Question "Popcorn" M-30's (πρεσαρισμένοι κλώνοι οξυκωδόνης 30mg) - Έχει κανείς έναν καλό τύπο;

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Έχω επενδύσει σε μια αρκετά ωραία πρέσα, μια καλή ποσότητα του "API", και ΘΕΩΡΗΘΗΚΑ ότι είχα όλα τα απαιτούμενα συνδετικά και πληρωτικά υλικά, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι δίνει αυτή την χαρακτηριστική γεύση "καμένου ποπ κορν" που ζητούν όλοι οι πελάτες μου που καπνίζουν τα χάπια. Για μένα, είναι απογοητευτικό, επειδή αυτή η γεύση δεν προέρχεται (απ' όσο γνωρίζω) από το API, αλλά μάλλον από κάποιο πληρωτικό υλικό ή κόψιμο. Αλλά, όπως λένε, "ο πελάτης έχει πάντα δίκιο". Χωρίς τη γεύση που έχει συνηθίσει η πελατειακή βάση, στην αγορά μου αυτά τα πράγματα κινούνται πιο αργά και από μελάσα τον Ιανουάριο. Οποιαδήποτε συμβουλή θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα! Επίσης, είμαι ανοιχτός σε συνεργασίες, συμπράξεις και κάθε είδους σχέση που είναι αμοιβαία ισότιμη. Ευχαριστώ!
 

Twinkie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hey έτσι U μπορεί να κάνει Lots m30 αλλά δεν έχετε πελάτες dir ότι ή τι
Woukd Απλά ενδιαφέρονται για 30mg oxy για καλή τιμή U μπορεί να ckntact μου αν θέλετε
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Δοκιμάστε να χρησιμοποιήσετε το καλαμποκάλευρο στο μείγμα συνδετικού υλικού μπορεί να κάνει το κόλπο
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Άνθος καλαμποκιού; Λαμπρό! Σας ευχαριστώ! Έχω πειραματιστεί με άμυλο καλαμποκιού, με φτωχά αποτελέσματα, αλλά το λουλούδι καλαμποκιού θα μπορούσε να είναι ακριβώς αυτό που χρειάζεται. Χαίρομαι πολύ που έπεσα πάνω σε αυτό το φόρουμ.

Τέλειο παράδειγμα για το πώς μπορούμε να αποκτήσουμε όραμα σήραγγας σε σχέση με ένα έργο, και η απλή ικανότητα να απευθυνθούμε στην κοινότητα, να θέσουμε ερωτήματα, να κάνουμε καταιγίδα ιδεών, μπορεί να προσφέρει μια ανακάλυψη που μπορεί να κάνει ένα έργο βιώσιμο, έτσι απλά.

Αν αυτό πετύχει και καταφέρω να καταλήξω στο επιθυμητό τελικό προϊόν, θα ήθελα πραγματικά να σας ευχαριστήσω με ένα χρηματικό δείγμα της εκτίμησής μου. Ίσως μου δώσει την ευκαιρία να δοκιμάσω το νέο πρόγραμμα escrow της BB για το οποίο έχω διαβάσει!

Ερώτηση- Υποθέτοντας ότι έχετε δοκιμάσει αυτή τη σύνθεση, είχατε κανένα πρόβλημα με την προσθήκη του ανθού καλαμποκιού που προκαλεί στο τελικό προϊόν να αφήνει παχιά, ανυψωμένα, σκούρα μαύρα ίχνη όταν καπνίζεται/καίγεται; Σίγουρα δεν είναι ένα deal killer, αλλά είμαι περίεργος αν είναι ακόμη και ένα πρόβλημα, και αν ναι, τι μέτρα, αν υπάρχουν, ήσασταν σε θέση να πάρετε για να μετριάσετε το "βαρύ κάψιμο".

Όλα αυτά είναι εικασίες εκ μέρους μου, καθώς διαβάζω το μήνυμά σας για πρώτη φορά τώρα, και δεν θα μπορέσω να δοκιμάσω πραγματικά τη θεωρία στο εργαστήριο αυτό το Σαββατοκύριακο. Σίγουρα θα σας ενημερώσω και θα σας ενημερώσω για το πώς πάνε τα πράγματα, και ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/groups/reputable-vendor-suriv01-from-worldmarket-us-2-us-deals-only.96/
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Έχω κάποιες ιδέες, αλλά θα βοηθούσε αν αναφέρατε τι χρησιμοποιείτε ήδη, διότι το πρώτο πράγμα που μου έρχεται στο μυαλό είναι η κυτταρίνη. Οι κόκκοι του ποπ κορν αποτελούνται περίπου κατά 5% (90% του κελύφους) από (ημι)κυτταρίνη και δεν εξατμίζεται ούτε λιώνει απλά καίγεται.
 

Chickenshack

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 26, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Καταφέρατε ποτέ να καταγράψετε τη συνταγή; Τι πιεστήριο χρησιμοποιείτε θα λειτουργήσει ένα tdp 0; Για να φτιάξεις στερεά δισκία;
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Αναρωτιόμουν αν υπάρχει φόρουμ αφιερωμένο στην πίεση χαπιών.

Φαίνεται ότι υπάρχουν αρκετοί άνθρωποι που γνωρίζουν πολλά γι' αυτό εδώ στο Breaking Bad, αλλά δεν μοιράστηκαν πληροφορίες in debth συγκρίσιμες με άλλους οδηγούς σύνθεσης φαρμάκων που μπορείτε να βρείτε εδώ, τουλάχιστον δεν υπάρχει περιγραφή in debth για την πρέσα χαπιών όπως 1mg αλπραζολάμης, 2mg αλπραζολάμης, M30s και ούτω καθεξής
 

Chickenshack

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 26, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Θα μπορούσε ενδεχομένως να είναι η λακτόζη που δίνει τη μυρωδιά του ποπ κορν;
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Θυμάμαι ότι η λακτόζη μυρίζει λίγο άσχημα όταν μεγαλώνει, σαν κακό γάλα.
 

Chickenshack

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 26, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Μου είπαν ότι η μονοένυδρη λακτόζη και η μαννιτόλη θα δημιουργήσουν τη μυρωδιά του ποπ κορν.
 

Chickenshack

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 26, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Όποιος εργάστηκε με το tdp 0, έχω το thdp 3 στο δρόμο, αλλά μπορεί να πάρει ένα λεπτό για να φτάσει σε μένα.
 
Top