Προκαταρκτική απαγόρευση των καθινόνων. Αδυναμία αναπαραγωγής. [αμοιβή!]

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Λοιπόν, σε ό, τι έχει γίνει γνωστό, ο Dragon Eric (ναι αυτός που "μετατράπηκε σε απατεώνα αργότερα" / μακρά ιστορία προφανώς οι λογαριασμοί αναλήφθηκαν bla bla bla...) και άλλοι μεγάλοι προμηθευτές της Κίνας, ποτέ δεν προμήθευαν καθαρό 4mmc ήταν ένα μείγμα.

Θυμάμαι να διαβάζω μια δημοσίευση σε διαφορετική κυψέλη, όπου ο Eric προφανώς κατά λάθος (ή σκόπιμα) μοιράστηκε κάποιες πληροφορίες οι οποίες διαγράφηκαν γρήγορα. Αναφέροντας αναλογίες 70/20/10 και 80/20. Από τότε ήταν απλά μια συνεχής συζήτηση σχετικά με αυτό το θέμα. Δεν μπορώ να θυμηθώ από το μυαλό μου τι ακριβώς ήταν. Μπορώ να προσπαθήσω να ψάξω για την παλιά συζήτηση αν αυτό θα βοηθήσει κάποιον.

αν κάποιος θυμάται πουλούσαν verity's του Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "ίδιο" αλλά ελαφρώς διαφορετικό.

επίσης προφανώς "Eric formula" είχε αναρτηθεί προς πώληση σε πολύ τσουχτερή τιμή πριν μερικά χρόνια δεν είμαι σίγουρος αν ήταν αληθινό ή απλά ένας άλλος απατεώνας.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Έχω επίσης δει κάποιον να λέει ότι το 4mmc από την Κίνα δεν ήταν καθαρό, δήθεν ήταν αναμεμειγμένο με 3mmc, ωστόσο δεν έχω καμία πηγή για να το υποστηρίξω αυτό.

αλλά θα έλεγχε αν τώρα τίποτα δεν μπορεί να νικήσει την κινέζικη μεφεδρόνη, δεν είμαι χημικός αλλά τι είναι τόσο διαφορετικό τώρα από πριν;

Μπορείς να φτιάξεις ένα σούπερ υψηλής ποιότητας προϊόν τώρα, όπως ακριβώς μπορούσες και πριν, υποθέτω.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool Το 4MMC είναι μείγμα των 3/4MMC αλλά στην πραγματικότητα βρίσκω ότι οι άνθρωποι προτιμούν το 3MMC επειδή οι άνθρωποι θέλουν περισσότερη αίσθηση διέγερσης από τα γρήγορα ήρεμα αποτελέσματα του καθαρού meph, επίσης βλέπω ότι μερικοί άνθρωποι ψάχνουν για δάσκαλο im ένας πρώην χημικός με πολλή εμπειρία αν κάποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει PM
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Έχω δει επίσης κάπου αυτές τις πληροφορίες, αλλά δεν είναι το 3mmc το πιο γρήγορο; Το 4mmc έχει πολύ περισσότερα ερεθίσματα ενώ δεν είναι γρήγορο.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Το 3mmc μοιάζει περισσότερο με το meth ενώ το 4mmc μοιάζει περισσότερο με το mdma
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
3-mmc καθαρίζει το σπίτι σας με χαμόγελο και καυλωμένη σαν γαμημένη
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
@leopard12 Όχι. Θα πρέπει να είναι ορατό (χρησιμοποιώντας την έκδοση clearnet https://bbgate.com
Σκέφτηκα να δημοσιεύσω ένα στιγμιότυπο οθόνης αυτού που θα έπρεπε να βλέπετε, αλλά καλά.... Δεν θα το βλέπατε.

Παρακαλώ δοκιμάστε να δείτε αν μπορείτε να δείτε ένα από αυτά χρησιμοποιώντας απευθείας url: https://bbgate.com/attachments/kx4yyoup0a-jpg.41187/
 
Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Έστειλα ένα δείγμα κάποιας πρόσφατης αυτοδημιούργητης μεφεδρόνης στο εργαστήριο και βγήκε 93%, γεγονός που υποδηλώνει υψηλότερη καθαρότητα από το εμπορικό δείγμα προ-μπαν .

Έτσι, τώρα είμαι ακόμα πιο μπερδεμένος, δεδομένου ότι αυτό έχει τόσο μαλακή γεύση, κανένα χτύπημα στο λαιμό, τα αποτελέσματα είναι λιγότερα. Θα αντάλλαζα, χωρίς δισταγμό, 1 κιλό με 250 γραμμάρια (ναι, τόσο μεγάλη διαφορά)

Ενώ πραγματικά, θα μπορούσε κανείς να σκεφτεί ένα μόριο = = μόριο.

Σχεδόν αρχίζω να σκέφτομαι ότι τα πολυπόθητα αποτελέσματα μπορεί να οφείλονται σε προσμίξεις ή υποπροϊόντα 😅 τώρα ΑΥΤΟ θα ήταν ένα παράδοξο
 

Jantje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Μήπως διαφοροποιήθηκε η πραγματική μεφεδρόνη από το ισομερές της ; Έχω την αίσθηση ότι τα συνυπολογίζουν ως το ίδιο προϊόν...
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Ναι, αυτό που έστειλα την πρώτη φορά ήταν 3-mmc, και αυτή τη φορά έστειλα 4-mmc. Διαφοροποιούνται πολύ καλά.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
BONGIv90KE UMvLu8hr2b SF1dBHX6WJ 6v7iJoWLZb 8CXuYGbxUt 0Qn5J6vGcY
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Πού φτιάξατε αυτό το εργαστηριακό τεστ;
 
Top