Προκαταρκτική απαγόρευση των καθινόνων. Αδυναμία αναπαραγωγής. [αμοιβή!]

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Πριν ξεκινήσω:

@mocnykutas, @oxoxoxoxo @$!$], και οι άλλοι σχετικοί λογαριασμοί που χρησιμοποιεί για να βοηθήσει κανέναν. αντί : "πώς γίνεται εύκολα στην Πολωνία χωρίς εργαστηριακό εξοπλισμό μεγάλη κλίμακα 3 ώρες" παρακαλώ STFU σε αυτό το νήμα. βρείτε ένα άλλο για να ασχοληθείτε!

----------------------------------------------------------------

Έχω ακόμα κάποια πράγματα πριν την απαγόρευση εδώ (αγόρασα μερικά k την τελευταία μέρα πριν την απαγόρευση.

Μετά από όλα αυτά τα χρόνια (περίπου 4,5 περίπου, εξακολουθούν να ξεπερνούν οτιδήποτε 3/4 mmc στην αγορά αυτή τη στιγμή, με
κάθε δυνατό τρόπο.


----------------------
I head to use IMGUR because the second image already crashed ("we run into problems") tried resizing to to to 256px but same story. hopefully Heissi(@HEISENBERG) can lower the rate limiter a bit, and enable 3 letter searches as well, which is a big miss since almost all solvents, substances etc are 3-character
---------------------

https://imgur.com/zAxPvie


Δεν έχω δει κανέναν εδώ να αποδίδει αυτό το υλικό, ούτε το έχω δει τριγύρω στη "σκηνή" στην Ολλανδία.

Ρίξτε μια πολύ καλή ματιά (δομή, πληρότητα κλπ )


https://imgur.com/pqDXvYS

Oh man, gorgious

https://imgur.com/0l2ghjE

και πάλι

https://imgur.com/3CuE8Vz


----------------------------------------------------
Τώρα το "διασκεδαστικό" μέρος
---------------------------------------------------

Αυτό είναι περίπου ό, τι παίρνω (σε μια τυχερή μέρα)


https://imgur.com/ropYLCl

Λοιπόν, είναι ωραία. και είμαι χαρούμενος που έμαθα αυτά τα πράγματα και πήρα κάποια βοήθεια από εσάς, και τώρα επιτέλους μπορώ να παράγω κάτι

https://imgur.com/HliO75A

Ένα άλλο...

-------------------------------------------------

Το παρακάτω είναι το πιο κοντινό που κατάφερα (δεν ξέρω τώρα πώς, κάποια λάθη και πράγματα πήγαν στραβά, αλλά ήταν μια τυχερή μέρα).
(εκτός από το γεγονός ότι δεν κάνει ΤΙΠΟΤΑ. Θα μπορούσε πιθανώς να το επαναχρησιμοποιήσει ως βρωμοκετόνη
:ROFLMAO:


https://imgur.com/dwPWkk9


------------------------------------------------


Τι διαφορετικό είχε το πράγμα τότε ( νομίζω όταν το έφτιαχναν οι Κινέζοι, και μερικές φορές έπαιρνες κάτι που είχε γεύση σαν κάτουρο γάτας, αλλά ΑΚΟΜΑ και το κάτουρο γάτας δούλευε καλύτερα από οτιδήποτε σήμερα.

έχω διαβάσει κάπου για κάποιο εναντιομερές, ισομερή, ρακεμικό οτιδήποτε (ή κάτι τέτοιο),
ή χρησιμοποιούσαν διαφορετικούς διαλύτες, ή/και χρησιμοποιούσαν αμμωνία... οι πιο άγριες ιστορίες που συναντάμε ).


----------------------------------------
Ποιος ξέρει κάτι;
-----------------------------------------------

Πρόκληση

Στόχος μου είναι να φτιάξω αυτό το προ της απαγόρευσης υλικό. Προφανώς υπάρχουν κάποιοι σύνδεσμοι που λείπουν, πληροφορίες που κρύβονται ή δεν κοινοποιούνται (επίτηδες)


ΌΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ, ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ (διαπραγματεύσιμη), ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗΣΙΜΟΣ ΔΙΚΑΙΟΥΧΕΤΑΙ 1250 ΕΥΡΩ
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Εάν προσδιορίσετε τον τύπο αυτής της ουσίας, τότε η ανάπτυξη μιας σύνθεσης δεν θα αποτελέσει πρόβλημα. Μπορείτε να στείλετε ένα δείγμα στο εργαστήριο για ανάλυση
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Ο ίδιος ο HIGGS! Ευχαριστώ για την άμεση απάντησή σας

