Χρειάζεστε βοήθεια με τη σύνθεση του γλυκιδικού αιθυλεστέρα Pmk σε MDMA

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Γεια σε όλους

Τώρα που το sas oil είναι πιο δύσκολο να το βρείτε στα χέρια σας, pmk το επόμενο καλύτερο πράγμα.

Είμαι περίεργος να μάθω αν κάποιος έχει μια σύνθεση με την οποία έχει εργαστεί για cas: 28578-16-7

Κατάφερα να μετατρέψω αυτό το κερί στη μορφή ελαίου το οποίο απέδωσε 90% χρησιμοποιώντας hcl, οξύ 37% και αποσταγμένο νερό περιστρέφοντας για 3 ώρες. ωστόσο δεν μπορώ να προχωρήσω περαιτέρω καθώς έχω μόνο μια σύνθεση από sas σε mdma

Θα το εκτιμούσα πολύ.

Στην υγειά σας
Love4mdma
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Γράφω ένα pm! :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Θα ήταν καλύτερο αν όλες οι διαβουλεύσεις γίνονταν δημόσια, θα ήταν χρήσιμο σε όσους αναζητούν παρόμοιες πληροφορίες
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Μπορείτε να δείξετε τις φωτογραφίες του γλυκιδικού PMK και του ελαίου που προκύπτει; Και ποια αντιδραστήρια έχετε;
 

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Δεν θα δημοσιεύσω φωτογραφίες απευθείας από τις συσκευές μου, ωστόσο θα σας στείλω κάτι κοντινό ή ακριβές.

https://external-content.duckduckgo.com/iu/?u=https%3A%2F%2Ftse1.mm.bing.net%2Fth%3Fid%3DOIP.OEw3JltVrzMX
Lq77nwtCwHaFx%26pid%3DApi&f=1

έτσι μοιάζει το γλυκιδικό pmk αν σπάσει, αλλά βασικά είναι σε κίτρινη ή σκούρα κίτρινη ανοιχτό καφέ κηρώδη μορφή, σκληρυμένη και διαμορφωμένη στο δοχείο που παραδίδεται.

https://duckduckgo.com/?q=pmk+glycidate+oil&iar=images&iax=images&ia=images&iai=https://rjrorwxhjkjmlo5p-static.micyjz.com/cloud/llBpkKiillSRpirjqmjjio/weixintupian_20210707115126.jpg

Το χρώμα του λαδιού θα μοιάζει ακριβώς με αυτό. Σκούρο αλλά φωτεινό καφέ χρώμα. Υδαρής λιπαρή σύσταση.

Δεν παρήγγειλα από αυτές τις εταιρείες
Απλά τις χρησιμοποιώ ως φωτογραφική αναφορά.

Το hcl και το απεσταγμένο νερό η αιθανόλη είναι παράγοντες επαναφοράς Το DCM χρησιμοποιείται ως διαλύτης
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
φωτογραφία των ουσιών, όχι των συσκευών. U can send
Φωτογραφία στο Διαδίκτυο και ούτω καθεξής γνωστή. Εμείς αποσυναρμολογούμε τη σύνθεσή σας, και των οποίων ένα. U can send photo in PM...https://duckduckgo.com/?q=pmk+glyci...lSRpirjqmjjio/weixintupian_20210707115126.jpg

Γιατί χρειάζεστε αιθανόλη και DCM;
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Γεια σε όλους, πρόσφατα πήρα το αιθυλικό Pmk-glycidate και im κόλλησα εκεί, δεν παίρνω τίποτα από αυτό, καμία ιδέα για το πώς να το μετατρέψω αυτό ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
u έχετε HCl aq. οξύ; φιάλη και θερμή πλάκα, ποτήρια ζέσεως και σύριγγα τι χρειάζεστε τουλάχιστον.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Σας ευχαριστώ για την απάντηση. Θα μπορούσα να καταλάβω πώς να το μετατρέψω σε λάδι, αλλά δεν παίρνω πάνω από 1g κάθε φορά, πράγμα που είναι αρκετά απογοητευτικό. Ίσως υπάρχει κάποιος διαφορετικός τρόπος για να χρησιμοποιήσετε αιθυλικό pmk; Γιατί χρησιμοποίησα μεθυλικό pmk πριν και δεν είχα κανένα πρόβλημα.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Τι είναι αυτό το είδος; Υπάρχει η πιθανότητα να πρέπει να αντιδράσετε με αλκάλιο πριν κάνετε αναδιάταξη με οξύ
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
^ Σωστό. Το κερί είναι μετατροπή 2 βημάτων.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Μπορείτε παρακαλώ να εξηγήσετε τη διαδικασία; Αυτό θα βοηθούσε πάρα πολύ. 🙏
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Πρώτα πρέπει να αποκτήσετε αλάτι νατρίου ή ποττάσιου. Η αντίδραση αυτή ονομάζεται: σαπωνοποίηση


