Χρειάζεστε βοήθεια με τη σύνθεση του γλυκιδικού αιθυλεστέρα Pmk σε MDMA

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

Το Damn 90% της απόδοσης είναι στερεό. Εγώ απέδωσα 62% χρησιμοποιώντας 1:1 dh2o, προσθήκη 10% naoh μέχρι ph 8, μετά από 1 ώρα προσθήκη conc hcl μέχρι να σταματήσει το co2 evoluton και στη συνέχεια παραμονή στους 75c για 3 ώρες.

Ποιες ήταν οι αναλογίες h2o και hcl που χρησιμοποιήσατε; Αναρωτιέμαι αν ο προμηθευτής μου είναι χάλια ή αν η συνταγή μου είναι κακή. Κατάφερα να πάρω 75% χρησιμοποιώντας το παλιό pmk glyc χρησιμοποιώντας την παραπάνω συνταγή.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

Η συνταγή που αναφέρατε μοιάζει πολύ με αυτή....

glyc : dh2o : etoh σε αναλογίες 1:1:1 αναμιγνύεται για 1 ώρα, στη συνέχεια hcl και παλινδρόμηση για 3 ώρες. Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ αυτή τη συνταγή, οπότε δεν γνωρίζω τις αποδόσεις.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Το ίδιο συνθ. Παραλείψτε μερικά βήματα.
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Είστε σίγουροι για τις αναλογίες;

Αυτή ήταν σίγουρα η συνταγή που ακολουθήσαμε - εκτιμώ την απάντησή σας.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ive ποτέ δεν το δοκίμασα ο ίδιος. im απλά μοιράζομαι μια συνταγή που νομίζω ότι είναι παρόμοια με αυτό που ζητάτε. Είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν και άλλες συνταγές που χρησιμοποιούν διαφορετικές αναλογίες, κάτι που θα πρέπει να ανακαλύψετε και να δείτε ποια λειτουργεί καλύτερα για εσάς. Μοιράστηκα επίσης τη συνταγή μου που απέδωσε 62% από το κηρώδες στερεό, η οποία νομίζω ότι είναι απλούστερη από αυτή που χρησιμοποιεί etoh. ο καθένας το δικό του.

Μπορείτε να περιγράψετε το pmk σας; Είναι στερεό σε θερμοκρασία δωματίου; χρώμα; σκούρο καφέ ανοιχτό καφέ; i
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ευχαριστώ για την κοινοποίηση.

Ναι το κερί του σε θερμοκρασία δωματίου, πιστεύω ότι το χρώμα θα ήταν περισσότερο στο ανοιχτότερο άκρο του καφέ χρώματος. Μοιάζει κάπως με στερεοποιημένο μέλι.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Γεια σας,

Θα λάβω ένα δείγμα του CAS 285-16-7 και είναι ένα κιτρινωπό υγρό όχι κερί:
View attachment 4026

Οπότε δοκιμάζετε τις αναλογίες αυτές και δουλεύει;
glyc : dh2o : etoh σε αναλογίες 1:1:1:1 αναμιγνύεται για 1 ώρα, στη συνέχεια hcl και παλινδρόμηση για 3 ώρες
Ποια αναλογία HCL;
Ευχαριστώ
 

Attachments

  • lnsHkb8xiL.JPG
    lnsHkb8xiL.JPG
    13 KB · Views: 364

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Αυτό είναι το κερί PMK που χρησιμοποίησα. Δεν είμαι σίγουρος αν κατάφερα να επισυνάψω μια φωτογραφία του κεριού PMK που έχω. Το χρώμα του είναι σίγουρα ανοιχτό καφέ - χρυσό και μοιάζει πολύ με το πώς φαίνεται το στερεό, ξηρό μέλι σε ένα βάζο. Το λάδι που απέδωσα από το κερί ήταν ένα σκούρο καφέ υγρό. Η απόδοσή μου 60%
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
χρησιμοποιείται αιθανόλη στη μετατροπή ή οξικός αιθυλεστέρας;
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Έχει κανείς τύχη με την παρασκευή καλού πετρελαίου από αυτό το νέο pmk από την Κίνα; Όλοι το αποκαλούν γλυκιδικό αλλά δεν είναι πια αφού η Κίνα απαγόρευσε το γλυκιδικό αιθυλεστέρα πέρυσι, τώρα πουλάνε ένα προϊόν που μοιάζει με μια ουσία σαν μέλι όταν θερμαίνεται στους 30 βαθμούς κελσίου, και μια κρεμώδη άσπρη σκόνη, ο τύπος της αιθανόλης δίνει ένα σκούρο λάδι σαν μέλι, γίνεται σκληρό αφού κρυώσει. Δείτε το βίντεο...ελπίζω κάποιος να μπορεί να δώσει περισσότερες πληροφορίες.
 

Attachments

  • TNhZmEylQ1.mp4
    12.3 MB · Views: 0

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, είμαι επίσης νέος σε αυτόν τον τομέα. Μπορεί κάποιος να μου πει τον καλύτερο τρόπο για να πάρω τη σκόνη PMK στην Ευρώπη, καθώς και το κόστος παραγωγής του MDMA; Σας ευχαριστώ.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Σκόνη ή πετρέλαιο να το πάρει είναι απλό τώρα αιτία το νέο pmk δεν είναι σε καμία λίστα, έτσι η Κίνα το στέλνει με ups αυτή τη στιγμή, αλλά είναι εντελώς άχρηστο η Κίνα δεν μοιράζεται τύπο επίσης, οπότε η μετατροπή σωστά πρώτα είναι το κλειδί.
 

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Και ποια είναι η καλή τιμή γι' αυτό; Αν κάποιος έχει επίσης καλές συμβουλές για το MDMA, εδώ ή στο PM, θα είμαι ευγνώμων.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Η τιμή στην Κίνα είναι τώρα 160 usd χύμα 150 usd παραδίδονται, αλλά δεν υπάρχει καμία χρήση για την αγορά ακόμα αιτία τύπο εκχύλισης δεν είναι διαθέσιμη, τον εαυτό μου συμπεριλαμβανομένων προσπαθεί να καταλάβω τώρα για ένα μήνα ή έτσι.
 
Top