Ναι, αλλά το εργαστήριο εδώ ελέγχει μόνο την "παρουσία του." Το οποίο μπορώ να κάνω και εγώ ο ίδιος έχοντας όλα τα κοινά περισσότερα αντιδραστήρια δοκιμών. Δεν υπάρχει εργαστήριο εδώ όπου μπορώ απλά να πω yo μπορείς να το αναλύσεις για μένα και να μου στείλεις στείλε μου το αποτέλεσμα. Ακόμα και η ιατροδικαστική εδώ δεν μπορεί να το κάνει αυτό. Δεν μπορούν να το ανιχνεύσουν ούτε σε τροχαία ατυχήματα.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Δεν μπορώ πραγματικά να σου δώσω μια απάντηση απλά υποθέτω ότι μάλλον είναι ακριβώς το ίδιο 3-mmc χωρίς φανταχτερό διαχωρισμό ισομερών ή κάτι τέτοιο. Πιθανώς έχει να κάνει με τον τρόπο σύνθεσης και τον τρόπο πλύσης ή ανακρυστάλλωσης. Ίσως κάποιο από το παλιό υλικό να οξειδώθηκε και αυτό να του έδωσε άλλη υφή. Είσαι από την ΕΕ, παρεμπιπτόντως;
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Ευχαριστώ. Δεν έχει αλλάξει η υφή.
Επιπλέον, οι σακούλες είναι σφραγισμένες σε κενό αέρος.

Ναι, αυτή είναι η ερώτησή μου 😄


Για την άλλη ερώτησή σας: διαβάστε ανάμεσα στις εικόνες. 🤔😉
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
ζητήστε βοήθεια με syntheisi εμπειρογνώμονα στο φόρουμ κύριε u θα ξέρετε πώς έκανα και έκανε monay θα χάσει το χρόνο μου
Ξέρω ότι μπορείτε να κερδίσετε χρήματα xD Βερολίνο 777 ίσως ή btcboss2022 θα σας βοηθήσει δωρεάν xD, ίσως έχει πολύ χρόνο ή ποιος απλά για να βοηθήσει στην παραγωγή μεθαμφεταμίνης, για παράδειγμα, έχει μια τιμή $25k. Αν το έχετε, γιατί θέλετε να συνθέσετε xD Αδελφέ, αν έπρεπε να βοηθήσω όλους από αυτό το φόρουμ, θα έχανα τη ζωή μου. Είμαι απλά ένας ακόλουθος εδώ, δεν συμμετέχω σε καμία συζήτηση και είμαι οπαδός του βίντεο της ομάδας bb, αυτό είναι όλο.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Ξέρετε ότι γράψατε την πιο μακροσκελή απάντηση;


Δεν χρειάζομαι χρήματα. Είμαι μέσα για να μάθω και να διασκεδάσω. Γράφω επίσης λογισμικό ανοικτού κώδικα, το οποίο χρησιμοποιείται δωρεάν από χιλιάδες (που χρειάζονται επίσης υποστήριξη), και όλα αυτά στον ελεύθερο χρόνο μου.

Αυτή είναι ίσως η διαφορά. 🤫
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Λοιπόν, σε ό, τι έχει γίνει γνωστό, ο Dragon Eric (ναι αυτός που "μετατράπηκε σε απατεώνα αργότερα" / μακρά ιστορία προφανώς οι λογαριασμοί αναλήφθηκαν bla bla bla...) και άλλοι μεγάλοι προμηθευτές της Κίνας, ποτέ δεν προμήθευαν καθαρό 4mmc ήταν ένα μείγμα.

Θυμάμαι να διαβάζω μια δημοσίευση σε διαφορετική κυψέλη, όπου ο Eric προφανώς κατά λάθος (ή σκόπιμα) μοιράστηκε κάποιες πληροφορίες οι οποίες διαγράφηκαν γρήγορα. Αναφέροντας αναλογίες 70/20/10 και 80/20. Από τότε ήταν απλά μια συνεχής συζήτηση σχετικά με αυτό το θέμα. Δεν μπορώ να θυμηθώ από το μυαλό μου τι ακριβώς ήταν. Μπορώ να προσπαθήσω να ψάξω για την παλιά συζήτηση αν αυτό θα βοηθήσει κάποιον.

