Χρειάζεστε βοήθεια για τη μετατροπή του bmk 5449-12-7 σε ελεύθερη βάση Α-έλαιο

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Το είχα ήδη διαπιστώσει ο ίδιος επειδή το υδροχλωρικό οξύ έχει πολύ χαμηλό σημείο ζέσεως. το μυρμηκικό οξύ έχει επίσης πολύ χαμηλή θερμοκρασία ζέσεως.
για αυτό το cas χρειαζόμαστε τουλάχιστον 140°c οπότε χρειαζόμαστε φωσφορικό οξύ σημείο βρασμού 150°c

Αυτό εννοούσα με τον όρο λανθασμένες μέθοδοι και εξακολουθούν να υπάρχουν στο διαδίκτυο εδώ.
 

badbreak2

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Δεν χρειάζεται σημείο βρασμού 150 αν κάνετε μεγάλη παραγωγή απλά μαγειρέψτε μέχρι τους 120°c και μετρήστε 6 ώρες Μόνο αυτό που είναι σημαντικό χρησιμοποιείτε για 1 kg 5449-12-7 1 ,5L φωσφορικό οξύ 85% και 0,5 L νερό για κάθε kg
 

sponsor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 23, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
GJUOtSxWnl


Μπορεί κάποιος με γνώσεις να εξηγήσει αυτό το τελευταίο βήμα γιατί δεν υπάρχουν απαντήσεις που να βρίσκω. @HEISENBERG
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Διαβάστε ολόκληρο το σενάριο του tolmy.its αρκετά σαφής σκέφτηκα.nice ένα u βρείτε😉
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
δεν έχεις ιδέα, ηλίθιε!
αλλιώς δεν ρώτησες που μπορείς να αγοράσεις ανθρακικό αμμώνιο.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
κατάστημα προμηθειών αρτοποιίας .caled bakers ammonium
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
@oscar412 το τελευταίο βήμα δεν λειτουργεί για μένα
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Πώς πήρατε 75% απόδοση om τότε
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Καταλαβαίνω. Έτσι δεν μπορεί να κάνει το hydrolsis να δουλέψει. Απλά προσθέστε naoh και νερό θερμαίνετε στους 110 για 2 ώρες και μετά εκχυλίστε με dcm όταν έχει κρυώσει T0R
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
γνωρίζει κάποιος κάτι για την αντίδραση cas 5449-12-7 με το ασβέστιο του νατρίου ? Θέρμανση μαζί με τις σκόνες.....

Τα κύρια συστατικά του ασβέστη νατρίου είναι


Ή μήπως πρόκειται για μια ανόητη σκέψη ;
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
και απόδοση με H2SO4 96% γύρω στο 65% και h20 θα πρέπει να βράσει γύρω στο 150 αλλιώς μπορώ να προσθέσω περισσότερο 96.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
@ChingShih οποιαδήποτε ενημέρωση φίλε μου ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Όχι κάποια προβλήματα χρημάτων έχω τα πάντα έτοιμα για τώρα φορμαμίδιο θα μπορούσα να ξεκινήσω αλλά πρώτα χρειάζομαι 1 ακόμα εργαστηριακή βάση και ένα ks 35 balljoint σε ένα θηλυκό ns 29 δύσκολο να βρω. τύπωσα ένα αλλά δεν ξέρω δεν θέλω να καταλήξω @ κολυμπώ με λιωμένη ρητίνη και όλη τη μυρωδιά οπότε δεν έκανα τη μετατροπή. και μετά η απόσταξη ατμού έχω μόνο 2 φιάλες 1 λαιμού οπότε πρώτα πρέπει να φτιάξω περισσότερο γυαλί και μετά να δημοσιεύσω αποτελέσματα !!!
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ίσως πάω oldschool με λάστιχο και σωλήνες δεν είμαι σίγουρος ακόμα αλλά στο τέλος της εβδομάδας θέλω να ολοκληρώσω την πρώτη πλήρη φιάλη 3L που θα μπορούσα ή νομίζω ότι δεν μπορώ να βάλω 1 kg στη φιάλη με το οξύ και το h2o
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
κάποιος που έχει κλείσει πρόοδο εδώ ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Δεν τρέχω με κοκαΐνη, θα προχωρήσω όταν είναι ασφαλές.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Πώς είναι δυνατόν όταν εξάγω το τελικό μου υγρό με DCM να μην βλέπω δύο στρώματα αλλά μόνο ένα ?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
εξακολουθείτε να χρειάζεστε βοήθεια;

Η εικόνα είναι αυτό που ονομάζετε λάδι.
 