Στη συνέχεια αυτό το αλάτι νατρίου ή ποττάσιου δίνετε Επόμενη αντίδραση - όξινη υδρολίωση και δίνετε αυτό που θέλετε
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ω ναι σας ευχαριστώ πολύ το έκανα αυτό, και λειτουργεί τέλεια μια χαρά !
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Yay :) Τα καταφέρατε!
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Γεια σε όλους,

Μου ζητήθηκε από έναν φίλο πριν από μερικούς μήνες να προσπαθήσω να τον βοηθήσω με το πείραμά του για την παράκαμψη της πρόδρομης ουσίας από το κερί PMK. Ο στόχος του ήταν να το μετατρέψει σε έλαιο PMK για τη σύνθεση MDMA. Μου υποσχέθηκε ένα ποσοστό του τελικού προϊόντος (MDMA moonrock) αν ήμουν σε θέση να τον βοηθήσω να ανακαλύψει τη μέθοδο μετατροπής του κεριού PMK σε λάδι, ώστε να μπορέσει να συνεχίσει την παραγωγή - έχει ένα αξιοπρεπές εργαστήριο μεγέθους που έχει συσταθεί το οποίο βρισκόταν σε ακινησία λόγω της πρόδρομης ουσίας.

Είχε ένα πολύ ασαφές και ασαφές φύλλο οδηγιών που θα χρησιμοποιούσαμε ως οδηγό για να πειραματιστούμε με τη μετατροπή του κεριού σε λάδι.

Ήξερα ότι από το φύλλο οδηγιών του έλειπαν βασικές λεπτομέρειες μόλις το διάβασα, αλλά αισθανόμασταν σίγουροι ότι θα μπορούσαμε να λύσουμε τα κομμάτια που έλειπαν.

Μετά από 2 αποτυχημένα πειράματα - καταφέραμε να μετατρέψουμε επιτυχώς το κερί σε έλαιο PMK, το οποίο στη συνέχεια χρησιμοποίησε για να ξεκινήσει ξανά την παραγωγή MDMA.

Ξεκινήσαμε με 5KG κερί και αποδώσαμε 60% και τελειώσαμε με 3L πετρελαίου. Παρήγαγε σχεδόν 3kg MDMA με αυτό το λάδι και ποτέ δεν έλαβα το ποσοστό που μου υποσχέθηκε και σταμάτησε να απαντά στις κλήσεις μου.

Δεν έγραψα ποτέ τις ακριβείς μετρήσεις των υποστηρικτικών χημικών ουσιών που χρησιμοποιήσαμε κατά τη διάρκεια των πειραμάτων μας. Ετοίμασε όλες τις μετρήσεις, πράγμα που ελπίζω να μάθω από αυτό το φόρουμ.

Έχω πολύ κακή βραχυπρόθεσμη μνήμη, αλλά θα κάνω ό,τι μπορώ για να μοιραστώ αυτά που έμαθα από αυτό το πείραμα.

Από ό,τι θυμάμαι, η μέθοδος + χημικές ουσίες + μετρήσεις που χρησιμοποιήσαμε ήταν:

1) κερί PMK - 5kg / 5 λίτρα (θερμαίναμε το στερεό κερί σε υγρή μορφή)
2) αιθανόλη - ?
3) αποσταγμένο νερό - ?
4) υδροχλωρικό οξύ - ? (στάλαμε αργά - γρήγορη περιστροφή στο εσωτερικό του δοχείου του αντιδραστήρα για 3 - 4 ώρες μετά το τέλος της στάλαξης του hcl)
5) DCM ως διαλύτης
6) μεταφέρθηκε σε περιστροφικό εξατμιστήρα στους 60° μέχρι να εξατμιστεί όλο το dcm.

Αποτέλεσμα: 3L ελαίου PMK (ωραίο άρωμα, ανοιχτό καστανόχρυσο υγρό)

Ελπίζω ότι κάποιος μπορεί να ρίξει λίγο φως στο πρόβλημά μου :

Θα ήθελα πολύ να μάθω ποιες είναι οι ακριβείς μετρήσεις που χρησιμοποιήσαμε και οποιαδήποτε σχετική πληροφορία μπορεί να ξεχνάω που απαιτείται για την επιτυχή επανάληψη της μεθόδου για τη μετατροπή του κεριού PMK σε PMK oil για την παραγωγή mdma.

Οποιαδήποτε γνώση και βοήθεια σχετικά με το θέμα αυτό είναι ευπρόσδεκτη!

Ζητώ συγγνώμη για την τόσο μακροσκελή ανάρτηση - σας ευχαριστώ για την ανάγνωση και περιμένω με ανυπομονησία τυχόν απαντήσεις.
 
Last edited:

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Αρκετά δίκαιο. Νέος σε αυτό το φόρουμ. Εκτιμώ την απάντηση και αυτό θα πρέπει να είναι αρκετό. Σας ευχαριστώ.
 
Top