αν κάποιος θυμάται πουλούσαν verity's του Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "ίδιο" αλλά ελαφρώς διαφορετικό.

επίσης προφανώς "Eric formula" είχε αναρτηθεί προς πώληση σε πολύ τσουχτερή τιμή πριν μερικά χρόνια δεν είμαι σίγουρος αν ήταν αληθινό ή απλά ένας άλλος απατεώνας.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Έχω επίσης δει κάποιον να λέει ότι το 4mmc από την Κίνα δεν ήταν καθαρό, δήθεν ήταν αναμεμειγμένο με 3mmc, ωστόσο δεν έχω καμία πηγή για να το υποστηρίξω αυτό.

αλλά θα έλεγχε αν τώρα τίποτα δεν μπορεί να νικήσει την κινέζικη μεφεδρόνη, δεν είμαι χημικός αλλά τι είναι τόσο διαφορετικό τώρα από πριν;

Μπορείς να φτιάξεις ένα σούπερ υψηλής ποιότητας προϊόν τώρα, όπως ακριβώς μπορούσες και πριν, υποθέτω.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Αυτό είναι πανομοιότυπο με τη μέθοδο "κόκκινο και μαύρο" στις ΗΠΑ. Η μαλακία του '90 ήταν πιο τρελή από οτιδήποτε άλλο σήμερα, έχει μεγάλη διαφορά.
 

hotdogfrenchfries

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Λοιπόν, το έχετε αναλύσει αυτό; Μήπως να δοκιμάσετε την Kykeon Analytics;
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool Το 4MMC είναι μείγμα των 3/4MMC αλλά στην πραγματικότητα βρίσκω ότι οι άνθρωποι προτιμούν το 3MMC επειδή οι άνθρωποι θέλουν περισσότερη αίσθηση διέγερσης από τα γρήγορα ήρεμα αποτελέσματα του καθαρού meph, επίσης βλέπω ότι μερικοί άνθρωποι ψάχνουν για δάσκαλο im ένας πρώην χημικός με πολλή εμπειρία αν κάποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει PM
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Έχω δει επίσης κάπου αυτές τις πληροφορίες, αλλά δεν είναι το 3mmc το πιο γρήγορο; Το 4mmc έχει πολύ περισσότερα ερεθίσματα ενώ δεν είναι γρήγορο.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Το 3mmc μοιάζει περισσότερο με το meth ενώ το 4mmc μοιάζει περισσότερο με το mdma
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
3-mmc καθαρίζει το σπίτι σας με χαμόγελο και καυλωμένη σαν γαμημένη
 

MarzipanDreams

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 17, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Ναι, δεν είναι απλά μια θεωρία, έχει αποδειχθεί όταν κάνει ακετυλίωση του τολουλενίου με προπιονικό χλωρίδιο το μίγμα κετονών που προκύπτει είναι 80-90% 4MPF και το άλλο είναι 3MPF, αν δεν καθαριστεί για να χωρίσει τα εναντιομερή και χρησιμοποιηθεί ως έχει η προκύπτουσα μεφεδρόνη είναι ένα μίγμα ισομερών
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28

Attachments

  • kX4Yyoup0A.jpg
    kX4Yyoup0A.jpg
    169.2 KB · Views: 55
  • bOylJDTkIt.jpg
    bOylJDTkIt.jpg
    134.8 KB · Views: 57
  • mCZ0FQOhPS.jpg
    mCZ0FQOhPS.jpg
    171.4 KB · Views: 42
  • w37MFVTGpO.jpg
    w37MFVTGpO.jpg
    84 KB · Views: 39
  • W0PrLhxVaA.jpg
    W0PrLhxVaA.jpg
    120.7 KB · Views: 55

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Η σύνθεση της 3MMC είναι παρόμοια με εκείνη της 4MMC, μόνο που το αρχικό προϊόν αντικαθίσταται. Έχετε δοκιμάσει το 4MMC; Νομίζω ότι δεν έχει νόημα να φτιάξετε 3MMC όταν μπορείτε να φτιάξετε 4MMC αμέσως.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Ευχαριστούμε για την απάντησή σας.
Ναι. Έκανα και τα δύο. Αλλά λόγω των προβλημάτων διαθεσιμότητας του 2b3m, προς το παρόν φτιάχνω το 4mmc.

Ωστόσο, δεν πλησιάζει καν το παραπάνω προϊόν.
 

leopard12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Δεν μπορώ να δω τις εικόνες, έχει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα;
 
Top