Attachments

  • j93xo5by4h.jpeg
    j93xo5by4h.jpeg
    4.9 MB · Views: 318
View previous replies…

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Όχι Είναι το τελικό προϊόν, amfetamin free base, η εικόνα Αυτό που u βλέπει είναι μετά την απόσταξη με ατμό το πλένουμε με ζεστό νερό. Θα διαχωριστεί και θα είναι διαυγές.
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Lol, εννοείτε το χωνί διαχωρισμού. Όχι, δεν ξέρω τι είδους υλικό ακριβώς, σκληρό πλαστικό αν με ρωτάτε. Το χρησιμοποιούν για να φτιάχνουν μπύρα.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Δεν μοιάζει με λάδι ή γαλάκτωμα, μοιάζει σαν να κάνατε κάτι λάθος
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Jacked off And disposed in it
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
τελικό υγρό εννοείτε bmk ή ένα λάδι και τα δύο λύνονται σε dcm ή υπήρχε στρώμα νερού επίσης ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ποιο είναι το ph του τελικού στρώματος; είναι η κετόνη ή το Α-έλαιο όταν έχετε το Α-έλαιο στο dcm πλύνετε το με νερό και στη συνέχεια διαχωρίστε το. τότε προσθέστε οξύ μέχρι χαμηλού ph και η αμίνη πηγαίνει στο νερό μετά από ανάδευση. τότε ασφαλές στρώμα dcm. και βασικοποιήστε το όξινο νερό με διάλυμα Naoh. θα πρέπει να δείτε ένα ανώτερο στρώμα αφήστε το για μια μέρα και διαχωρίστε το.
 

John Gotti

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας ive είχαμε λάδια bmk για μεγάλο χρονικό διάστημα τώρα και υπάρχει ένας αποκλειστής σε αυτά πρέπει να ενεργοποιηθούν ή κάτι τέτοιο. Αλλά είναι πιο εύκολο να πάρω τη σκόνη bmk 5449 και να κάνω το λάδι σε Α λάδια αλλά πώς το κάνεις αυτό u
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Εάν το μετατρέψετε με τον σωστό τρόπο, θα λάβετε ένα έλαιο κίτρινου/καφέ χρώματος ανάλογα με το αντιδραστήριο που χρησιμοποιείτε. Το ονομάζουμε αυτό λάδι β. Αν δεν το κάνετε αυτό, θα είναι ένα παχύρρευστο έλαιο που θα γίνει γαλακτώδες μετά. Είναι λοιπόν πολύ σημαντικό να το μετατρέψετε με τον σωστό τρόπο, αλλιώς χάνετε χρόνο και χρήμα.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Υπάρχει ελεύθερο γλυκιδικό οξύ ή γλυκιδικό νάτριο. Το άλας νατρίου είναι εξαιρετικά διαλυτό στο νερό και το χρησιμοποιούν για υδρόλυση σε υδροχλωρικό οξύ, έχω περισσότερες αμφιβολίες ότι όλο το άλας νατρίου θα αντιδράσει γρήγορα με αποκαρβοξυλίωση, θα επιστρέψει γρήγορα σε ελεύθερο γλυκιδικό. Το ελεύθερο γλυκιδικό αντιδρά τέλεια σε καθαρό φωσφορικό οξύ, δύο σημαντικά σημεία στην αντίδραση είναι η λήψη ομοιογενούς μίγματος και η δεύτερη απόχρωση είναι η θερμοκρασία αποκαρβοξυλίωσης.
 
Top