ ζεστό.
Δούλεψε καλά για μένα.
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
την ώρα που φτιάχνω mdma αφήνω πάντα βάση στο πλάι όταν πέφτει μπορείς να τον ανεβάσεις με τη βάση που έχεις στο πλάι ☺️
 

NewSwiftie

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ποια είναι η απόδοση αυτής της μεθόδου;
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Πολύ φοβερός φίλος! Χαίρομαι που βλέπω τα πάντα να εξελίσσονται όπως έπρεπε. Είναι πολύ ωραίο να βλέπεις μια πρώτη προσπάθεια να είναι επιτυχής, ( ως επί το πλείστον ;] ) και με μια μικρή ώθηση από την κυρία τύχη. Πόσο συχνά συμβαίνει, ένας έμπειρος χημικός να πετυχαίνει μια πρώτη σύνθεση, πόσο μάλλον κάποιος λιγότερο έμπειρος; Τα λάθη μπορεί να είναι καλό πράγμα, αν δεν είναι πολύ δαπανηρά. Ένας σπουδαίος δάσκαλος τουλάχιστον. Προσπαθήστε να είστε όσο το δυνατόν πιο ακριβείς και λεπτομερείς και να κρατάτε αρχεία των αποτελεσμάτων σας και με την πάροδο του χρόνου αυτό θα αυξήσει την κατανόηση και την ικανότητά σας, ώστε να μπορείτε να γίνετε ο καλύτερος που μπορείτε να είστε. Καλή δουλειά! Σας ευχαριστώ!
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
χαίρομαι που το ακούω αυτό, φίλε μου. ναι, μερικές φορές τα λάθη μας μας παρακινούν να τα κάνουμε ακόμη καλύτερα.
 
Top